Pogotowie Sercowe Cohones

Haha, nie wiem czy na moim weselu będzie wóda. :D Raczej wątpię. :D
Może być bimber.

Byłem kiedyś na takim weselu, na stołach nie było, ale w bagażnikach owszem lol A nie wypada żeby goście sami kupowali alkohol:D
 
comment_fIvRzlDf7reB7lLssoA60iLzVQxgr6un.jpg


Dziwne, że jeszcze muszę to mówić, ale z seksem czekamy do 'po ślubie' @Gambit. ;)
powiedz j jej ze do buzi to nie seks i mozna przed slubem
 
Haha, nie wiem czy na moim weselu będzie wóda. :D Raczej wątpię. :D
Czo, bez kurwa jaj. Ja rozumiem być fanatykiem religijnym, ale bez przesady. Jak się Twój ksiądz prowadzący dowie, że na weselu nie będzie wódy to Ci kurwa rozgrzeszenia nie da. Nie przeginaj w drugą stronę, bo wesele bez wódy to jak seks bez kobiety.
 
Czo, bez kurwa jaj. Ja rozumiem być fanatykiem religijnym, ale bez przesady. Jak się Twój ksiądz prowadzący dowie, że na weselu nie będzie wódy to Ci kurwa rozgrzeszenia nie da. Nie przeginaj w drugą stronę, bo wesele bez wódy to jak seks bez kobiety.

Będzie wino. :D
 
Masz rację, ale goście lubią. :D Nie no chłopaki, żartuję. Wódka na weselu to nie jest temat, który jest ważny dziś. :DD

Łamanie tradycji chrześcijańskich jest ważne. Co ty muzułmanin? Sraka na ciebie!
 
Masz rację, ale goście lubią. :D Nie no chłopaki, żartuję. Wódka na weselu to nie jest temat, który jest ważny dziś. :DD
To jest ważny temat dla gości weselnych. Jakby mnie ktoś tak oszukał to bym chyba odjebał, przynoszę hajs, ubieram się jak król, jestem nastawiony na dziką impre, a tu kurwa wino i śpiew katolicki. Ja pierdole Mort nie strasz.
Nawet tego pomysłu swojej wybrance nie przedstawiaj, bo jak to dojdzie do przyszłego teścia, to Cię widłami z domu wyniesie.
 
Masz mój głos na trolla roku. Przestałem wierzyć, że Ty to wszystko piszesz poważnie.

Haha. Szady, przyjmij mnie do znajomych na fejsie to się dowiesz, że piszę poważnie. Po prostu nie chciałbym widzieć moich kolegów upitych na umór na moim weselu. :D @Orest haha no dobra, zobaczymy. >:D my obydwoje nie pijemy, więc dla nas to luzik :D

@Masta Blasta MAŁŻEŃSTWO KTÓRE SIĘ ROZPOCZYNA JEST WAŻNIEJSZE :DD
 
Haha. Szady, przyjmij mnie do znajomych na fejsie to się dowiesz, że piszę poważnie. Po prostu nie chciałbym widzieć moich kolegów upitych na umór na moim weselu. :D @Orest haha no dobra, zobaczymy. >:D my obydwoje nie pijemy, więc dla nas to luzik :D

@Masta Blasta MAŁŻEŃSTWO KTÓRE SIĘ ROZPOCZYNA JEST WAŻNIEJSZE :DD
Teściu Ci wpierdol spuści za taki pomysł, chyba, że sam śpiewa w chórku.
 
To chyba odnalazłeś drugą połówkę. Szykuj $$$ na weselisko

Mordoryju, ona jest zbawiona i ostatnio we dwójkę ewangelizowaliśmy na ulicach naszego miasta. Wspólnie również na ulicach się o chorych modliliśmy z nałożeniem rąk.

#jackpot

Wspominałem już, że trenerem personalnym jest też? :D

 
JA ide we wrzesniuna wesele do kuzynki. Zakładając, że ide sam to ile powinienem włozyć do koperty?
 
Nie no wesele bez wódy to tragedia.... Można napierdalać na parkingu potem z małpek, albo całą flachę ale kurwa szanujmy się!! Bez wódy to bym wesela wstydził się robić!!

No tak, bo jak wszyscy wskakują w ogień, to i ja mam wskoczyć?
 
Back
Top