Pogotowie Sercowe Cohones

Ha! Nawet kurła ostatnio rozmowę (w skrócie) z tramwaju, jak ktoś z forum był jednym z tych głupich chłopaczków, to się nie wkurwiać, a tym bardziej - nie przyznawać, bo żenada. Ogólnie, tym od NWO chodzi o to, byśmy się coraz mniej rozmnażali, coraz bardziej rozwijali stany lękowe, psychozy, etc. Zmiany płci, zaburzenia, patologie - im to pasi. I jest tego coraz więcej. Kiedyś inaczej by człowiek zareagował, dziś gimby reagujo tak:

Dwóch gości siadło naprzeciwko dwóch fajnych dupeczek w tramwaju, wiecie, 2X2. Dupeczki skrępowane, ale się rozluzniły. Chłopaki mogły atakować, ale dosłownie po minucie, może dwóch, zamiast zagadać, wstali...i przesiedli się. Na trzy-cztery.

Dupeczki skonsternowane, szepty o niewłaściwym makijażu, czy co tam nie wypaliło...Chłopakom nie wypaliło, napięcia nie wytrzymali.
Przesiedli się w moją okolicę, dzięki czemu nadstawiłem uszy na mocny podsłuch, i dało się zapisać stan emocjonalno/psycho/fizyczny u chłopaków.

- Nie mój dzień, nie ta trasa, chujowo jakoś myśli zbierałem, a ty?
- No, ja też, ta jedna chujowe kolczyki miała (!!!).
- Były bardziej odważne, patrzyły tak wyzywająco (wtf, ruchać się chciały, kastracie jeden z drugim!!!)
- No, jakoś chujowo usiedliśmy, niedobry przystanek... (jak niedobry, jak wprost na dwie dupencje wylądowali, i to napalone?!)
- Zle patrzyliśmy, a to jeszcze studentki były (:facepalm:)
- No, ja studentek nie znoszę, nie wiem, jak zagadać (:dont_be_scared:)

I kurwa najlepsze - jak babki wysiadały, jeden z nich rzucił w ich stronę "szkoda, że wysiadacie" (:joanawhat:)
Na co one - noooo, my też żałujemy :joer:

Podsumowując - :no no::matt::nono::DC::werdum:::duszenie:::lesnarhappy:::fu:::mjsmile::siara::travolta::stevecarell:::yellowcard::::really::red card:yellowcard2::scary::joe::enterthehorwitch::danaillegal:
Czyli NWO jest na ręke, ze dwóch chłopaków nie podbiło do jakiś randomowych studentek w pociągu ?
 
Kurwa mać, to nie wiedziałem. Właśnie jadę pociągiem, spróbuję przeruchać w nim wszystkie studentki.
Przypominam, że masz dziewczynę...Inna sprawa, że na kilkanaście, czasem na kilka tekstów zwykle się udaje znalezć chętną.
 
To w sumie może się podzielę... w nawiązaniu do mojego ostatniego tutaj wpisu... spotkaliśmy się... było naprawdę fajnie. Poszliśmy na sushi i było mega romantycznie. Wprawdzie nie doszło do niczego, ale chyba coś poczułem. Tak dawno już nie byłem na żadnej randce. Dziwne uczucie, ale... chyba to powtórzymy. Zaproszę go znów gdzieś. Może nawet do siebie? Kupiłem ostatnio do domu nową roślinkę, może się zgodzi na oglądanie :dance:
W sumie takie roślinki super sprawa, od razu człowiek czuje się mniej samotny. Nawet jak randka nie pójdzie to przynajmniej jest później z kim pogadać :heart:
 
To w sumie może się podzielę... w nawiązaniu do mojego ostatniego tutaj wpisu... spotkaliśmy się... było naprawdę fajnie. Poszliśmy na sushi i było mega romantycznie. Wprawdzie nie doszło do niczego, ale chyba coś poczułem. Tak dawno już nie byłem na żadnej randce. Dziwne uczucie, ale... chyba to powtórzymy. Zaproszę go znów gdzieś. Może nawet do siebie? Kupiłem ostatnio do domu nową roślinkę, może się zgodzi na oglądanie :dance:
W sumie takie roślinki super sprawa, od razu człowiek czuje się mniej samotny. Nawet jak randka nie pójdzie to przynajmniej jest później z kim pogadać :heart:
Zaproszę go?!! Ty wiesz,na jakim forum piszesz? Poza tym pedalstwem - jebało ci rybą z gęby i z rozporka, ogarnij dupę.
 
Zaproszę go?!! Ty wiesz,na jakim forum piszesz? Poza tym pedalstwem - jebało ci rybą z gęby i z rozporka, ogarnij dupę.
Eee no to jest pogotowie sercowe, to pisze o sprawach sercowych? Jajebie trochę tolerancji, żyjemy w XXI wieku a nie w średniowieczu.

@Masta na ten absurdalny zarzut już odpowiadałem.
 
Acha. Fajnie. Chce człowiek coś szczerze napisać i taki chuj. Może zdjęcie dowodu mam wysłać, żebyście uwierzyli?? Czy wy myślicie, że tylko tacy heterycy jak „niby” wy mają problemy sercowe? Idź wydaj jeden z drugim 5stow na żarcie i nie zalicz, a później krytykuj że inni mają uczucia. A później się ludzie dziwią, że tak ciężko być szczerym w sieci. Naprawdę fajni z was koledzy
 
Acha. Fajnie. Chce człowiek coś szczerze napisać i taki chuj. Może zdjęcie dowodu mam wysłać, żebyście uwierzyli?? Czy wy myślicie, że tylko tacy heterycy jak „niby” wy mają problemy sercowe? Idź wydaj jeden z drugim 5stow na żarcie i nie zalicz, a później krytykuj że inni mają uczucia. A później się ludzie dziwią, że tak ciężko być szczerym w sieci. Naprawdę fajni z was koledzy
nie popłacz się.
 
Acha. Fajnie. Chce człowiek coś szczerze napisać i taki chuj. Może zdjęcie dowodu mam wysłać, żebyście uwierzyli?? Czy wy myślicie, że tylko tacy heterycy jak „niby” wy mają problemy sercowe? Idź wydaj jeden z drugim 5stow na żarcie i nie zalicz, a później krytykuj że inni mają uczucia. A później się ludzie dziwią, że tak ciężko być szczerym w sieci. Naprawdę fajni z was koledzy
Dawaj to zdjecie
 
Back
Top