Pogotowie Sercowe Cohones

Born, wszystko za bardzo personalnie bierzesz juz!



MASU VS MAHON 24/7, reszta niech w ogole nie reaguje! :D



nieudacznik, pisz kim jestes, bo juz nudno.
 
Ja do niedawna byłem prawiczkiem z wyboru i nigdy nie zostałem z tego powodu wyśmiany. A jak o tym mówiłem paru koleżankom, to traktowały to jako żart i tyle. Jak dla mnie, to nieudacznik pewnie źle rozegrał całą sytuację w restauracji czy tam kawiarni, taką gadkę od jakiegoś palanta można bardzo łatwo odebrać mową ciała tak, że laska nie będzie miała wątpliwości, że to był zwykły, nieudany pocisk ze strony kolegi. Jeśli się zmieszałeś, to dziewczyna w trymiga wyczaiła, że to prawda i widać jej to nie przypasiło.
 
siedze se na kompie, późnia godzina, jutro do pracy. Fejsbuk sprawdzony, last sprawdzony, poczta sprawdzona, newsy mma sprawdzone. Mam jeszcze z 10 min, zanim poloze sie spac. No to co robie... wbijam do tego tematu, bo ze 3 dni tu nie bylem, przeczytałem... i ide spac usmiechniety od ucha do ucha. Dziekuje Panowie, ten temat zgarnia wszystkie statuetki cohones.
 
To mnie rozśmieszyłeś poprawiłeś mu humor haha :D, powiedz mi jakim trzeba być kretynem, żeby wszyscy zwracali Ci uwagę i mówili, że jesteś taki, a nie inny, a ty dalej swoje. Więc zastanów się kto jest mądry, a kto mądrzejszy. pozdro haha. A teraz wracaj do łózka swojego kochasia z warsaw coś tam.
 
I bardzo się z tego powodu raduje i sie cieszę, do kościoła nie chodzę ale w najbliższą niedzielę dam jakiemuś ksiedzu kopertę, żeby odprawił mszę o to, żeby to się nigdy nie stało.
 
Ziomboje! Blondyna mi wypisuje na fejsbuczysławie coś ostatnio bo chwile nie gadalim i nakręca na rozmowy o związkach no i w końcu mówi ,że sie z nią przyjaźnie (pierwsze słysze,zwykła koleżanka) ,że do niej nie pisze aż w końcu sie wygaduje co jest itp,że nieszczęśliwa,że uczucia wygasły.Lekko jakbym teraz atakował to 100% misji wykonanej :cool: z tym że już mi przestało w sumie zależeć ale sobota,niedziela będę się z nią widział w szkole więc temat w sumie będę kąsił ale bez podjarki choć za pocieszyciela zawsze spoko :D chusteczek pewnie nie będę podawał choć chuj mnie wie,zobaczymy co ta znajomość przyniesie, z tego co wnioskuje to za dużo osób koło siebie nie ma i w chuj z charakteru mi podchodzi ale teraz to ja jestem twardy singiel i nie wiem co będzie - rozmawiać zawsze moge.
@up teraz mnie pożegnała bo "mój będzie dzwonił" (pacjent na emigracji) i skumaj tu klientke :D i tak będzie do mnie podjeżdżać bo mnie przecież lubi itd.
 
Zdzira jakaś. Jak Ci mogą takie podchodzić z charakteru ?;-) Nikt by nie chciał mieć takiej dziewczyny, co lata za goścmi pod ręką, gdy samemu jesteśmy "na wyjeździe".
"Nie czyń kobiecie co nie chciałbyś by czynione było Tobie i odwrotnie";-)
 
Luzuj Born bo Ty standardowo widzisz inaczej niż wszyscy,nie dziw sie ,że laska sie wkurwia jak typek nawet wróci do Polszy to nie ma dla niej czasu kompletnie na nic więc laska która jest zaniedbywana zaczyna sie zastanawiać czy związek ma sens.Podejrzewam,że jakby twoja panna jeździła za granice na miesiąc,dwa potem wracała na pare dni poplotkować z koleżankami,pozałatwiać sprawy i z powrotem w droge to skakałbyś z radości i chuj wie czy zdążyłbyś nawet zamoczyć.Nie zamieniłeś z nią ani słowa i zdzira od razu :D weź w dupe se wsadź takie posty i jebnij sie czasem w czoło bo mianuje Cie drugim kałaguczim i bedzie kapa bo Tomaszek mnie wypierdoli z cohones na wieki.
 
Przemyślałem, że lepiej jak nie będe opisywał całej sytuacji z przed tygodnia. Ale to bardzo porządna dziewczyna - BYŁA. Gra na kilka frontów.
Ciągnie mnie do niej jak Misia do miodu, ale nie mogę dać się tak traktować. Został tylko po niej zapach wielkopolski :D
 
kkkk, to się mówi o tym drugiej osobie, że jej taki układ nie pasuje i niech szuka roboty tu albo ich przyszłość nie ma sensu. Świrowanie z kimś, a potem "Mój dzwoni" mnie brzydzi, wybacz :)
Masz rację, pozory mylą, może zbyt mocnego słowa użyłem i ma ku temu podstawy, ale...Jednak nie toleruję flirtowania mającego na celu "coś więcej", gdy jednak z kimś się jest. Albo koniec i jazda z kimś nowym albo takie "szukanie zabezpieczenia". Dla mnie to słabe, choć zdaje sobie sprawę jak popularne. Tylko, że wielu tak "łapiących" dziewczynę później się dowiadywało, że po czasie szuka sobie kolejnego, bo ten też się znudził czy inne "nie miał dla mnie czasu" ;-)
 
Ja tez nie,tak mi sie skojarzyło,Zresztą znając Mahona to ona mogła miec nawet na imie Wielkopolska albo i nawet Tradycja. Po takich baletach sie ziomuś buja.
 
Back
Top