Pogotowie Sercowe Cohones

Heheh, takie to dziwne, że niektóre myślą? ;-) Kurde, ja w takich zawsze gustowałem. Większość ma jakieś kompleksy, nawet jak mieć nie powinna i jednak w przypadku takiej laski może się poczuć w ten sposób wg mnie ;-) Z resztą nawet w baron24 jak ktoś oglądał było coś na ten styl, gdy Mirek (Karolak) dał żonie kosmetyki "poprawiające urodę" w skrócie mówiąc czy inne na zmarszczki (oznacza, że je u kobiety widać, starzeje się w naszych oczach:D) ;-D Dlatego co innego jakieś zabiegi relaksujące, odstresowujące, a co innego typowo na poprawę urody. Bez spiny Panowie ;-)
 
Dlatego co innego jakieś zabiegi relaksujące, odstresowujące, a co innego typowo na poprawę urody. - toż kurwa nie napisałem "daj jej na botoks albo cycki", tylko spa. Ogarnij się królu offtopu z tymi podróżami po własnej głowie, serio. W pierdoleniu 3po3 jesteś dobry, ale żeby radę dać to już nie. śmiechłem
 
"Toż kurwa" na co się unosisz? Przestał ci stawać?

Sam się swoją drogą ogarnij, bo spa często opiera się na zabiegach upiększających, poprawiających cerę i innych, które kobieta może odebrać w sposób wskazujący jej poprawę tego i owego. Najwyraźniej twoja wyobraźnia tego nie ogarnia, przykro mi.
Radę dałem, a propos bielizny np. Poza tym temat spa się pojawił i o tym rozmawiamy, gdzie tu offtop...? Pytanie retoryczne, bo ty masz skłonność do wydziwiania i wyolbrzymiania i widzenia tu czegoś czego nie ma.

PS: Nie wiem po co ty się w ogóle w tym temacie wypowiadasz jak ty nie szanujesz kobiet, a to jednak pogotowie sercowe, a nie podrywowe czy coś na ten styl ;-) Problemy sercowe mają ci co chcą coś osiągnąć z jakąś kobietą więcej niż tylko ją zaciągnąć "do łóżka" ;-)
 
Last edited:
Born chodzi od to, że każda normalna myslaca kobieta byłaby zadowolona nawet z upiekszajacego spa, bo Zawsze widzi jakieś mankamenty w swojej urodzie. To raczej tepaczka, królowa osiedli mogłaby się oburzyc. I tak jest, a ty mówisz na odwrót. Kurwa no born, ja ci nigdy nie jeżdżę, ale w tym momencie jebnales gafe w chuj gnoj
 
Są i takie, ale znam takie, które mogłyby to tak odebrać. Zależy od charakteru kobiety, ale zapomniałem, że tu wielu myśli, że one wszystkie są takie same. Każdy zna swoją kobietę lepiej, a dla mnie to jednak kwestia indywidualna dlatego nie można zakładać, że każda zareaguje tak samo i nie zgodzę się, że tylko "krolowa osiedli" mogłaby tak pomyśleć i tepaczka. Tępaczka raczej się z takiego "luksusu" ślepo ucieszy nie zdając sobie sprawy, że facet może to robić by wyglądała dla niego ładniej, bo już mu się nudzi ;-) Dobra, nie kontynuuję tego wątku, róbta co chceta, ja tylko radziłem. Kolejny raz podkreślę, że z moich rad nie trzeba korzystać, ani brać pod uwagę. Każdy ma swój rozum.
 
Przestał ci stawać?
Born nie żartuj, przecież go widziałeś...

Jakbyś wyjął łeb z dupy to przeczytałbyś, że szanuję kobiety które są go warte. Ponadto misiu teoretyku, chuj Ci do moich celów. Wielokrotnie podkreślałem, że to co robię jest złe i nie tego szukam. Ale żeby to ogarnąć musiałbyś wystawić nos z piwnicy :D

Są i takie, ale znam takie, które mogłyby to tak odebrać
Kurwa born Ty każdego znasz przecież :>
 
Masz jakieś przykre wspomnienia chyba związane z piwnicą, że tak ją co rusz podkreślasz ;-) Nie widać byś szukał czegoś innego niż to co robisz, skoro szukasz na tinderach i innych takich, ale your choice ;-) Tak czy siak nie o tym mówiłem, a o tym, że tu raczej inne sprawy powinny być poruszane niż to co ty reprezentujesz. Nawet kwestia prezentów jest bliższa tematowi, bo jednak ktoś chce sprawić dziewczynie/kobiecie przyjemność, a nie zrobić to dla własnej satysfakcji. Dobra, nie rób już offtopu w temacie prywatnymi zaczepkami :) Nie zgadzać się można, ale po co skręcać z tematem tak mocno w stronę docinek...? Ja tego nie czaję, choć sam poszedłem, ale to raczej "reakcja, a nie akcja".
 
