Pogotowie Sercowe Cohones

Moja, w sumie już była, pierdoli mi się ze swoim byłym, już obecnym i to kurwa od jakiegoś miesiąca (nie żebym się nie domyślał, po prostu teraz o tym piszę), i nadal mnie próbuje wykorzystywać, jakbym był jej chłopem, czy jakkolwiek to nazwać. Ale się przynajmniej ze mną nie pierdoli (to taka dygresja do patologii w temacie). Pojebałem ten popierdolony układ, niech spierdala. Najgorsze, że jestem skazany na współpracę z nią (przez ponad pół roku), ale chuj, odjebię samemu całą robotę (bo zrezygnować nie mogę, a ona wyraźnie chce mnie wykorzystać), byle nie mieć z nią nic wspólnego. Także to będzie ostatni raz mojego frajerstwa w tym układzie.
Perv, to by było na tyle, jeśli chodzi o biel w moim idealnym świecie.
Pohejtujesz kogoś i Ci przejdzie.
 
Jesteś z Lubicza? Tego pod Toruniem?
Nie mogę Ci powiedzieć.
Mogą mnie obserwować.
Man-hiding-in-box.jpg
 
Po tym co napisałeś w temacie "nie mogę przestać tyć" nie uwierzę, że zmieściłbyś się do kartonu po lodówce, a co dopiero do takiego jak ten.:lol:

No offence:beer:Żarty mniejszego kolegi :lol:
Muslim, Lubicz to knajpa zlotowa. Kumaci wiedzą bo byli.
 
Zawsze mnie to ciekawiło, a przed chwilą ktoś znowu użył tego wyrażenia w filmie, co to ta "gra wstępna"?

Chyba gała, ale ta wstępna, bez spuszczania na klatę/twarz/wybierz sobie, bo wtedy już by nie była wstępna. Tak myślę.
 
Back
Top