Pogotowie Sercowe Cohones

baju. tinder to targ mięsa. skuteczny.



Lubię polskie dupeczki. Same mnie zapraszają na randeczki :))) To jest piękne, mówię im od razu że jestem tylko na chwilę w PL a te no to chodź na kawę, albo no to spotkajmy się dziś :) Mój kraj, taki piękny. I jeszcze czarna pisze z NL, że mieszkanie wynajęła i nie może się ze mną po prostu dymać... mam jej za to gotować po... Jak mówiłem, poetka.
 
W necie to każdy i każda może pisać niestworzone rzeczy i o tym jak pięknym i chętnym sie jest, ale wciąż to tylko internet ;-) Jak się będą kolejkami ustawiać Wam pod chatą to inna bajka i przełożenie takiegoż portalu na efektywność w wyrywaniu :D No, ale powodzenia jeśli kogoś tak ilość dupeczek nakręca. Mnie nakręcają takie z charakterem i osobowością jednak dużo bardziej, takie, o które trzeba się postarać, wykazać, płytkich to się zawsze brzydziłem :D
 
nigdy nie slyszalem, to jakas nowa apka?



kurwa co za czasy, showupy, tindery, wszystko chce sie ruchac. :)
 
kurwa born ależ Ty komplikujesz wszytsko. Przecież takie portale/aplikacje nie służą do szukania żony tylko zabawy, albo odskoczni. Ja się w ten sposób leczę i tyle (tak wiem wiem to głupota blablabla). Po co utrudniać sobie życie i szukać sensu w takich randkach/relacjach?



e: baju nowa w PL chyba, appka jest z końca zeszłego/początku tego roku.
 
Sens jest, poruchać, ale dla mnie to żadne wyzwanie :D Umiem to robić i wolę to dać tej, która zasługuje, a nie jedynie chce: D No offence P. Rozumiem, ale mam inne podejście i tyle, też zrozum :-) Pozdro.
 
Mi wczoraj kumpel pokazał jakies baduu czy badoo. Tez chyba cos pokroju tego tindera. Dziala to tak, ze wyskakuja Ci zdjecia losowych swin i naciskasz albo serduszko jak ejstes na tak albo krzyzyk jak na nie. I jesli Ty jakiejs dasz tak a ona tobie tez da tak to wyskakuje powiadomienie, ze sie dopasowaliscie i mozna sie skontaktowac i zaprosic na kawe czy ruchanie. Tak to chyba mniej wiecej dziala:-)
 
Moze, nie mam pojecia. Ocenialismy swiniurki w przerwach miedzy setami:-) Ale jestem przekonany, ze mowil na to badu albo bado.
 
kurwa trochę słabo, leciałem masówką na tym tinderze i koleżankę ze studiów trafiłem. Normalnie to bym zablokował, ale nie chcę wyjść na chuja :(
 
Wiecie co? Rozstałem się z dziewczyną po 1,5 rocznym związku. Najgorsze jest to, że sam przed sobą nie potrafię tego wyjaśnić... Nie wiem czy jest coś ze mną nie tak, czy cofa. z całą moja niską samooceną, to już drugi taki moment w moim życiu, że to ja komuś łamie serducho. Wiem, że strasznie ją tym zraniłem, czuję się jak palant...
 
Nie czaję bulwersów, że jakaś laska się bawi w bycie lesbijką "bo jej nie wyszło z facetem". Chce się ruchać z laskami to niech się rucha a wam/nam chuj do tego. Tak samo jak kiedy wasz kumpel znajduje se chłopaka albo dziewczyna która dała wam kosza znajduje se typa który wygląda jak ćwierć dupy zza winkla i nie możecie pojąć co ona w nim widzi :-)
 
  • Like
Reactions: Ian
No właśnie miałem się pytać, jedziecie na prawdziwych danych z myślą, ze ktoś moze Was z łatwością rozpoznać? Czy jedziecie na kłamastwach, wpadajac w coraz większe gówno? Tak jak część osób, ja też piewszy raz słyszę o tym tinderze.
 
Tam w zasadzie poza zdjęciami chyba się nic innego nie udostępnia, dopiero jak się sparujesz z jakąś dupą to możesz z nią pisać i się ustawiać, jakoś tak. Ziomek mi to pokazywał ale ja nie ogarniam za bardzo co to jest. Aha, i wynajduje Ci dupy z okolicy w której się znajdujesz :)
 
Stara polska metoda na problemy sercowe (od Tadeusza Faliszewskiego):

Czemu druhu miły smucisz się, nie masz forsy, ja jej nie mam też.
Także za frasunek, dobry trunek, więc do knajpy ze mną śpiesz.

Kieliszek czystej wódki wypij tylko, pięknym Ci się wyda świat.
Lata zdadzą Ci się małą chwilką, pozbawioną trosk i spraw.
Kieliszek czystej wódki to czarodziej, bo zapomni wszystko zło.
Cóż Cię bracie cały świat obchodzi, kiedy dzwoni szkło o szkło.

