Pogotowie Sercowe Cohones

Kobieta młodsza o 10 lat, do życia... Sukces czy porażka?
W moim najbliższym otoczeniu, był podobny przypadek. Ona młodsza ok 12 lat od swojego byłego. W pewnym momencie zaczęły się pojawiać różnice zdań w tematach typu: on chce dziecko ona nie, ona chce mieszkać za granicą, on tutaj ma bardzo dobre stanowisko w firmie i nie myśli o mieszkaniu za granicą itp. Jak Koledzy wyżej celnie napisali, to wszystko zależy od tego jak dziewczyna ma ułożone w głowie. Na początkowym etapie każdy z każdy na 99 % się dogaduje się i są zachwyty, myślę że najlepszą ocenę będziesz miał za dluzsz czas lub przy okazji jakiejś poważniejszej sprawy. Mimo wszystko życzę powodzenia :conorsalute:
 
No właśnie, czy taka różnica wieku to nie przepaść?
Jaja se robisz? Ja mam 13 lat młodszą i jesteśmy 10 lat.
Trzeba sobie ułożyć i trochę cierpliwości.
:tysoncoffe:
Na początku było to nieco męczące, ona chciała na balety mi już lekko było nie po drodze, ale przebolałem kilka lat i teraz nie ma już żadnych problemów. W sumie trochę mnie odmłodziła psychicznie. I chyba dzięki temu związkowi, ludzie dają mi średnio 10 lat mniej niż mam. Moi koledzy jak stare pierniki a ja się w miarę trzymam.
 
Kobieta młodsza o 10 lat, do życia... Sukces czy porażka?
W sumie to klasyka. Związki z równolatką rzadko są udane, bo inaczej zegar biologiczny chodzi.

Z drugiej strony tak młode często są zbyt głupie, więc odpalaj dużo rozmów o trudne tematy, sprawdzisz w boju.

Inna sprawa że one jedno mówią, drugie robią, więc wyjdzie w praniu - niestety już po rozmowach i ustaleniu jakie macie poglądy...

Jak to mówią starożytne księgi - po czynach ich (je) poznacie.
 
Jaja se robisz? Ja mam 13 lat młodszą i jesteśmy 10 lat.
Trzeba sobie ułożyć i trochę cierpliwości.
:tysoncoffe:
Na początku było to nieco męczące, ona chciała na balety mi już lekko było nie po drodze, ale przebolałem kilka lat i teraz nie ma już żadnych problemów. W sumie trochę mnie odmłodziła psychicznie. I chyba dzięki temu związkowi, ludzie dają mi średnio 10 lat mniej niż mam. Moi koledzy jak stare pierniki a ja się w miarę trzymam.

Dużo musiałeś trzaskać po bani żeby "ułożyć?
Warto będzie chyba wykonać jakieś badania na CTE. :śmiech:
 
Jaworku to Jaworku tamto i zapierdalasz po sklepikach.
:lesnarhappy:
comment_16470372046kOjwdUo0JTraKKlBFURmj,w800.jpg


:awesome:
 
Jak Upainka to zamiast wyniesionych wartości będzie wynosić co bardziej wartościowe rzeczy do komisu :jarolaugh:

A na poważnie to to samo - omijajcie upainki szerokim łukiem, bo to tylko strata pieniędzy i mieszkań. Piszę z doświadczenia - mój ziom został bezdomny po ślubie z Ukrainką, tak sprytnie wszystko rozegrała. Mają specjalne poradniki jak ojebać Polaków na wszystko. Poradniki, kanały, grupy... Szok. Jebać i po zaruchaniu spierdalać.

Aaa, w sumie to przypomniało mi się że typy ze Skody miały też takie przygody, w sumie więcej ziomków zostało tak zrobionych.
 
Jak Upainka to zamiast wyniesionych wartości będzie wynosić co bardziej wartościowe rzeczy do komisu :jarolaugh:

A na poważnie to to samo - omijajcie upainki szerokim łukiem, bo to tylko strata pieniędzy i mieszkań. Piszę z doświadczenia - mój ziom został bezdomny po ślubie z Ukrainką, tak sprytnie wszystko rozegrała. Mają specjalne poradniki jak ojebać Polaków na wszystko. Poradniki, kanały, grupy... Szok. Jebać i po zaruchaniu spierdalać.

Aaa, w sumie to przypomniało mi się że typy ze Skody miały też takie przygody, w sumie więcej ziomków zostało tak zrobionych.
Naprawdę Podziwiam facetów którzy przy naszym prawie w polin nie zabezpieczają się finansowo czy intercyzą.
Potem spanie w namiocie jak ryba jako dumny feminista.
:juanlaugh:
 
Jak Upainka to zamiast wyniesionych wartości będzie wynosić co bardziej wartościowe rzeczy do komisu :jarolaugh:

A na poważnie to to samo - omijajcie upainki szerokim łukiem, bo to tylko strata pieniędzy i mieszkań. Piszę z doświadczenia - mój ziom został bezdomny po ślubie z Ukrainką, tak sprytnie wszystko rozegrała. Mają specjalne poradniki jak ojebać Polaków na wszystko. Poradniki, kanały, grupy... Szok. Jebać JENO TYLKO W GUMIE CYMBAŁY i po zaruchaniu spierdalać.

Aaa, w sumie to przypomniało mi się że typy ze Skody miały też takie przygody, w sumie więcej ziomków zostało tak zrobionych.
:redford:
 
Back
Top