Pogotowie Sercowe Cohones

Przeczytaj pozostałe wpisy , pod tym który zacytowałeś.
Patologie należy piętnować w zarodku , bo później już nie ma na to rady.
Dziś to jutro tragedie rodzinne.
Przeczytałem. Kto tam pisze coś o molestowaniu psychicznym? Do czego nawiązywałeś? Proszę wytłumacz mi jak najlepiej potrafisz, bo ja kaca mam.
 
Przeczytałem. Kto tam pisze coś o molestowaniu psychicznym? Do czego nawiązywałeś? Proszę wytłumacz mi jak najlepiej potrafisz, bo ja kaca mam.
A kto jest hejterem pisząc o z dupy o "niedojebaniu mózgowym" itp ? Nie chce mi się tłumaczyć jakiemuś pijanemu ukrowi oczywistych rzeczy. Ja na Onet ty do sterylizacji. Żegnam.
P.S lepiej tego nie odkręcaj , zostaw ja , nie niszcz dziewczynie życie
 
A kto jest hejterem pisząc o z dupy o "niedojebaniu mózgowym" itp ? Nie chce mi się tłumaczyć jakiemuś pijanemu ukrowi oczywistych rzeczy. Ja na Onet ty do sterylizacji. Żegnam.
P.S lepiej tego nie odkręcaj , zostaw ja , nie niszcz dziewczynie życie
Czyli mówisz, że dzwonienie po pijaku prowadzi do tego, że będę bił w przyszłości swoje dzieci.
mem.jpg
 
Czyli mówisz, że dzwonienie po pijaku prowadzi do tego, że będę bił w przyszłości swoje dzieci.
wedlug @TYTUS to raczej nie dzwonienie, a krzywdzenie drugiej osoby. No chyba, ze twoja laske nie ruszaja takie teksty, albo ma na to wyjebane. Tylko w takim razie i na Ciebie ma :wink:
 
wedlug @TYTUS to raczej nie dzwonienie, a krzywdzenie drugiej osoby. No chyba, ze twoja laske nie ruszaja takie teksty, albo ma na to wyjebane. Tylko w takim razie i na Ciebie ma :wink:
Już z nią gadałem jest okej. Jeszcze nie wyznałem jej miłości, bo za wcześnie na to( przez telefon było to chyba niezdarne uświadomienie, że czułem zajebistą pustkę w sobie jak z nią gadałem). Staram się zbudować coś zdrowego, chociaż każdy ma swoje demony w środku.
Ja już przyzwyczajony, że na COHONES, po dwóch zdaniach ktoś wie, czy będziesz bił swoje dzieci, albo czy panienka ma na ciebie wyjebane ;D
 
Już z nią gadałem jest okej. Jeszcze nie wyznałem jej miłości, bo za wcześnie na to( przez telefon było to chyba niezdarne uświadomienie, że czułem zajebistą pustkę w sobie jak z nią gadałem). Staram się zbudować coś zdrowego, chociaż każdy ma swoje demony w środku.
Ja już przyzwyczajony, że na COHONES, po dwóch zdaniach ktoś wie, czy będziesz bił swoje dzieci, albo czy panienka ma na ciebie wyjebane ;D

Tam jest tryb przypuszczajacy.
Postaw sie na jej miejscu. Dzwoni do Ciebie laska, ze na silowni oglada sie za innymi typami i bzdety, ktore Ty mowiles. Bralbys ja powaznie?

A tlumaczenie "demonami w srodku" jest chujowe fest. Nie umiesz nad soba zapanowac to nie pijesz.
 
Tam jest tryb przypuszczajacy.
Postaw sie na jej miejscu. Dzwoni do Ciebie laska, ze na silowni oglada sie za innymi typami i bzdety, ktore Ty mowiles. Bralbys ja powaznie?

A tlumaczenie "demonami w srodku" jest chujowe fest. Nie umiesz nad soba zapanowac to nie pijesz.
Wiadomo, że nie. Kazałbym jej chodzić z prześcieradłem na głowie, żeby nie mogła się oglądać za nikim :D
Jakby mi mówiła bzdety po pijaku, to bym uznał, że są to bzdety po pijaku. Tak po prostu.
Rozumiem, że Ty nigdy nie robiłeś tego co Ci szkodzi.
 
Wiadomo, że nie. Kazałbym jej chodzić z prześcieradłem na głowie, żeby nie mogła się oglądać za nikim :D
Jakby mi mówiła bzdety po pijaku, to bym uznał, że są to bzdety po pijaku. Tak po prostu.
Rozumiem, że Ty nigdy nie robiłeś tego co Ci szkodzi.
najcześciej po pijaku mówi się prawdę, chyba że jesteś na totalnym black oucie a ty pamietasz co jej gadałeś. jeżeli jesteś fatalnie zabujany w lasce to masz problem ze sobą jak takie rzeczy jej mówisz... kwestia tego jakie relacje macie
 
Spoko panowie musiałem troszkę chłopakowi pojechać bo regularnie mnie atakuje że mam " niedojebanie mózgowe" "że mam wypierdalać na onet" i takie tam prymitywne teksty. Co nie znaczy ,że nie nie mam troszkę racji ... po ślubie przestanie pić i się uspokoi :gdzie: będzie jeszcze gorzej.
 
