Pogotowie Sercowe Cohones

P. może niezbyt wilgotna była i przy suchej cipce otarcia w końcu zaczynają krwawić ;-)? Babki w różnym stopniu willgotnieją ;-)
 
Kurwa karma mnie dopadła. Krwawa ukrainka zaraziła mnie jakąś grypa. 39stopni :/ i jeszcze pisze, czemu jej nie zaakceptowałem na fcb...
 
haha, jak czytalem to w trakcie posta bylem pewien, ze pojawi sie jakies STD... :)



P., bezpiecznie tam!
 
P. ten sam problem dzisiaj miałem, jak sie pozniej okazało optarłem ptaka i było krwaro;x eh, po pijoczku...
 
Kurwa karma mnie dopadła. Krwawa ukrainka zaraziła mnie jakąś grypa. 39stopni :/ i jeszcze pisze, czemu jej nie zaakceptowałem na fcb...


Masz za swoje, kara boska. :-)


A tak na serio, może warto używać czasem lubrykantów.
 
Niektórzy lubią na sucho :P Ale fakt, kobieta nie do końca mokra znaczy, że jeszcze słabo przygotowana albo nie kręcimy jej ewentualnie :P
 
A tak poważnie to P. się blisko od doby nie odzywa w temacie... Chyba słowa Kaczki nie były prorocze? :-|

"Jeszcze nie ma...;-)
Goraczka krwotoczna? Umrzesz. Ale co poruchales -to Twoje"
 
Już widzę te tytuły w gazetach



"Znalazł miłość w wieziennej celi"



"Odkrywanie siebie na pryczy"



"Historia o człowieku, który nie bał się schylić po mydło"
 
W mamrze śluby częsta sprawa. Jak nie wyjdziesz "za mąż" to ktoś Cię inaczej "ożeni" ;-)



Po mydło łatwo się nie schylać, można go po prostu nie używać :D Od takiego osobnika to każdy chce być kilka metrów minimum obok ;-)))
 
Wiem, że to nie temat o dowcipach, ale taki sytuacyjny :D

Młody chłopak odbywał pierwszą odsiadkę. Pewnego razu, gdy brał prysznic, niefortunnie upuścił mydło. Wiedział, że jak schyli się to będzie "udupiony", ale podjął te ryzyko. Jego obawy okazały się słuszne. W chwili, gdy się pochylał, poczuł poklepywanie po plecach. Był to Ivan, stary rosyjski recydywista.
- No przykro mi... Jak wolisz ze śliną czy bez? - spytał zwyrol.
Młodziak pomyślał, że pierwsza opcja będzie mniej bolesna, więc bez namysłu wypalił:
- Ze śliną.
Ivan zaśmiał się i krzyknął.<
-Ty Ślina dawaj tutaj, jakiś frajer chce na dwa baty.
 
  • Like
Reactions: Ian
Trafił facet do wiezienia,ale taki chudziutki bardzo.
Wchodzi do celi a tam strasznie wielki chłop i mówi:
-A dzisiaj to się pobawimy w dom. Kim chcesz być? tatą czy mamą?
-yyy... tatą.
-no to dzisiaj tata zrobi mamie loda!



Przy okazji oświadczam jakby to czytała Miesha (a czyta na pewno) to dementuje plotki, że mi się podoba Cat Zingano, specjalnie poszedłem spać żeby na nią nie patrzeć.
 
Chyba znowu jakaś awaria cohones, na wszelki wypadek napiszę to co chciał P. napisać na prawdę:



Żyje. Stop. Była mokra. Stop. Nie chciała. Było ostro. Stop.
 
I kawały i interpretacja Charlesa tego co napisał P. mnie rozwalila :D



Nigdy nie pojmę jak "niegejowi" może stanąć na widok męskiej dupy ;-) W tym drugim kawale aż się prosi "Jak wolisz męskie dupy od kobiecych to ruchaj, ja nie jestem pedałem i mi nie stanie na widok męskiej dupy" :-D
 
Back
Top