Pogotowie Sercowe Cohones

Ale smucicie , jak stare baby.
@Perfumiarz , ostatni raz 'przelizać' w 'Ekipie z Wawy' ten pustak 'Mała Anka' gadała. Wejść w ślinę, 'z językiem' ale 'przelizać' ???
Miej litość dla moich uszów.
 
Była ma mnie w dupie więc czas "wskoczyć na konia" :D btw z laską się przelizalem, dałem jej się złapać za kutasa i powiedziałem, że może się odezwę. Może :D czyli nie :D Turecki król wraca do gry.

Teraz tylko trochę szczęścia Ci potrzeba bo widzę że rozum wrócił.:applause::applause::applause:

Czyli żeńska część stolicy bedzie śpiewać ten refren:

 
"jestem nieszczęsliwa i osamotniona i jest mi głeboko źle z faktem że po wszystkich mega chujowych rzeczach miedzy nami jesteś jedyną osoba której moge to powiedzieć "

Żal mi dziewczyny. Jeszcze pół roku temu bym to wykorzystał, chciał wrócić. Ale dziś - tylko mi smutno , że jej nie wyszło i nie trzymam kciuki by się naprawiło. Nie życzę źle.
 
"jestem nieszczęsliwa i osamotniona i jest mi głeboko źle z faktem że po wszystkich mega chujowych rzeczach miedzy nami jesteś jedyną osoba której moge to powiedzieć "

Żal mi dziewczyny. Jeszcze pół roku temu bym to wykorzystał, chciał wrócić. Ale dziś - tylko mi smutno , że jej nie wyszło i nie trzymam kciuki by się naprawiło. Nie życzę źle.
Halibut, ale ty utrzymujesz toksyczne znajomości w chuj. Haha.
 
Halibut, ale ty utrzymujesz toksyczne znajomości w chuj. Haha.

Ale zacząłem stosować pewną metodę by nie ulegać podrywających Cie na seks byłej. Mort by nie poparł ale to zdrowe - zwal se konia jak do Ciebie napisze, z odbezpieczoną bronią mniejsza szansa, że jak zacznie Ci pisać świństweka to wsiądziesz w auto i do niej pojedziesz.
 
Ale zacząłem stosować pewną metodę by nie ulegać podrywających Cie na seks byłej. Mort by nie poparł ale to zdrowe - zwal se konia jak do Ciebie napisze, z odbezpieczoną bronią mniejsza szansa, że jak zacznie Ci pisać świństweka to wsiądziesz w auto i do niej pojedziesz.
Walenie konia metodą na wszystko. Inaczej się patrzy na świat i kobiety :D
 
skoro perv wraca do gry, to temat może wrócić na właściwe tory ^^

ost weekend dosc owocny czw/pt laseczka ogarnieta na domowce została na noc po wypadzie na piwko, a pt/sb hot 28 z tindera ostatecznie tez dała sie zbajerować i walczylismy do godzin popołudniowych w sobote :D ale co była nie przygotowana w sprawach fryzury na dole to ja pindole... :D i najlepszy tekscik: "jesteś moim drugim facetem z którym uprawiam seks w pełni" xD jakoś praca ustami i cumshot do ryja pod prysznicem temu troche zaprzeczał ^-^
 
Dla mnie to typowy tekst na to, abys myslal, jaki to niby wazny/wyjatkowy jesteś -_-

Jak ta laska co dała mu się zrobić, obcemu kolesiowi, w klubie i "ze względu na niego zaczęła brać tabletki" - i bach, chłopak uwierzył, że ona sie na co dzień w klubach nie puszcza ;p
 
Jak ta laska co dała mu się zrobić, obcemu kolesiowi, w klubie i "ze względu na niego zaczęła brać tabletki" - i bach, chłopak uwierzył, że ona sie na co dzień w klubach nie puszcza ;p
mylisz fakty gościu, nie było mowy o klubach, normalnie na chacie^^ nie chce mi sie całej historii opisywac bo to felieton by powstał. koniec koncow inwestuje sam w zabezpieczenie co by nie obchodzic dnia ojca ;p
 
mylisz fakty gościu, nie było mowy o klubach, normalnie na chacie^^ nie chce mi sie całej historii opisywac bo to felieton by powstał. koniec koncow inwestuje sam w zabezpieczenie co by nie obchodzic dnia ojca ;p

W sumie może była porządna, jeśli miała na mysli penetracje w pochwę. Wiesz - anal, lodziki, połyki - pewnie miała ze 100, ale tylko 10 którzy w nią włożyli.
To prawie dziewica.
Ja też dziewczynom, gdy pytają ile miałem, mówie tylko o tych którym "włożyłem" bo jest ich mniej niż wszystkich palców na moim ciele. I nie kłamie, nie sprecyzowały co rozumieją pod "ile miałeś".
 
