Pogotowie Sercowe Cohones

Born masz racje, ja tą kapustke mam na oku. 40 km ode mnie, jeszcze z tydzień, dwa i chyba wybiore się na jakieś popicie. Czy szpachla to nie wiem, oby nie bo wydaje się być nie na raz :D
 
kapustke, lold



Ruff dobrze pisze, nie chce mi sie nawet powtarzac tego wszystkiego, jak chce - wyjdzie, jak nie - spierdalaj, PROSTE. #podbijammatiego
 
Ruff jest jak Charles Bukowski, pięknie pisze w prosty sposób o sprawach skomplikowanych :-)



Polecam wymierzyć sobie konkretnego liścia na pysk (lub poprosić kogoś życzliwego) w ramach otrzeźwienie, strzepać kurz z butów i iść dalej, bo to są naprawde śmierdzi schematem (i innym gachem)... i pamiętaj:







Ale koooochaj je wszystkie:D!!
 
mahonek powiedz mi zanim Cie zignoruje na nowym forum jakie masz inne określenia na dziewczyny oprócz foczki i kapustki?
 
Panowie Wam się dziewczyny i kobiety znudziły, że wolicie podrywać i posuwać zwierzęta, rośliny czy ewentualnie przedmioty ;-)))?
 
Zawsze myślałem, że kobieta to może conajwyżej gałkę zrobić, ale gałką być? Nowy poziom mahonkoswagu.
 
nameless,



nie będę powtarzał za kolegami, bo dobrze prawią wszyscy, z czego Ruff najdosadniej i jego powinieneś posłuchać. Ja dodam od siebie praktyczne rady: napierdalaj siłkę, MMA, katuj się fizycznie na całego - nie tylko będziesz zabijał czas i myśli o lasce, ale też wyzwalał dużo endorfin, które po prostu dają szczęście, a poza tym będziesz dobrze wyglądał co dobrze wróży na znalezienie laski na przyszłość :D



poza tym przeczytaj "Grę"



Tyle rad ode mnie na początek



piona i do góry łeb
 
Nameless zobacz ile było takich przypadków w tym temacie,ilu userów przez to przechodziło a wszyscy żyją i świetnie się mają.



Tak to jest że raz w życiu musi mocno zaboleć by przygotować nas na wszelkie inne,nie zawsze miłe zdarzenia które kiedyś przyjdą.



Ogarniesz swoją wersję 2.0 może i 3.0 bo młody chłopak jesteś,porównasz do tej makolągwy i będziesz sie śmiał w głos.



Poboli i przejdzie.

Born masz racje, ja tą kapustke mam na oku.


A co się stało z tą gałką(WTF ?) co z nią byłeś na KSW ? Zestarzała się? Czy w Szczecinie jej się tramwaje nie podobały ?
 
Ogólnie rady radami, ale każdy sam musi się upokorzyć, prosić o powrót itp aby z czasem zobaczyć jakim gównem się było gdy myślało się że zawalił nam się świat przez dupę.



Najprawdziwsza prawda.
 
Zostałem zfriendzonowany. Powiedziałem dupie, że podoba mi się jak leci jej krew z nosa i jej usta wygladają wyjątkowo seksownie wtedy.



Szybko opuściłem tę strefę.
 
Jest sobota, czas na łowy. Odświeżyłem sobie lekturę Gry, dziś spróbuję przetestować NLP. Dzięki Freeman za przypomnienie o niej.



Zaś dla wszystkich zostających w dormach, Buffalo State ma prośbę. :D



0b3bd67296ead8b1.jpg
 
Byłem na osiemnastce wczoraj z bliską mi kobietą i się chyba zesrało. Najebałem sie,pokłóciłem się z Nią itd. i narazie kiepsko. Na początku tego nie rozumiałem,ale zjebałem niestety znowu. Nie wiem co dalej. Nie umiem jej pokazać jak mi zależy. Zastanawiam się nad odejściem.Może to jest wyjście.
 