Szady, przecież ten skasowany post nie był offtopowy, ani zaczepny i miał na celu jedynie zakończenie myśli ;-)

@down no ok ;-) Co do stażu, co ja mam mówić, jak "6" się zbliża wkrótce :P Ale są i tacy z większym stażem jak np. Comber z tego co pamiętam ;-)
 
Last edited:
@Gaara
Jeszcze będzie okazja pysiolku. :*
@Born2kill
Tak, wiem, potem P. by dokończył myśl, a Tobie by się też coś przypomniało. Znam cohones. :D

Co do tematu, to moja kobita nie strzela fochów praktycznie nigdy, także na spa w jakiejkolwiek formie na pewno by się nie obraziła. Jestem z nią prawie trzy lata, stąd "pula" pomysłów na oryginalny prezent powoli zaczyna się kończyć. Dzięki za propozycje panowie, coś wykombinuję. <tuemotkazpiwemktórejjeszczeniema>
 
@szady
z prezentów dla mojej luby które najlepiej się spodobały to:
- blender - jak nie masz super opcja, będziecie razem mogli koktajle wymyślać my przez miesiąc codziennie prawie owoce mieszaliśmy, teraz używany okazjonalnie
- torebki - kupiłem 2, widziałem jak w sklepie je oglądała i sie cieszyła bardzo z nich później i mimo wszystko była zaskoczona, tylko tu musisz chociaż trochę znać jej gust, albo wiedzieć chociaż jakie marki lubi. (moja kazar i guess)
- bilety na spektakl - moja jak była mała bardzo lubiła bajki disneya i piosenki z nich, chciała być Jasminą z Alladyna :), miałem szczeście bo akurat był występ na Torwarze Disney on Ice, jej radość jak oglądała bezcenna ;) i nie przeszkadzało nikomu że poza nami były prawie same dzieciaki ok 10 lat
- bielizna - kupiłem bardziej dla siebie ;) ale byłem zaskoczony ze i jej się spodobała
- koszulka jack daniels z jej imieniem - kupiona u @DoozyAndGrooby , niby motyw festyniarski i januszowski albo tez od jakiegoś czasu jej się podobało i mówiła mi, zadowolona była konkret ;)
- perfumy - ale to już standard, tylko trzeba znać jej upodobania

400 zł to możesz zaszaleć właśnie z jakimś spa, może jakieś przedswawienie/ spektakl, albo po prostu jakiś wyjazd na weekend nad morze albo w góry
 
Na początku się skonfundowałem jak zobaczyłem oznaczenie w tym temacie...ulżyło :D
 
Istnieje, istnieje. Trafiłem na normalną po x latach. :) Ale nie chcę się chwalić, bo już się kiedyś taką jedną chwaliłem, to mi dała kosza zaraz po tym jak kupiłem pierścionek. :D
 
Istnieje, istnieje. Trafiłem na normalną po x latach. :) Ale nie chcę się chwalić, bo już się kiedyś taką jedną chwaliłem, to mi dała kosza zaraz po tym jak kupiłem pierścionek. :D

niech sie smazy w piekielnym ogniu! #calecohoneszszadym
 
jak na pierścionek miałeś budżet też 400 zł to może dlatego ;D
mi mija 3 lata w święta (2 lata mieszkamy razem) i też jest dobrze, a ostatnio nawet coraz lepiej, ale też wole nie chwalić bo zawsze jak do niej mówie że fajnie że się nie kłucimy to ten stan zawsze dość szybko sie zmienia :/
 
Dzięki mat. Stare dzieje, teraz się z tego śmieję już tylko.
kapusta
Kłótnie to normalna rzecz (byle nie za często). No i godzenie się jest fajne. ;)
 
Dzięki mat. Stare dzieje, teraz się z tego śmieję już tylko.
kapusta
Kłótnie to normalna rzecz (byle nie za często). No i godzenie się jest fajne. ;)


Jesli do godzenia wliczasz to co nastepuje po godzeniu to racja, jest swietne :D
 
doskonale wiem, kwesta przyzwyczajenia, teraz coraz lepiej i coraz szybciej się godzimy najgorszy był początek wspólnego mieszkania jak człowiek nagle nie miał własnego kąta
Czasami ja się o coś z dupy pokłóciłem i miałem pretensje tylko po to żeby się pogodzić :D
 
doskonale wiem, kwesta przyzwyczajenia, teraz coraz lepiej i coraz szybciej się godzimy najgorszy był początek wspólnego mieszkania jak człowiek nagle nie miał własnego kąta
Czasami ja się o coś z dupy pokłóciłem i miałem pretensje tylko po to żeby się pogodzić :D
No to współczujemy.
Może pomoże:
Sprzedawali_leki_potencje_5199907.jpg
 
Mahonek, Twój wpis został usunięty. Powstrzymaj się proszę od marnych prowokacji. Jeżeli nie masz nic sensownego do dodania w temacie, to po prostu nie pisz. Dziękuję.
 
Wchodzę z nadzieją, że zobaczę jakieś brednie, a szady usuwa wszystko co najlepsze
A jednak, psy waruja
 
Miałem dobre chęci. Jak mam być wyzywany od psów i cenzorów to dziękuję. Nie będę ruszać jego wpisów. Tylko jak się znowu rozbryka, to nie miejcie pretensji.
 
Dostał ostrzeżenie w profilu. Na bana to za mało. Od dzisiaj mam Cię na oku mahonek. A tyle razy Cię broniłem, ehhh...
 
Last edited:
Back
Top