skoro perv wraca do gry, to temat może wrócić na właściwe tory ^^

ost weekend dosc owocny czw/pt laseczka ogarnieta na domowce została na noc po wypadzie na piwko, a pt/sb hot 28 z tindera ostatecznie tez dała sie zbajerować i walczylismy do godzin popołudniowych w sobote :D ale co była nie przygotowana w sprawach fryzury na dole to ja pindole... :D i najlepszy tekscik: "jesteś moim drugim facetem z którym uprawiam seks w pełni" xD jakoś praca ustami i cumshot do ryja pod prysznicem temu troche zaprzeczał ^-^
Ze zwykłej ludzkiej wdzięczności mógłbyś nie używać słowa ryj. Chyba że była paskudna a sam wyglądasz jak małpa i nic innego nie dałeś rady zbajerować.

No ale wtedy też powinieneś być wdzięczny.
 
Ja też dziewczynom, gdy pytają ile miałem, mówie tylko o tych którym "włożyłem" bo jest ich mniej niż wszystkich palców na moim ciele. I nie kłamie, nie sprecyzowały co rozumieją pod "ile miałeś".
Nawet Hali trochę kręci, więc co się dziwić laskom :lol: Tak się właśnie zastanowiłem, że tylko raz uprawiałem seks bez prezerwatywy. Może powinienem mówić, że byłem tylko z jedną? Przecież u reszty nie było kontaktu banana z brzoskwinią :crazy:
 
Nawet Hali trochę kręci, więc co się dziwić laskom :lol: Tak się właśnie zastanowiłem, że tylko raz uprawiałem seks bez prezerwatywy. Może powinienem mówić, że byłem tylko z jedną? Przecież u reszty nie było kontaktu banana z brzoskwinią :crazy:

u mnie nie przejdzie, ja tylko z jedną, pierwszą dziewczyną w lieum uprawiałem seks w prezerwatywnie. Tak to trochę ryzykant jestem.
 
:dry:
Przyzwyczaiłeś się i masz pecha :awesome:

No od wielu lat mam tak, że w momencie ubania gumki no czar pryska, pała opada...no kurwa, jest ogie, a tu nagle "sorry, gumke ino ubiore".
A i dla tego w życiu tylko 3 razy uprawialem przypadowy seks z "penetracja", wlasnie dlatego, że jestem odpowiedzialny i jak seks bez gumki to tylko z dziewczyną albo bardziej stałą i bliższą kochanką. Ludzie dorośli wiedzą czym to grozi, nie ma potem zmiłuj gdy jest wpadka.
Ale zabawne też jest jedno - masa dziewczyn zarzeka się, że "w życiu bez gumki" - a każda taka sama. Jak już nakręcisz to oleje swoją zasadę i "da się" bez gumy. Z ciśnieniem nie wygra.
 
No od wielu lat mam tak, że w momencie ubania gumki no czar pryska, pała opada...no kurwa, jest ogie, a tu nagle "sorry, gumke ino ubiore".
Teoretycznie można to w psychice przekuć z czegoś niszczącego podniecenie, w coś nawet je zwiększające. W praktyce może to nie być takie proste, zwłaszcza, kiedy blokada zadomowi się na dobre.

Wspominałeś wcześniej coś o zwaleniu sobie :awesome: Próbuj nie dotykając przyjaciela :smile: Tak można zwiększyć wrażliwość i gotowość bojową.
 
Czuje się jak u seksuologa, czytając te posty. Ogólnie to beka wewnętrzna jest.
Condoms-Pope-Approved--39512.jpg
 
28lat, tinder itd. Zgaduję, niedawno zjebał się jej wieloletni związek? @Kraver, geralnie nie będę się mądrzył, ale uważaj. Jest duże ryzyko, że dupa jest przynajmniej lekko zaburzona...
 
Ech, gdyby Don Jose wiedział, że wystarczy olać Carmen i udać chuja niedostępnego - to by cipa Carmen sama na niego poleciała i wskoczyła mu do łóżka. Co nie @Wewiur ?
 
Ech, gdyby Don Jose wiedział, że wystarczy olać Carmen i udać chuja niedostępnego - to by cipa Carmen sama na niego poleciała i wskoczyła mu do łóżka. Co nie @Wewiur ?
Takie interpretacji jeszcze nie słyszałem. Ale racja, jakby udał, że nie jest taki chętny na klepanie uda, na którym cyganka zwija cały dzień cygara, toby lepiej na tym wyszedł. Na pewno by nie skończył żałośnie.
Wniosek taki jak mówisz.
 
Back
Top