Alkohol niczemu nie służy niestety, najlepiej wtedy nie rozmawiać za wiele ;] Jak Ci zależy to dziwne, że rozwiązaniem dla Ciebie jest odejście ;-) Ponadto...co kłótnię masz takie rozterki? Czy ta jakaś mocniejsza była? Związek to są kłótnie, a przynajmniej spory, jak ktoś na to nie jest gotowy to i na związek. Zwłaszcza z kobietą ;-) Z resztą w wieku 18 lat to nic dziwnego...chyba, że tylko "gościliście" ;-)
 
Człowieku, idź, przeproś, pogodzicie się to dobrze, a jak nie to będziesz miał jedno zmartwienie mniej. Pokaż że masz cohones i potrafisz się pokalać trochę za swoją glupotę.
 
Prawdziwy mężczyzna się nie upija jak świnia i nie paple co mu pewna część ciała do ust naniesie. Na miano mężczyzny trzeba zasłużyć, a tutaj kolega ma na to szanse rehabilitując się po głupocie, jaką zrobił. A nie, że nie weźmie odpowiedzialności za swoje słowa, bo był niepoczytalny, a tak na prawdę, bo się boi ją wziąć.
 
lold



masta, byles kiedys z inteligentna kobieta? jak zjebiesz to czlowiek git, pierdolisz zasady? najs



#niktniejestdoskonaly
 
Prawdziwy mężczyzna gwałci,napada i morduje, podbija terytoria aż osiedli się na nich na stałe i dalej celebruje swą męskość.



Ponadto potrafi zrobić sadzone tak by białko nie było gumowate, a żółtko sie nie ścieło.
 
Przy zwykłej kłótni się nie przejmuje,ale to była większa spina. Alkohol to nie wymówka. Nigdy się tym nie zasłaniałem.
 
Więc zawijaj dupę w troki i tyraj jutro do niej. Jak się nie będziesz wywyższał nad nią i schowasz swoją dumę do kieszeni to będzie dobrze.
 
Nie wymówka, ale niczemu nie sprzyja, a na pewno spokojowi;] Zawsze i wszędzi rodzi agresję, bo pewność siebie spożywających zwykle wzrasta ;-)
 
Ważne by przeprosić, ale nie dać sie tyrać. Zjebales, powiedz że Ci głupio blablabla, ale zachowaj godność. Tyle ode mnie.
 
Patrzę na tego gifa od kaczki i pomyślałem, że zadam wam drodzy koledzy pytanie. Poznałem kolejną łanię, oczywiście wszyscy wiemy gdzie, tylko tym razem doświadczenie było dość nowe.



Jak daleko posunęliście się w przemocy fizycznej w stosunku do kobiety? Nie mówię o napierdalaniu za zbyt słoną zupę, ale generalnie. Czy ktoś z was próbował wypłacić kilka liści partnerce w trakcie np? Mnie osobiście przeraża jak szybko to eskaluje w czystą agresję również poza łóżkiem. Wiem, że to nie pogotowie seksualne cohones, ale moje pytanie dotyczy ogółu. Dziś np koleżanka rzuciła z kuchni dość złośliwą uwagę i mam wrażenie, że celowo mnie sprowokowała by dostać. Pytam serio.



Gadałem z nią i żaliła się, że jej faceci okazywali się psycholami, ale nie wydaje się Wam, że to baba sama nakręca tą spiralę bólu/upokorzenia?



Moje pytanie wynika raczej z ciekawości, nie wiążę z nią przyszłości (co oczywiste) choć kilka mieszkań w wawie ma na siebie ;)))
 
Jeśli taka laska ma do czynienia z kolesiem co ma zadatki na sadychę, to nie brzmi to bezpiecznie dla niej, bo rozumiem, że to nie jest wyłącznie twoja inicjatywa, tylko powiedziała coś w stylu, że jara ją brutalność? :-)
 
Laski są takie jak my tylko o tym nie mówią. Dziewczyna przynajmniej na początku nie przyzna sie, że robiła dziś już 3 kupy, że lubi jak podczas seksu zliściujesz ją i nazwiesz szmatą, dziewczyna nie pucnie sie, że chciała byś ją zabrał na dwa baty z kumplem. Tego wszystkiego mamy się domyśleć.
 
Back
Top