Pogotowie Sercowe Cohones

pany, ten temat dowodzi tylko ze tym swiatem rządza kobiety, a cokolwiek my zrobimy mamy przejebane ;D



smutno mi bo musze sie uczyc na obrone ;(



https://www.youtube.com/watch?v=J4iZW33QnDI
 
Przecież nie od dziś wiadomo, że to cycki i pieniądze żądzą światem. Masz jedno z tych rzeczy jesteś na szczycie, nie masz nic - jesteś jednym z nas. #CzystaBrudnaPrawda
 
Dobra, kto mi poradził to mi poradził, kto nie to nie. Od tej pory milknę na wieki, chyba że pojawi się jakaś grubsza sprawa, z którą nie mogę sobie dać rady. Do zobaczenia pod moim prawdziwym nickiem.:-)
 
Oj Tomasz, już dawno przecież zdemaskowałem nieudacznika, że to baju. Info sprawdzone & potwierdzone.
 
'Nieudacznik, nie jest różowo, to zapierdol po nosie, jebnij bucha-śmierdziucha w płuco, albo grzybki, czy ecstasy. Narkotyki nie są złe, jeśli się za bardzo nie wkręcasz. Dziewczyna cię nie rzuci jak coś odjebiesz, a może chociaż nastrój ci się poprawi.'



idz kurwa trollowac gdzie indziej, Bojler! :D
 
przeczytałem sobie caaały temat i widzę, że mamy tu wielu darmowych lekarzy do których brak kolejek. Super. Przekażę moim dziadkom.
 
Gaarson, ja z Zakrzowa, pasuje jeszcze lepiej. :-)



nie trolluję, wcześniej trollowałem, bo ja nigdy narkotyków nie ćpałem.



Teraz mówię samą prawdę!
 
zrob swoje zdjecie z kartka 'jestem nieudacznikiem' i wrzuc posta z tamtego konta, a uwierze. pozdrawiam!
 
no to chuj. baju zrobił szach-mat i po zawodach. Przepraszam za tę próbę trollowania. Nie chcę bana. :-)
 
Tsu caly Twoj plan byl slaby. Bo w ktoryms poscie ta osoba napisala, ze ma 171 cm wzorstu. Przy Twoim 160 jest duza roznica ;)
 
dss, bardziej na wage zwrocilem uwage i Tsubasy non stop pisanie jaki ma bojler i jak pizze opierdala gdy nieudacznik jest szczypiorem jak sam pisal. #nooffence



Faraon chyba wczuc sie nie moze w cohones, czuje bunt.
 
taki romantyczny bunt, samobojstwa, trucizny, uciekanie z cohones, tego typu... :)
 
KIIIIIIM JESTES KUHHWA MOW!!! :D



are-you-wizard.jpg
 
Obstawiam, że to Calo. Pozdro z obozu treningowego. Znalazłem se Pannę Annę, l.32 (11 więcej ode mnie :-)). Znikam na miecha, będę na Cohones raz na kilka dni... :-)
 
Co to alko robi z ludzi. Bata nie ma,czas odpocząć od blondynek i tych rudych od zaraz. Akcja weekendowa, melanzysko, elegancko, kolejna połóweczka-blondyneczka zostaje rozpracowana. Bylismy ekipa na skwerku. 3 pary. Ło Jesussssiiisku, ile tej wódy się lało. Ale dobra imprezka, gdy zakrapiana. Gdy juz mielismy dobrze, na dyske zajrzelismy. I mam tak kurwa nie pierwszy raz,ze jak czuje ze musze sie przewietrzyc-to wypierdalam z lokalu i sie wałęsam. Ale jakie było moje zdziwienie i zaskoczenie, gdy wróciłem po spacerku i balet sie skonczyl! Pusto, stoly sprzataja, znajomych nie ma. Baba do dzis kweka, ze pojebus ze mnie, bo mi zrywa po wódzie. Bronilem sie, ze nic takiego nie odjebalem,ale uparta sztuka, cisnie mi jazde jednak. Rzucic wóde? Bo ją kocham i do ja odpierdolilem te akcyjke
 
Śledzę ten temat i naszła mnie ostatnio myśl - ,,ciekawe, czy ktoś tu o mnie wspomni w kontekście nieudacznika" :-)



Niestety jestem nieco ponad 20 cm wyższy i 4 lata młodszy od bohatera dyskusji, do tego nie mam problemów z wlasną samooceną. Powodzenia Mess w dalszym zgadywaniu. :-)
 
Nieudacznikowi radzę się szybko ogarnąć, bo 22-letni nieobyty prawiczek nie jest przedmiotem pożądania żadnej z kobiet.
 
Troche biegam po lesie,jak radziliscie, by nie myslec o szmuli, ale to kurwelencja musze mocno sie zmeczyc, by nie miec sily na myslenie,a i tak po godzinie wraca.najgorzej jest rano, a myslalem ze wieczorem
 
Back
Top