Pogotowie Sercowe Cohones

:waldeklaugh:

Przypomnij sobie o teoriach wyrabiania sily ciosu gdzie twierdziles ze ci zawodnicy prezentuja defensywny styl i dlatego nie ćwiczą sily ciosu. Po czym gdy wymieniono Ci ofensorów z wata w lapach to stwierdziłeś ze sie chuja znaja Ci trenerzy mistrzów świata. Takze tak o :mamed:

Juz nie wspomnę o rozmowach dotyczacych kontuzji.

Eot
Potwierdzam. I pisałem również że Ci ofensywni zawodnicy mają trening nie kompatybilny ze swoim stylem. Niektórzy biją słabo bo po prostu tego nie trenują, nie robią specjalizacji stricte pod to tylko ciągle wałkowanie techniki :) jak mi nie wierzysz to odwiedź czasem klub bokserski i zobaczysz zawodowców co robią trening stacyjny jak amatorzy + inne rzeczy, których nigdy nie zobaczysz w ich walce :)
 
Może Pedzian na rację z tymi wielkimi chłopaki. Piniążki to on umie liczyć i nawet największe chłopy są tańsze niż baby więc zostanie na browara
Pudzian wie, że stary chłop nigdy nie będzie tak stary, jak stara baba :jump:

Co do tych wrzutek z SM, to pokazuje, że wartościowe kobiety tam po prostu nie przesiadują, ewentualnie są dla beki, ale kobiety na "życie" to bym tam raczej nie zalecał szukać :lol:
 
Herbaty mu zaparz.
Tak?
:werdum:
Screenshot_2024-04-07-13-08-12-50_e4424258c8b8649f6e67d283a50a2cbc.jpg
 
Widzisz, stary jesteś i myślisz ze wiesz jak świat wygląda :mamed: Twoje wyobrażenie świata nie wplywa na to jakim on na prawdę jest.

Nie wszystko jest czarne i biale i nie wszystkie baby to chuje, nawet nie większość. Tak to wlasnie tłumaczą sobie beciaki którym nie wyszło. Wiadomo ze jak ktoś ma spoko związek to na pewno jest taki albo inny, deprecjonowanie kogos by utwierdzić sie we własnych przekonaniach, po co?

Nie poświęciłem ani honoru tylko wybrałem dobrą kobietę której moge byc pewien. Nawet jeśli idac wyimaginowanymi teoriami "samcuf alfa" z cohones to póki co jestem w pełni bezpieczny ponieważ nadal związek nie jest na papierze.

Żeby bylo na dopełnienie to zanim któryś napisze ze bedzie naciskać na ślub by zajebac kamienice to powiem tak, chętnie podzielę majątek który wnosimy do małżeństwa. Opłaca się :mamed:
Majątku wnoszonego do małżeństwa się nie dzieli
:mamed:
radzę doczytać
 
Ten to jest debil i fajnych doradców musi mieć, skoro 4razy się żeniąc ani razu nie zapisał intercyzy ale dzban
View attachment 94588
i taka prosta Dorotka o pierdolniętych włosach,
dwa razy go oskubała.
Dorotka płakała narzekała, ale 10mln eurasków wyszarpała.
"oksana" 100kroć sprytniejsza niż głupaczewski. Albo wychodzi prawdziwy charakter kobiet, jak one mają to nie oddadzą, a chłopa szantażują jak on ma.
:mamed:

cytuję z dzisiejszego ścieku:
"
oksana Węgiel wykorzystała świąteczną aurę i w Wielki Piątek została żoną Kevina Mgleja. Na razie nie potwierdziła tych doniesień, ale pojawił się dowód, który zdradził, że nosi już nowe nazwisko.
Podczas gdy fani Roksany Węgiel od tygodni czekają na jej ślub, który według doniesień miał odbyć się w tegoroczne wakacje, okazuje się, że piosenkarka jest już żoną Kevina Mgleja. Zdradził ją wpis w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej (CEIDG). Dzięki ogólnodostępnej wyszukiwarce wiemy, że 29 marca piosenkarka zmieniła nazwisko w zarejestrowanej rok temu działalności gospodarczej. Nie widnieje tam już jako Roksana Węgiel, a Roksana Węgiel-Mglej. Nie znaczy to, że wcześniejsze doniesienia o planach wokalistki okazały się plotkami. Sierpniowy ślub, o którym donosili jej znajomi, będzie kościelny. Według Plejady wokalistka i producent muzyczny mieli wziąć ślub cywilny tego samego dnia, w którym dokonano zmian w CEIDG. Mało tego. Patrząc na nowe zdjęcia Roksany z ostatniego odcinka "Tańca z gwiazdami", w którym ciągle walczy o Kryształową Kulę, na palcu serdecznym jej prawej dłoni widać obrączkę.

Co z majątkiem Roksany Węgiel po ślubie?​

Gdy w mediach gruchnęła informacja o ślubie Roksany Węgiel, Pudelek zwrócił uwagę na jeszcze jedną rzecz. Portal podaje, że świeżo upieczeni małżonkowie prawdopodobnie zdecydowali się na rozdzielność majątkową. Wygląda na to, że 19-letnia piosenkarka, która ma teraz swoje "pięć minut", zabezpieczyła się na przyszłość. Skąd to wiadomo? We wspomnianym wpisie w Centralnej Ewidencji i Informacji o Działalności Gospodarczej, w rubryce "małżeńska wspólność majątkowa" możemy przeczytać, iż piosenkarka jej nie posiada. Jesteście zaskoczeni? ""

Także jaja w garść piździochy, jak was luba pociągnie do ołtarza to przypomnijcie sobie powyższe a nie myśleć chujem. I dać się szantażować, "bo odejdę".
 
Back
Top