Pogotowie Sercowe Cohones

Już miałem nadzieje, że ktoś z poważnym problemem przychodzi a tu jakieś podśmiechujki.
Co jest gajs ? wszyscy szczęśliwi?
 
Zaproszę go znów gdzieś

images
 
też kilku, w sumie to mniej więcej po równo :fjedzia:

ale i tak jestem zdania, że lepiej mieć kogoś niż samemu podążać przez ten padół łez.
Też uważam, że lepiej we dwoje, ale nie z byle kim. Trudno znaleźć kogoś dopasowanego, szczególnie gdy człowiek się parę razy sparzył. Jak się tak pomyśli o różnego typu typiarach to miło pobyć samemu :enterthehorwitch:
 
też kilku, w sumie to mniej więcej po równo :fjedzia:

ale i tak jestem zdania, że lepiej mieć kogoś niż samemu podążać przez ten padół łez.
ee tam, ja bym wolał być sam niż z kimś na siłę, albo w toksycznym związku. Chociaż jak jeszcze nie miałem dziewczyny "ekskluzywnie", bo obecna jest moją pierwszą(pierwsze moje zauroczenia były nieporozumieniem), to dążyłem do związku za wszelką cenę, bardziej z kompleksów, bo nie miałem pojęcia z czym to się wiąże.
Jakbym miał wam opowiedzieć co się dzieje w związkach koleżanek mojej dziewczyny, to ja pierdolę, gruba patola :D
 
ee tam, ja bym wolał być sam niż z kimś na siłę, albo w toksycznym związku. Chociaż jak jeszcze nie miałem dziewczyny "ekskluzywnie", bo obecna jest moją pierwszą(pierwsze moje zauroczenia były nieporozumieniem), to dążyłem do związku za wszelką cenę, bardziej z kompleksów, bo nie miałem pojęcia z czym to się wiąże.
Jakbym miał wam opowiedzieć co się dzieje w związkach koleżanek mojej dziewczyny, to ja pierdolę, gruba patola :D
Jak do mojej żony przychodziły koleżanki i o zgrozo piły alkohol ,to daj pan spokój. Na początku było śmiesznie, ale im dalej w las... w pośpiechu się ewakuowalem. No i najlepsze to rozkminy o seksie. Serio my faceci jesteśmy ciency jak dupa węża.
 
A tak w ogóle, to muszę zabrać kobietę na romantyczny wypad. W chuj mi się nie chce, a pomysłu to już totalnie nie mam. Ktoś by podsunął jakaś opcję, wyjscie do 5 godzin poza domem, tak więc jakieś długie wycieczki odpadają, hotele też.
 
A tak w ogóle, to muszę zabrać kobietę na romantyczny wypad. W chuj mi się nie chce, a pomysłu to już totalnie nie mam. Ktoś by podsunął jakaś opcję, wyjscie do 5 godzin poza domem, tak więc jakieś długie wycieczki odpadają, hotele też.
Ja ją mogę zabrać a Ty sobie odpocznij. Nie przemęczaj się :redford:
 
Ja właśnie się pozbyłem kobiety. Ile można tolerować czystą głupotę i patologię. Teraz się rozglądam za kimś odpowiednim ale zaczynam wątpić w gatunek ludzki płci przeciwnej. Co za zjebane mają łby to szkoda gadać
 
Z jednej strony trochę sie tego kręci i mam łatwość w nawiązywaniu znajomości choć przystojniak ze mnie żaden a z drugiej myślę czy nie spróbować jakiegoś portalu to może się odezwie ktoś dojrzały kto wie czego chce. O naiwności!!!! Nie wiem gdzie próbować bo nie ogarniam. Real niby o niebo lepszy bo od razu jest kontakt ale nie ma sprecyzowanych oczekiwań tylko jakieś podsmiechujki i bajerowanie. Kurde dojrzałość ma to do siebie że już się czlowiek nie chce poświęcać dla czegoś co mozna mieć za hajs. Powiedzmy
 
Z jednej strony trochę sie tego kręci i mam łatwość w nawiązywaniu znajomości choć przystojniak ze mnie żaden a z drugiej myślę czy nie spróbować jakiegoś portalu to może się odezwie ktoś dojrzały kto wie czego chce. O naiwności!!!! Nie wiem gdzie próbować bo nie ogarniam. Real niby o niebo lepszy bo od razu jest kontakt ale nie ma sprecyzowanych oczekiwań tylko jakieś podsmiechujki i bajerowanie. Kurde dojrzałość ma to do siebie że już się czlowiek nie chce poświęcać dla czegoś co mozna mieć za hajs. Powiedzmy

Jeśli tylko mogę coś doradzić, to odpuść sobie tindera. Miałem 3 dni tę apkę i to jest większa patola niż ta gala youtuberów. :D W Stanach dużo ludzi się poznaje na stronach randkowych, ale u nas chyba nie ma takiej z prawdziwego zdarzenia, wszystko raczej jakieś syfy albo maszynki do wyciągania pieniędzy od naiwniaków.
 
A tak w ogóle, to muszę zabrać kobietę na romantyczny wypad. W chuj mi się nie chce, a pomysłu to już totalnie nie mam. Ktoś by podsunął jakaś opcję, wyjscie do 5 godzin poza domem, tak więc jakieś długie wycieczki odpadają, hotele też.

