Pogotowie Sercowe Cohones

To jak przejsc dalej?
Powiem ci że nie wiem. Bo ściągnąłem to dawno i z tego co mi sie wydaje to nie łaczyłęm tego z fb ale kurwa może już coś pomyliłem. Wydaje mi się że po prostu można było korzystać tak o.
 
He he latem byłem na weselu. Była tam taka babka około 35-40 lat. Wiek ciężko ocenić bo gruba ,krótko obcięte włosy , wymalowana i jakoś tam ubrana ale dla mnie to 1,5/10.Wszędzie jej było pełno ,tańczyła piła ale ogólnie kultura. Tydzień temu ktoś mnie pytał czy ją pamietam , i opowiedział mi historyjke. Babka z wioski ,jakieś dość duże gospodarstwo , w którym mąż robi ona gdzieś tam robiła niby żeby w domu nie siedzieć. Córka 9 lat , kilka lat starania o ciąże , na końcu in vitro. Pewnego dnia pojechała do pracy i ślad po niej zaginął , telefon wyłączony. Policja poszukiwania. Odezwała się do koleżanki żeby dała znać , że żyje ale do domu nie wróci. Minęło kilka miesiecy dziecka nie chce widzieć ani z nim rozmawiać, podobno siedzi w Szczecinie u jakiegoś gacha co go poznała na Badoo.

A niech ją... Po tym jak opisałeś zachowanie i wygląd tej typiary, już ją kurwa mam przed oczami, już wiem, jak strasznie bym ją znielubił po przebywaniu w jej towarzystwie przez 30 sekund. Jest taki gatunek (podgatunek) kobiet, takich właśnie głośnych, "szalonych", starających się skupiać na sobie uwagę, a jednocześnie wyglądających jak kupa gnoju i nie mających w sobie pierwiastka kobiecości (krótkie kolorowe włosy, "zbita" sylwetka, czasami jakiś tatuaż). Zwykle dochodzi do tego niepoparta żadnymi sensownymi argumentami pewność siebie, co dodatkowo irytuje. Nie zdziwiło mnie to co zrobiła, uważam że ten typ jest zdolny do wszystkiego. Nienawidzę najbardziej.
P.S. Próbowałem określić najbardziej znienawidzony przeze mnie typ faceta, ale czegoś na równi z TYM nie udało mi się wymyślić. W ogóle spoko że jest taki temat, będę się tu mocno udzielać pewnie.
 
a zapomniałem ta Typira zadzwoniła po paru miesiącach do męża tylko dla tego , że OC się kończyło w aucie którym uciekła i powiedziała mu ,że ma zapłacić ubezpieczenie bo auto jest na niego zarejestrowane.:o o:
 
A niech ją... Po tym jak opisałeś zachowanie i wygląd tej typiary, już ją kurwa mam przed oczami, już wiem, jak strasznie bym ją znielubił po przebywaniu w jej towarzystwie przez 30 sekund. Jest taki gatunek (podgatunek) kobiet, takich właśnie głośnych, "szalonych", starających się skupiać na sobie uwagę, a jednocześnie wyglądających jak kupa gnoju i nie mających w sobie pierwiastka kobiecości (krótkie kolorowe włosy, "zbita" sylwetka, czasami jakiś tatuaż). Zwykle dochodzi do tego niepoparta żadnymi sensownymi argumentami pewność siebie, co dodatkowo irytuje. Nie zdziwiło mnie to co zrobiła, uważam że ten typ jest zdolny do wszystkiego. Nienawidzę najbardziej.
P.S. Próbowałem określić najbardziej znienawidzony przeze mnie typ faceta, ale czegoś na równi z TYM nie udało mi się wymyślić. W ogóle spoko że jest taki temat, będę się tu mocno udzielać pewnie.

Uwazaj bo jak wylysiejesz to nawet takie nie beda na Ciebie leciec. :)
Sorry,ale nadrabiałem Hyde Park i rozbawily mnie twoje posty.
Naprawde.

To i tak dosc subtelna sytuacja w porownaniu do zony dalszego znajomego. Prawie trzydziesci lat miala gdy odkryla kluby i ten caly melanzowy lifestyle.
Po kilku miesiacach melo wyprowadzila sie do gacha. Kolesiowi zostawila dwojke dzieci.
Nie znalem jej dobrze, ale nic nie zdradzało ze w ta strone to pojdzie.
Ot życie.
Podgladam ja czasem na zbiorniku. #guiltypleasures
 
Uwazaj bo jak wylysiejesz to nawet takie nie beda na Ciebie leciec. :)
Sorry,ale nadrabiałem Hyde Park i rozbawily mnie twoje posty.
Naprawde.

