Pogotowie Sercowe Cohones

Prawda jest taka ze facet moze sie pomylic zaledwie kilka razy. Po czym nie powinien miec problemu z wytypowaniem odpowiedniej partnerki.

Idac logika alfa beta i baby to chuje to wychodzi ze taki gosc jest jednostka slaba. Nie uczaca sie na bledach, bez instynktu samozachowawczego. Gdyby zyl w starozytnosci bez dzisiejszej banki ochronnej to przez kolejne zle wybory skończyłby przebity włócznią :korwinlaugh:

To wy jestesie kapitanem, od tego jak dobierzecie druzyne zalezy to jak daleko zajedziecie. Odpowiedzialnosc jest wylacznie na was, trzeba sie tego nauczyc i nie przywiazywac wiekszych emocji do ewentualnych porazek tylko wyciagac z nich lekcje.
 
Prawda jest taka ze facet moze sie pomylic zaledwie kilka razy. Po czym nie powinien miec problemu z wytypowaniem odpowiedniej partnerki.

Idac logika alfa beta i baby to chuje to wychodzi ze taki gosc jest jednostka slaba. Nie uczaca sie na bledach, bez instynktu samozachowawczego. Gdyby zyl w starozytnosci bez dzisiejszej banki ochronnej to przez kolejne zle wybory skończyłby przebity włócznią :korwinlaugh:

To wy jestesie kapitanem, od tego jak dobierzecie druzyne zalezy to jak daleko zajedziecie. Odpowiedzialnosc jest wylacznie na was, trzeba sie tego nauczyc i nie przywiazywac wiekszych emocji do ewentualnych porazek tylko wyciagac z nich lekcje.
Nie ma sprzeczności. Dobrze napisałeś.
 
Prawda jest taka ze facet moze sie pomylic zaledwie kilka razy. Po czym nie powinien miec problemu z wytypowaniem odpowiedniej partnerki.

Idac logika alfa beta i baby to chuje to wychodzi ze taki gosc jest jednostka slaba. Nie uczaca sie na bledach, bez instynktu samozachowawczego. Gdyby zyl w starozytnosci bez dzisiejszej banki ochronnej to przez kolejne zle wybory skończyłby przebity włócznią :korwinlaugh:

To wy jestesie kapitanem, od tego jak dobierzecie druzyne zalezy to jak daleko zajedziecie. Odpowiedzialnosc jest wylacznie na was, trzeba sie tego nauczyc i nie przywiazywac wiekszych emocji do ewentualnych porazek tylko wyciagac z nich lekcje.
Pomijasz w tych rozważaniach jeden bardzo istotny czynnik zwany naukowo "swędząca końcówa", który istotnie zaburza logiczny osąd
 
:frankapprove:
Udanego związku, trzymam kciuki.


Nie będzie z tego związku, tak myślę.

To nowoczesna dziewczyna.

Kazała mu tylko przedstawić aktualne badania i test na HIV.



Albo ma większe cycki.

:fjedzia:


Jest w niej więcej konserwatystki i romantyczki niż może się wydawać. Otwartość seksualna wcale tego nie musi wykluczać.
A i nie jest głupia i się, że jak ktoś coś robił kiedyś nie znaczy, że robi to cały czas. A przynajmniej ma pewność, że może ufać, że skoro przyznalem się do takich rzeczy, to czemu miałbym ja w czymś okłamywać?
 
Pomijasz w tych rozważaniach jeden bardzo istotny czynnik zwany naukowo "swędząca końcówa", który istotnie zaburza logiczny osąd
Jesli ktos nie umie sie zapanowac nad popędami to co go rozni od zwierzat? Od przysłowiowego daniela do ktorego strzelasz z kuszy bez żadnego zahamowania.

Zawsze znajdzie sie jakis judasz, plec tu nie ma znaczenia. Wazne by nie zaburzyc sobie rzeczywistości swoimi błędnymi przekonaniami .
 
Jesli ktos nie umie sie zapanowac nad popędami to co go rozni od zwierzat? Od przysłowiowego daniela do ktorego strzelasz z kuszy bez żadnego zahamowania.

Zawsze znajdzie sie jakis judasz, nie zaleznie od plci.


Nawet jeżeli nie zapanujesz raz nad kutasem, nadal różnisz się mocno od zwierząt. Albo np jak cię poniesie i na innego samca się rzucisz, zaczniesz napierdalac, jak te zwierzęta stadionowe.
 
