Pogotowie Sercowe Cohones

tam jest przerwa. nie udał się żart... a może to nie miał być żart. :o #incepcja #letgoletgod

oby Ci się wiodło czempion. :)

Ty proroku. Bóg mi zaincepcjował w snach moją wybrankę serca, bracie.
 
@Mort nie chcem Ciem martwić, ale we śnie to jeszcze nikt bahora nie zrobić, ani siem nie orzenić, ani nic z tyh żeczy. Niemniej powodzenie niech Ci towarzyszy w inputowaniu snów do rzeczywistości.

Czy tylko ja nie mogę się doczekać opowieści naszego forumowego kolegi?
:arab: (hindus, nie arab).
 
@Mort nie chcem Ciem martwić, ale we śnie to jeszcze nikt bahora nie zrobić, ani siem nie orzenić, ani nic z tyh żeczy. Niemniej powodzenie niech Ci towarzyszy w inputowaniu snów do rzeczywistości.

Czy tylko ja nie mogę się doczekać opowieści naszego forumowego kolegi?
:arab: (hindus, nie arab).

Łukasza? hehe.

Nie no, spokojnie, na spokojnie wszystko. Wszystko trzeba testować, sprawdzać, pytać, rozeznawać. :)
 
@Mort nie chcem Ciem martwić, ale we śnie to jeszcze nikt bahora nie zrobić, ani siem nie orzenić, ani nic z tyh żeczy. Niemniej powodzenie niech Ci towarzyszy w inputowaniu snów do rzeczywistości.

Czy tylko ja nie mogę się doczekać opowieści naszego forumowego kolegi?
:arab: (hindus, nie arab).


Ja podchodzę do tego ze spokojem, minie rok zanim pozwoli się jej potrzymać za rękę:)


PS Mort dziewczyna była na paintball?
 
Ja podchodzę do tego ze spokojem, minie rok zanim pozwoli się jej potrzymać za rękę:)


PS Mort dziewczyna była na paintball?

Nie no co Ty. To tylko koleżanka z grupy ze studiów, nie widzieliśmy się 3 lata. Generalnie u mnie brunetki są na starcie skasowane.

#włosowyrasista

btw. zakochałem się w paintballu :D jestem do tego stworzony hehe!
 
Eh, mi się zawsze brunetki najbardziej podobały ale zawsze trafiałem na blondynki i rude:( I tak skończę życie bez trafionej czarnej;(

Życie czasem płata takie figle mordo. :) Ale ostatecznie wiesz dobrze, że to nie wygląd czy kolor włosów się liczy, tylko to ma być dobra, zaradna babka ! :D

... w moim przypadku najlepiej jakaś prorokini. ;D
 
Nie no co Ty. To tylko koleżanka z grupy ze studiów, nie widzieliśmy się 3 lata. Generalnie u mnie brunetki są na starcie skasowane.
Wsiadaj na ogiera zwanego pożądaniem i nie zapomnij o wiernych cohonesowych zwyrolach.
 
Ten ogier stracił głowę, odciął mu ją Michał Archanioł. :D

@Masu widziałeś jak urosłem? hahah :D
Przerażasz mnie :angel:
A taką fajną figurę retoryczną wymyśliłem.

A żeby nie było wpisów poza tematem, to od jakiegoś czasu nieustannie mi się śni jedna niewiasta w sytuacjach powszechnie uchodzących za erotyczne, w którym obok niej jestem drugim, głównym bohaterem. Jak żyć w tych czasach bombardujących człowieka erotomaństwem.
 
cóż Ci taką myśl podsunęło braciszku?

No bo księża i osoby duchowne tak mają jak słyszymy więc nie wiedziałem jak jest u Ciebie...

Nie no, spokojnie, na spokojnie wszystko. Wszystko trzeba testować, sprawdzać, pytać, rozeznawać. :)

No Mort teraz mówisz z sensem. No to musisz braciszku testować, sprawdzać, rozeznawać a nie... materiał genetyczny kisić! :)
 
No bo księża i osoby duchowne tak mają jak słyszymy więc nie wiedziałem jak jest u Ciebie...



No Mort teraz mówisz z sensem. No to musisz braciszku testować, sprawdzać, rozeznawać a nie... materiał genetyczny kisić! :)

Mam wolność do tego, by robić co chcę. :) Ja nie jestem osobą duchowną, tylko świecką i planuję czekać z seksem do ślubu ze swoją przyszłą żoną. :)
 
Wiewiur juz spiesze z newsami. Co z wazniejszych rzeczy na poczatku stres byl gruby dobrze ze byl winiacz. Pierwszy raz w zyciu dostalem lodzika... cos pieknego. A co do samego ciumcium rumcium to szczerze mowiac myslalem ze to cos bardziej fajnego. Moze dlatego ze bylo w gumie i nie czulem wszystkiego dobrze. Na plus tez to ze nie zlalem sie w 3 minuty. Ogolnie na plus ale ogladajac lysego z brazers i jeki panienek to dwa rozne swiaty. Jej chyba tez sie spodobalo bo dzis tez mam zaproszenie
 
Wiewiur juz spiesze z newsami. Co z wazniejszych rzeczy na poczatku stres byl gruby dobrze ze byl winiacz. Pierwszy raz w zyciu dostalem lodzika... cos pieknego. A co do samego ciumcium rumcium to szczerze mowiac myslalem ze to cos bardziej fajnego. Moze dlatego ze bylo w gumie i nie czulem wszystkiego dobrze. Na plus tez to ze nie zlalem sie w 3 minuty. Ogolnie na plus ale ogladajac lysego z brazers i jeki panienek to dwa rozne swiaty. Jej chyba tez sie spodobalo bo dzis tez mam zaproszenie
Może dobrze, że nie było jak u łysego z brejzers, bo tam dziewczyny udają wiesz? :D Ogólnie props, bo mam dużego banana na twarzy jak Cie czytam, jesteś niezłym umysłowym gimbem, albo trollem :D
 
Wiewiur juz spiesze z newsami. Co z wazniejszych rzeczy na poczatku stres byl gruby dobrze ze byl winiacz. Pierwszy raz w zyciu dostalem lodzika... cos pieknego. A co do samego ciumcium rumcium to szczerze mowiac myslalem ze to cos bardziej fajnego. Moze dlatego ze bylo w gumie i nie czulem wszystkiego dobrze. Na plus tez to ze nie zlalem sie w 3 minuty. Ogolnie na plus ale ogladajac lysego z brazers i jeki panienek to dwa rozne swiaty. Jej chyba tez sie spodobalo bo dzis tez mam zaproszenie
Łuki w formie xD, zadziwia mnie za każdym razem!
 
Może dobrze, że nie było jak u łysego z brejzers, bo tam dziewczyny udają wiesz? :D Ogólnie props, bo mam dużego banana na twarzy jak Cie czytam, jesteś niezłym umysłowym gimbem, albo trollem :D

Mówisz, że to gimb, a może to Ukash
 
Ja dobrze przeczytałem czy jeszcze nie otrzeźwiałem - jakiś koleś tu wszedł, żeby opisać @Wewiur owi swój pierwszy raz, pierwszego lodzika i pierwsze najdłuższe 3 minuty życia?
 
Ja dobrze przeczytałem czy jeszcze nie otrzeźwiałem - jakiś koleś tu wszedł, żeby opisać @Wewiur owi swój pierwszy raz, pierwszego lodzika i pierwsze najdłuższe 3 minuty życia?

Chyba faktycznie nie czytałeś wątku kilka stron wstecz.
 
Back
Top