Widzę, że zostałem totalnie źle zrozumiany, więc ostatni raz wyjaśniam : nie twierdzę, że jak się jest łysym to się nie da niczego wyrwać, natomiast pisząc z perspektywy wciąż względnie młodego (26), ćwiczącego gościa mogę jednoznacznie stwierdzić, że jak masz mocną sylwetkę, a do tego łysy łeb, to naprawdę nie jest to korzystne połączenie. Może za bardzo to odniosłem do siebie, ale decyzja o zaprzestaniu golenia łba na łyso była wyjątkowo korzystna, więc chciałem to wyraźnie zaznaczyć. I można na to spojrzeć w dwojaki sposób : albo że to są nieistotne szczegóły albo że "to są właśnie te detale". A że mam totalną zajawkę na punkcie relacji damsko-męskich i rozkminiam to mocno na najdrobniejsze czynniki, to bliżej mi w tym temacie do Tomka Hajty.
 
Widzę, że zostałem totalnie źle zrozumiany, więc ostatni raz wyjaśniam : nie twierdzę, że jak się jest łysym to się nie da niczego wyrwać, natomiast pisząc z perspektywy wciąż względnie młodego (26), ćwiczącego gościa mogę jednoznacznie stwierdzić, że jak masz mocną sylwetkę, a do tego łysy łeb, to naprawdę nie jest to korzystne połączenie. Może za bardzo to odniosłem do siebie, ale decyzja o zaprzestaniu golenia łba na łyso była wyjątkowo korzystna, więc chciałem to wyraźnie zaznaczyć. I można na to spojrzeć w dwojaki sposób : albo że to są nieistotne szczegóły albo że "to są właśnie te detale". A że mam totalną zajawkę na punkcie relacji damsko-męskich i rozkminiam to mocno na najdrobniejsze czynniki, to bliżej mi w tym temacie do Tomka Hajty.

Właśnie ta analiza mnie rozbawiła.Za bardzo sie wczuwasz, a akurat w tej materii niczego za pewnik nie można brać.
Szkoda czasu i troski IMHO.
Pozdro.
 
Uwazaj bo jak wylysiejesz to nawet takie nie beda na Ciebie leciec. :)
Sorry,ale nadrabiałem Hyde Park i rozbawily mnie twoje posty.
Naprawde.

To i tak dosc subtelna sytuacja w porownaniu do zony dalszego znajomego. Prawie trzydziesci lat miala gdy odkryla kluby i ten caly melanzowy lifestyle.
Po kilku miesiacach melo wyprowadzila sie do gacha. Kolesiowi zostawila dwojke dzieci.
Nie znalem jej dobrze, ale nic nie zdradzało ze w ta strone to pojdzie.
Ot życie.
Podgladam ja czasem na zbiorniku. #guiltypleasures
Podaj link :D
 
Przecież masz hajs. Zdjęcia dodałeś ?
Na glupoty nie wydaje, dlatego mam:). Dalem swoja fote na probe. Samojebka robiona w pokoju, nie znam sie na tym. Nie zwyklem robic sobie zdjec. Pozniej dam z hajsem jak radziliscie dla porownania.

Edit:
Teraz mam od wczoraj. 10 polubien, 10 chce porozmawiac, 5 wiadomosci i 3 dopasowania. Dobre?
 
Last edited:
Pozniej dam z hajsem jak radziliscie dla porownania.
Russia-With-Love-social-media-money-670x570.jpg
 
Na glupoty nie wydaje, dlatego mam:). Dalem swoja fote na probe. Samojebka robiona w pokoju, nie znam sie na tym. Nie zwyklem robic sobie zdjec. Pozniej dam z hajsem jak radziliscie dla porownania.

Edit:
Teraz mam od wczoraj. 10 polubien, 10 chce porozmawiac, 5 wiadomosci i 3 dopasowania. Dobre?
To nie sa głupoty
 
@lugasek gdzieś ty kurwa był 2 lata temu jak pervert sypał opowieściami z tindera?! teraz to tak jak ktoś pisał wyżej odpady i aids, nie warto spóźniłeś się z rok. sam już dawno konto usunięte żeby nie kusiło instalować i nie mam zamiaru wracać. już lepiej zakładaj instagrama albo snapa, tam dupeczki fajne rzeczy wrzucają
 
@lugasek gdzieś ty kurwa był 2 lata temu jak pervert sypał opowieściami z tindera?! teraz to tak jak ktoś pisał wyżej odpady i aids, nie warto spóźniłeś się z rok. sam już dawno konto usunięte żeby nie kusiło instalować i nie mam zamiaru wracać. już lepiej zakładaj instagrama albo snapa, tam dupeczki fajne rzeczy wrzucają
Rok temu kupilem pierwszego smartfona(tylko po to, bo potrzebowalem mapke i slownik pod reka. Nie uzylem ani razu i tak.). Teraz mam drugiego i powoli zaczynam ogarniac. Zawsze bylem bardzo negatywnie nastawiony do tych wszystkich mediow spolecznosciowych, teraz zaczynam dostrzegac plusy. Co do badoo, to jeszcze nawet nikomu nie odpisalem, takze nie wiem jak to dziala. Ale po skladni, w niektorych wiadomosciach, mysle, ze chyba masz racje;)
 
Back
Top