Pogotowie Sercowe Cohones

Still better than you.

No przebił mnie, ja musiałem napisać 1500 wiadomości by po pijaku jakąś akcje opisać, i każdy po mnie się tego spodziewał. A tu widze, ze koles w peirwszych wiadomosciach wchodzi na forum MMA opisać , ze będzie miał pierwszy seks w życiu. Niepojęte!

@Mort już nadrabiam i czytam całość. Bo wyrwane z kontekstu bardziej mnie to szokuje niż gdyby mi się teraz zmaterializował Szatan albo Jezus.
 
No przebił mnie, ja musiałem napisać 1500 wiadomości by po pijaku jakąś akcje opisać, i każdy po mnie się tego spodziewał. A tu widze, ze koles w peirwszych wiadomosciach wchodzi na forum MMA opisać , ze będzie miał pierwszy seks w życiu. Niepojęte!

@Mort już nadrabiam i czytam całość. Bo wyrwane z kontekstu bardziej mnie to szokuje niż gdyby mi się teraz zmaterializował Szatan albo Jezus.

Mordo, jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kaczki. :D
 
Mordo, jak nie wiesz o co chodzi, to chodzi o kaczki. :D


a wiesz , że też kaczorne myśli przeszły mi przez głowe?

Przeczytałem sprawe tego kolesia. Kontekst całościowy jest jeszcze bardziej popeirdolony niż ten jaki wyciągnąłem bez kontekstu.
 
@Sedno Dla np Miszona Taran jest taką Kaczką i po banie w każdym widzi Tarana ;p

Ale słusznie, Taran na świeżo odszedł. Z pewnością jego duch ciągle tu krąży pod inną postacią.
 
@Masta Blasta

Przesłuchałem całe. Facet naprawdę mądrze gada. Pomijam kwestię do czego ta wiedza ma być wykorzystywana (uwodzenie bardziej niż szukanie żony) - jednak nawet Pismo Święte pokazuje jak mamy się zachowywać w kwestiach damsko-męskich. Być autentycznym, nie nakładać masek, olewać to co myśli o tobie świat (ludzie), bo najważniejsze jest to co myśli Chrystus. Mieć swoją misję życiową (głosić ewangelię), nie dawać się zawrócić z tej misji, być cały czas radosnym, spokojnym o jutro (ufność Bogu), pracowitym, ambitnym, bez narzekania, przejmowania się pierdołami, bez bojaźni o dzień jutrzejszy i KOCHAĆ SIEBIE. To jest właśnie najlepsze, że Biblia ma odpowiedzi na WSZYSTKO, nawet na takie tematy jak relacje damsko-męskie. :D

Kobieta to jest dodatek do życia, a nie jego centrum, jednak wielu facetów często o tym zapomina. Jeżeli kobietę traktujemy jak bożka to w końcu ona:

1. będzie nieszczęśliwa
2. w efekcie cię rzuci

... i to jest złoty środek, kobieta ma iść razem z człowiekiem, u boku, a nie być celem życia samym w sobie... trzeba edukować kolegów panowie, bo masa jest nieszczęśliwych facetów, bo 'nie mają kobiety'... i to jest jakaś paranoja. :)
 
Być autentycznym, nie nakładać masek, olewać to co myśli o tobie świat (ludzie), bo najważniejsze jest to co myśli Chrystus. Mieć swoją misję życiową (głosić ewangelię),
Mort nas tu zaMortuję : D czekam aż ogłosisz wielką inkwizycję proszę Ciebie : D
 
On się wszędzie wprosi jak taki śmierdzący koleś z podstawówki, któremu mama wmawia że jest fajny a on nawet na wf nie chodzi :jump:


Na wf nie chodzilem, fajny nie jestem, tylko czasem przed kobietami udaje , ale w koncu zaznaja prawdy.


mowilem Ci juz ze mnie wkurwiles dzis ? :p
 
Panowie, pamiętacie mój 'test'? Owoc tego testu jest tak ogromny, że jestem w szoku. Zakochałem się na zabój. W przyjaciółce. Ze wspólnoty. A ona we mnie.

#lovewins #proroczesnyrządzą

Ładna? Jakie cycki? Fota ;)
 
Panowie, pamiętacie mój 'test'? Owoc tego testu jest tak ogromny, że jestem w szoku. Zakochałem się na zabój. W przyjaciółce. Ze wspólnoty. A ona we mnie.

#lovewins #proroczesnyrządzą
Szerokie biodra? :D #prokreacjamorta
 
Ładna? Jakie cycki? Fota ;)
Połyka czy wypłuwa?
Szerokie biodra? :D #prokreacjamorta

comment_fIvRzlDf7reB7lLssoA60iLzVQxgr6un.jpg


Dziwne, że jeszcze muszę to mówić, ale z seksem czekamy do 'po ślubie' @Gambit. ;)
 
@Mort
Kiedy ślub?

Teraz wy, którzy mówicie: «Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski», 14 wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie11. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. 15 Zamiast tego powinniście mówić: «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo». 16 Teraz zaś chełpicie się w swej wyniosłości. Każda taka chełpliwość jest przewrotna. 17 Kto zaś umie dobrze czynić, a nie czyni, grzeszy.

:D

Jak Bóg da, to będzie szybciej, niż później. :)
 
Teraz wy, którzy mówicie: «Dziś albo jutro udamy się do tego oto miasta i spędzimy tam rok, będziemy uprawiać handel i osiągniemy zyski», 14 wy, którzy nie wiecie nawet, co jutro będzie11. Bo czymże jest życie wasze? Parą jesteście, co się ukazuje na krótko, a potem znika. 15 Zamiast tego powinniście mówić: «Jeżeli Pan zechce, i będziemy żyli, zrobimy to lub owo». 16 Teraz zaś chełpicie się w swej wyniosłości. Każda taka chełpliwość jest przewrotna. 17 Kto zaś umie dobrze czynić, a nie czyni, grzeszy.

:D

Jak Bóg da, to będzie szybciej, niż później. :)
Tylko zaproś braci z cohones, bo bym co wypił i pochulał:D
 
Back
Top