Pogotowie Sercowe Cohones

hjahaha, kurwa kozak w necie, na fb zapierdala panienki i wrzuca czaty, KRÓLU ZLOTY, TO NIE NA TYM POLEGA.

@Perfumiarz: Tureczku nasz, w HP pawelwarsawshorejunior Ci zarzuty postawil. :D
 
ekhm. @baju po prostu moje rozmowy z dupami są troszkę inne...
swoją drogą nagrała się :cool:
 

Attachments

  • przykład.png
    przykład.png
    37.4 KB · Views: 114
Perfumiarz walczyć na rozmowy? Moje archiwa są niezbadane

Tutaj beka bo pisałem jak foczka obok

27605680649285088744.png

Tu na domówce typiara chciała sobie ze mną fotki pstrykać i pisała mi na fb zamiast wprost:

63275748539412105213.png
 
Adrianie. Różnica jest prosta. Ty ruchasz szrot i wszystko co nie zdąży spierdolić, ja kobiety wybieram. Ale i tak nie zrozumiesz.
 
Adrianie. Różnica jest prosta. Ty ruchasz szrot i wszystko co nie zdąży spierdolić, ja kobiety wybieram. Ale i tak nie zrozumiesz.

Wątpię. Do łóżka nie wpuściłbym menelki. Na pewno mam większy poziom od Ciebie, a raczej te dziołchy.

Z resztą Ty pewnie podstarzały jesteś to jakieś tam ochłapy na widelcu :P
 
Admini tak się napracowali, żeby była funkcja "ignoruj" a i tak potem muszę wciskać "show ignored content" żeby widzieć za co tym razem pociskacie temu palantowi :(
 
@Perfumiarz O jakim Ty ruchaniu do niego mówisz? O jego poziomie intelektualnym jedwabnika właśnie świadczy powyższa rozmową, którą sam wstawił. Gadają na fejsbuku z panną siedząc obok. Naprawdę mój mózg więcej kretynizmu już nie zdzierży na tym forum.
 
dwoch gosci piszacych nawzajem do siebie o 'spuszczaniu z krzyza', loolololololol.

#ruchacze
 
Wątpię. Do łóżka nie wpuściłbym menelki
Gałka musi być schludna. Wiadomo.
Jesteś taki hustla, że Hugh Hefner jakby wiedział o Twoim istnieniu to pewnie by Cie przygarnął, ozłocił i poprosił o pobłogosławienie fallusem jego trzech żon.
mahonek - mahon - maho - MACHO i wszystko jasne.
 
Ja dziękuję mahonkowi, że dostarcza mi tyle radości swoimi wypowiedziami. Jak myślę, że dochodzi do pewnej granicy, on kolejnym postem ją przekracza i podnosi poprzeczkę jeszcze wyżej. #dziękujęmahonku
 
Kurwa pogaduchy jak baby na bazarze, wypierdalac
Ja nie widzę, żebyś mahonek potrzebował pogotowia to na chuj tu piszesz, w temacie który powstał dla historii typu sevena czy kirasa Hehe. Za te offy co ty odpierdalasz juz bym ci dawno banany jebnal cieciu. Masz u mnie obiecana schelle, chce zobaczyć jak płaczesz
 
Ja mam wyjebane na niego wszyscy tak płaczą, że zignorowali i nie widzą o co chodzi teraz mnie to jebie nie muszę codziennie dostawać dawki jego kretynizmów ;), Gaara jeszcze to pamiętasz :D hahaha ???
 
chce zobaczyc jak placzesz, hahahah. :D BRING IT KURWA MAHON, NIEMIEC CIE POSKROMI!
 
Dzień, w którym zignorowałem mahonka był najlepszym dniem na tym forum. Wiec nie wkurwiajcie się i nie przemawiajcie mu do rozumu, bo i tak to do niego nie dotrze, skoro spuszcza z krzyża w towarzystwie kolegów, tylko zignorujcie te jego marne popisy, bo on tylko na to czeka z trudem powstrzymując wzwód na myśl jakie to wywoła wrażenie.
Zigornujcie go, a przynajmniej nie dawajcie mu do zrozumienia, że jego wpisy jakoś was ruszają, a zdechnie śniercią naturalną, przynajmniej na tym forum.
 
z dnia na dzien na cohones jestem coraz bardziej przekonany, ze Gaara jest ukrytym geniuszem, posiada wielki potencjal inteligencji ktorego nigdy nie wykorzystal w pelni... <3
 
W sumie ten temat powinien być dobry. Prezent dla kobity do 300, max 400 zł na gwiazdkę. Propozycje? Zawsze coś mi się udawało wymyślić, a dziś kurna pół dnia kombinuję i nic. :(
 
Back
Top