Dwie godzinki teatr/kino + dwie restauracja. Klasyk.
 
Z jednej strony trochę sie tego kręci i mam łatwość w nawiązywaniu znajomości choć przystojniak ze mnie żaden a z drugiej myślę czy nie spróbować jakiegoś portalu to może się odezwie ktoś dojrzały kto wie czego chce. O naiwności!!!! Nie wiem gdzie próbować bo nie ogarniam. Real niby o niebo lepszy bo od razu jest kontakt ale nie ma sprecyzowanych oczekiwań tylko jakieś podsmiechujki i bajerowanie. Kurde dojrzałość ma to do siebie że już się czlowiek nie chce poświęcać dla czegoś co mozna mieć za hajs. Powiedzmy
Odradzam Ci Badoo i Tindera, próbowałem szukać dość długo i namiętnie ale za dużo kunktatorstwa tam napotkasz jeśli szukasz tam czegoś normalnego. IMO ciężko się wyzbyć łatki 'typa z Tindera/Badoo'. Chyba że chcesz zamoczyć to inna sprawa. Ja to całe gówno usunąłem 2 tygodnie temu i od razu człowiek tak normalniej się czuje. Nie mam parcia na małżeństwo itd., ale patrząc ile ludzi z najbliższego otoczenia w moim wieku ma pozakladane rodziny, człowiek chce się ogarnąć. Myślę o zapisaniu się na kurs tańca czy coś w ten deseń, może tam pójdzie spotkać kogoś ciekawego.
 
Z jednej strony trochę sie tego kręci i mam łatwość w nawiązywaniu znajomości choć przystojniak ze mnie żaden a z drugiej myślę czy nie spróbować jakiegoś portalu to może się odezwie ktoś dojrzały kto wie czego chce. O naiwności!!!! Nie wiem gdzie próbować bo nie ogarniam. Real niby o niebo lepszy bo od razu jest kontakt ale nie ma sprecyzowanych oczekiwań tylko jakieś podsmiechujki i bajerowanie. Kurde dojrzałość ma to do siebie że już się czlowiek nie chce poświęcać dla czegoś co mozna mieć za hajs. Powiedzmy

Odradzam Ci Badoo i Tindera, próbowałem szukać dość długo i namiętnie ale za dużo kunktatorstwa tam napotkasz jeśli szukasz tam czegoś normalnego. IMO ciężko się wyzbyć łatki 'typa z Tindera/Badoo'. Chyba że chcesz zamoczyć to inna sprawa. Ja to całe gówno usunąłem 2 tygodnie temu i od razu człowiek tak normalniej się czuje. Nie mam parcia na małżeństwo itd., ale patrząc ile ludzi z najbliższego otoczenia w moim wieku ma pozakladane rodziny, człowiek chce się ogarnąć. Myślę o zapisaniu się na kurs tańca czy coś w ten deseń, może tam pójdzie spotkać kogoś ciekawego.

Po ile macie lat? Serio pytam, bez złośliwości
 
Z jednej strony trochę sie tego kręci i mam łatwość w nawiązywaniu znajomości choć przystojniak ze mnie żaden a z drugiej myślę czy nie spróbować jakiegoś portalu to może się odezwie ktoś dojrzały kto wie czego chce. O naiwności!!!! Nie wiem gdzie próbować bo nie ogarniam. Real niby o niebo lepszy bo od razu jest kontakt ale nie ma sprecyzowanych oczekiwań tylko jakieś podsmiechujki i bajerowanie. Kurde dojrzałość ma to do siebie że już się czlowiek nie chce poświęcać dla czegoś co mozna mieć za hajs. Powiedzmy

Odradzam Ci Badoo i Tindera, próbowałem szukać dość długo i namiętnie ale za dużo kunktatorstwa tam napotkasz jeśli szukasz tam czegoś normalnego. IMO ciężko się wyzbyć łatki 'typa z Tindera/Badoo'. Chyba że chcesz zamoczyć to inna sprawa. Ja to całe gówno usunąłem 2 tygodnie temu i od razu człowiek tak normalniej się czuje. Nie mam parcia na małżeństwo itd., ale patrząc ile ludzi z najbliższego otoczenia w moim wieku ma pozakladane rodziny, człowiek chce się ogarnąć. Myślę o zapisaniu się na kurs tańca czy coś w ten deseń, może tam pójdzie spotkać kogoś ciekawego.

Ja się zastanawiam czy gorzej idzie przez te portale poznawanie czy normalnie w życiu.
 
Da się panowie na tych aplikacjach, chociaż trzeba się przebić przez wielką warstwę gnoju. Moim zdaniem tinder jest lepszy dla małolatów, ale jak ktoś tak bardziej pod 30 to chyba badoo będzie skuteczniejsze. Na tinderze w opór tępych gówniar, na badoo nie mniej podstarzałych wieśniar, ale jeśli komuś naprawdę zależy to w obydwu miejscach znajdzie kogos interesującego albo przynajmniej nadającego się do spotkania. Ja bym zakładał i jedno i drugie. Tylko nie róbcie siary i wstawiajcie dobre foty. Jak będziecie mieli problem, wstawiajcie najpierw tu - pomogę Wam wybrać :beczka:
 
Back
Top