Zdradza Cię dziewczyna, wielka rzecz, utop żale w kielicha szkle.
Masz tu Wyborową, daję słowo, że ta nie zawiedzie cię.

Kieliszek czystej wódki wypij tylko, pięknym Ci się wyda świat.
Lata zdadzą Ci się małą chwilką, pozbawioną trosk i spraw.
Kieliszek czystej wódki to czarodziej, bo zapomni wszystko zło.
Cóż Cię bracie cały świat obchodzi, kiedy dzwoni szkło o szkło.

Patrz no druhu księżyc śmieje się, wypił wódki, pewnie starej kwiat.
Da się mówić cicho, zginie licho, kiedy flaszkę pełną masz.

Kieliszek czystej wódki wypij tylko, pięknym Ci się wyda świat.
Lata zdadzą Ci się małą chwilką, pozbawioną trosk i spraw.
Kieliszek czystej wódki to czarodziej, bo zapomni wszystko zło.
Cóż Cię bracie cały świat obchodzi, kiedy dzwoni szkło o szkło.
 
Jest coś takiego jak badoo, TwardyB dobrze gada .


O co wgl macie srake z tymi prawdziwymi danymi? Jak nie napiszecie nic głupiego, to nie macie czego ukrywać... a jeszcze zdziwilibyście się, ile waszych znajomych używa takich portali ;)
 
Mimo wszystko dla mnie ustawianie sie z dupami przez neta na portalach stricte matrymonialnych itp trąca desperacją :P



Wiem, że jest coś takiego jak badoo ale to co opisał to właśnie tak działa tinder.
 
Na bb com kraza legendy przystojniakow i mniej przystojnych z tindera. Jeden wygladajacy jak model przelecial 3 w 1 dzien, drugi nie wygladajacy jak model, ale zupelnie zwyczajnie mial 3 odpowiedzi w miesiac... Zero seksu. Wiec powodzenia z nowym wynalazkiem panowie - wszak przecietne kobiety, nie wy z niego skorzystaja najbardziej ;)
 
Wiem, że jest coś takiego jak badoo ale to co opisał to właśnie tak działa tinder


Badoo też ma inne opcje. Po prostu kolega poznał tylko jedną z nich, jaką jest klikanie serduszek.


Wy tu pitu pitu o lesbach, a ta dopiero sobie powód wymyśliła, aby facetów odstraszyć! :-)


http://kwejk.pl/artykul/2126238/dziewczyna-ktora-zrobila-sobie-operacje-plastyczna-po-to-by-miec-trzecia-piers.html
 
A do tych aplikacji mam troche uprzedzenie, bo kiedyś znajomy siedział na tym badoo i potem w aktualnościach wyskakiwało co za dupy "lajkował" czy co tam się robi.
 
Charles dlatego zawsze się blokuje takie gówna na fcb albo używa lipnego konta do logowania na takich portalach. Ja tindera mam pod swoim normalnym fcb, ale prewencyjnie zablokowałem go :) Od badoo lepsza jest już rodzima sympatia. A czy to desperacja? Nie sądzę, w końcu obie strony wiedzą o co chodzi, tylko niektórzy się trochę oszukują ;)
 
Wewiur, tą drogą to w alkoholizm można wpaść jedynie i pewnie taki też problem miał autor przede wszystkim :D



A już chaty nie istnieją swoją drogą?:D Tak czy inaczej lepiej po prostu wyjść na miasto, fotki pozowane i często retuszowane w dzisiejszych czasach mało mówią nawet o prawdziwym wyglądzie człowieka :D
 
A już chaty nie istnieją swoją drogą?




Znalezienie tam kogoś w pewnym wieku (np 20-25) graniczyło jakiś czas temu z cudem, zresztą... nie dziwie się ;]

fotki pozowane i często retuszowane w dzisiejszych czasach mało mówią nawet o prawdziwym wyglądzie człowieka :D


Raz retuszowane, a raz prawdziwe. Poza tym, my sami decydujemy, czy chcemy się na takie rzeczy nabierać, czy też nie.




Tak czy inaczej lepiej po prostu wyjść na miasto


Pewnie, że tak! :-)
 
Ja kiedyś sobie dla hecy siedziałem pare razy i poszedłem na spotkanie w ciemno z chata miejscowego. Fotkę wysłałem, ona nie i się okazała blondynką 168cm wzrostu ćwiczącą aerobik. Po 2 tygodniach rypło, ale było początkowo fajnie, ale zbyt pusta jednak była...Więc nie wiem czy aż tak źle jest/było. Teraz to chyba jeszcze więcej ludzi w necie siedzi niż wówczas, a i laski łądniejsze:P Zwłaszcza, że siedziało z 15 osób na krzyż wówczas, w tym z 5 kobiet :D
 
Back
Top