Spoko panowie musiałem troszkę chłopakowi pojechać bo regularnie mnie atakuje że mam " niedojebanie mózgowe" "że mam wypierdalać na onet" i takie tam prymitywne teksty. Co nie znaczy ,że nie nie mam troszkę racji ... po ślubie przestanie pić i się uspokoi :gdzie: będzie jeszcze gorzej.
Chłopaka to w swojej sypialni poszukaj :no no:
 
Jakiś link do badań naukowych?

Za stary jestem na fatalne zabujanie, kojarzy mi się to z zaślepieniem i idealizowaniem, a tego chce unikać.

Niestety jak Cię lubię to reszta ma racje. Dzwonienie do laski po pijaku świadczy o niedojrzałości emocjonalnej. Nie radzisz sobie z tym i sorry nie kupuje tego, że się nie zabujałeś, lub, że Ci nie zależy skoro jednak dzwoniłeś do laski po pijaku. Niby po co to zrobiłeś? Nie potrafisz nad sobą zapanować?

Owszem zdarzyło mi się to raz jak miałem ze 23 lata i na pewno nie był ot taki sobie "casualowy call". Nikt po pijaku niedzwoni do drugiej osoby bez przyczyny, a na pewno nie wtedy, gdy nie są już w długiej i trwałej relacji.

Oczywiście przesadą jest twierdzenie jakoby miało to prowadzić do molestowania fizycznego, jednak sam siebie zapytaj czy ta cała akcja byłą w porządku w stosunku do tej dziewczyny?

Żeby nie było - jak Ci zależy, to trzymam kciuki. Jak nie to nie bądź chujem i nie krzywdź niepotrzebnie dziewczyny.
 
Jeżeli dziewczyna po pijaku tańczy i obsciskuje się z typem i mówi mu, że jest "zajebisty", a następnego dnia sie do niego uśmiecha i rzuca dwuznaczne teksty to czy to nie pojebane?

Edit: Zakładając oczywiście zupełnie teoretyczne, że wychodzi za mąż za 8 miesięcy. Teoretycznie kurwa.

Edit: Chris pedale. Zobacz jakich mądrych ludzi angażuje w Twój problem. Doceń(wiem, że to czytasz)
 
Jeżeli dziewczyna po pijaku tańczy i obsciskuje się z typem i mówi mu, że jest "zajebisty", a następnego dnia sie do niego uśmiecha i rzuca dwuznaczne teksty to czy to nie pojebane?

Edit: Zakładając oczywiście zupełnie teoretyczne, że wychodzi za mąż za 8 miesięcy. Teoretycznie kurwa.

Edit: Chris pedale. Zobacz jakich mądrych ludzi angażuje w Twój problem. Doceń(wiem, że to czytasz)
No wiesz, jestem przeciwnikiem zaborczej zazdrości. Przecież go nie przelizała. To zależy jaki dziewczyna ma charakter, bo może być taką flirciarą i nic już z tym nie zrobisz.
 
Jeżeli dziewczyna po pijaku tańczy i obsciskuje się z typem i mówi mu, że jest "zajebisty", a następnego dnia sie do niego uśmiecha i rzuca dwuznaczne teksty to czy to nie pojebane?

Edit: Zakładając oczywiście zupełnie teoretyczne, że wychodzi za mąż za 8 miesięcy. Teoretycznie kurwa.

Edit: Chris pedale. Zobacz jakich mądrych ludzi angażuje w Twój problem. Doceń(wiem, że to czytasz)
Mocno zależy od tego jak mocno dwuznaczne są te teksty.... Jeżeli to było coś w stylu "cóż z ciebie za tancerz" to jeszcze idzie przeboleć. Ale jeżeli to było np. "Chciałabym, żebyś przeorał mnie jak chłop swoje pole." to już trochę słabiej.
 
Dziś zostawiłem laskę i pierwszy raz w życiu poczułem z tego tytułu ulgę. Dosłownie poczułem jak całe napięcie i ten czas pełen stresu ze mnie zeszło.
Przeca Ty tu kilka miesięcy temu już laskę zostawiłeś jakąś, później chyba też jakas z pracy Ci nie pasowała ?
 
Długo byliście?

Nie, krótko. Cztery miesiące, ale pierwszy raz spotkałem tak toksyczną laskę, która niestety, ale ma trochę namieszane w głowie.

Nie chce o niej mówić źle, bo co bądź jest w porządku, ale momentami się jej dość mocno "odklejało", a ja nie mam sił i cierpliwości na to, aby pomóc takiej osobie.
 
Przeca Ty tu kilka miesięcy temu już laskę zostawiłeś jakąś, później chyba też jakas z pracy Ci nie pasowała ?

No i znalazłem sobie nową :) Ten poważny związek zakończyłem we wrześniu, potem poznałem tę laskę z pracy, której po miesiącu znajomości podziękowałem, bo coś było nie tak. Potem ona sama do mnie się odezwała i ja pomyślałem- naiwnie - why not i tak to ciągneliśmy do dzisiaj, bo to o niej cały czas mówię.
 
Back
Top