Nie będzie z tego związku, tak myślę.




Jest w niej więcej konserwatystki i romantyczki niż może się wydawać. Otwartość seksualna wcale tego nie musi wykluczać.
A i nie jest głupia i się, że jak ktoś coś robił kiedyś nie znaczy, że robi to cały czas. A przynajmniej ma pewność, że może ufać, że skoro przyznalem się do takich rzeczy, to czemu miałbym ja w czymś okłamywać?


Luz.

Bawcie się jak chcecie jeżeli obojgu to odpowiada.

Trochę tylko traciło niedowartościowaniem zdanie że odkąd jesteś w reakcji BDSM to zyskałeś pewność siebie.

Z drugiej strony robiąc to co się lubi na różnych polach, naprawdę się realizujemy i to daje kopa.
 
Jesli ktos nie umie sie zapanowac nad popędami to co go rozni od zwierzat? Od przysłowiowego daniela do ktorego strzelasz z kuszy bez żadnego zahamowania.

Zawsze znajdzie sie jakis judasz, plec tu nie ma znaczenia. Wazne by nie zaburzyc sobie rzeczywistości swoimi błędnymi przekonaniami .
Błędne przekonania są nam programowane. Jak choćby to, że dziewczynki to zawsze są te dobre a to chłopcy są łobuzami. Albo że kobiety patrzą głównie na wnętrze
 
Że wylizalem cipkę prostytutce, i nie na dzień dobry, ale po 3 dniach u niej i kilku miesiącach znajomości online.
znajomosc online? o kurwa .. dobre... przeciez piszac se smski nie widzisz jak sie zachowuje, mimiki twarzy, jak reguje na to co jej powiesz...
tylko spotkania twarza w twarz i to jak najszybciej
 
Jesli ktos nie umie sie zapanowac nad popędami to co go rozni od zwierzat? Od przysłowiowego daniela do ktorego strzelasz z kuszy bez żadnego zahamowania.

Zawsze znajdzie sie jakis judasz, plec tu nie ma znaczenia. Wazne by nie zaburzyc sobie rzeczywistości swoimi błędnymi przekonaniami .
O, to jest właśnie to. Ten odwieczny konflikt między kierownictwem przez prącie, a serce/umysl/dusza. Drzewo poznasz po owocach. Jakie są owoce podążania tylko i wyłącznie za popędem seksualnym? Tutaj nie trzeba nawet odpowiadać. A że druga droga jest pełna wyrzeczeń.. Nikt nie mówił, że to będzie łatwa droga. Szanujący się facet prędzej czy później rozpozna szanującą się kobietę. Między innymi dlatego, że zna to z autopsji, i że takie podejście do życia wzmacnia wartości, które jeśli się zgadzają z jednej i z drugiej strony, to może być to jeden z fundamentów przyjaźni, może miłości.
 
znajomosc online? o kurwa .. dobre... przeciez piszac se smski nie widzisz jak sie zachowuje, mimiki twarzy, jak reguje na to co jej powiesz...
tylko spotkania twarza w twarz i to jak najszybciej

Przecież napisał kurwa że po trzech dniach u niej!

Myślałeś że po trzech dniach u tej kurtyzany której strzelił minetę?
 
No to zajebiscie, najlepiej byloby sprawdzic z ktora lepiej w lozku ale to juz komplikacje i nie robilbym tego.
Z ktora masz lepsza komunikacje najlepiej wybrac, pewnie starsza i nie powinno sie brac starej tylko mloda, ale z doswiadczenia powiem ze te mlode maja straszne siano w glowie.
Na chwilę może być starsza ale nie na stałe. Prędzej czy później zaczniesz się oglądać za młodszymi chyba że jesteś dewiantem i lubisz stare próchno. Ja miałem pierwsza żonę dwa lata starsza ale dostała wypowiedzenie i teraz mam siedem lat młodszą. Myślę że 6-7 lat to optimum
 
Na chwilę może być starsza ale nie na stałe. Prędzej czy później zaczniesz się oglądać za młodszymi chyba że jesteś dewiantem i lubisz stare próchno. Ja miałem pierwsza żonę dwa lata starsza ale dostała wypowiedzenie i teraz mam siedem lat młodszą. Myślę że 6-7 lat to optimum
No i starego psa nowych sztuczek nie nauczysz
:roberteyeblinking:
 
Back
Top