Pogotowie Sercowe Cohones

Kolega mi ostatnio mówił, że dupa miała jakieś problemy i bała się sexu. On ją namówił jednak. Dupa do niego, że się boi, że ją zaboli i żeby wsadził do połowy. Zgodził się. Ale tak se myśli, że co będzie do połowy i wszedł cały. Puka ją, puka. Sex nie sprawiał jej bólu jednak, więc mówi do niego: dobra, możesz wejść cały :joer:
Na to koleś: Jak pół, to pół! :bleed:
:mamed:
kaczka ten dowcip ma ze 15 lat
 
Kolega mi ostatnio mówił, że dupa miała jakieś problemy i bała się sexu. On ją namówił jednak. Dupa do niego, że się boi, że ją zaboli i żeby wsadził do połowy. Zgodził się. Ale tak se myśli, że co będzie do połowy i wszedł cały. Puka ją, puka. Sex nie sprawiał jej bólu jednak, więc mówi do niego: dobra, możesz wejść cały :joer:
Na to koleś: Jak pół, to pół! :bleed:
:mamed:
Haha zrozumiałem,że niby miał takiego małego i ona nic nie czuła.Kaczka w formie.


:werdum:
 
Wery funy qrwa:D

Te serduszko dynda jak jajca bo jest do góry nogami, taka prawda heh
Się śmieje, bo myślałem ze to oczywiste, że to wygląda jak jajca. Tym bardziej po ostatniej aferze
385521637.jpg
 
Kolega ministrant jednak okazał się niedostępny? :DC:
Wewiur myślałem, że w Twoim idealnym świecie czarno - białym, takie rzeczy się nie zdarzają?
Zdarzają aż zbyt często :star wars:, ale to wcale nie przeczy temu, że mój świat jest czarno-biały. Friendzone to czerń tego świata :beer:
 
Panowie, pytanie rodem z "Friends":

Jakby Wasze żony/narzeczone/dziewczyny nie miały nic przeciwko, i pozwoliły Wam zaliczyć 5 gwiazd/celebrytek, to kogo byście wybrali?

U mnie zawsze w trójce Aniston, Lzzy Hale i Justyna Święty (lekkoatletka). Pozostała dwójka to decyzja zależna od momentu, na dzień dzisiejszy bym dorzucił Olivie Wilde i Emmę Stone chyba
 
Panowie, pytanie rodem z "Friends":

Jakby Wasze żony/narzeczone/dziewczyny nie miały nic przeciwko, i pozwoliły Wam zaliczyć 5 gwiazd/celebrytek, to kogo byście wybrali?

U mnie zawsze w trójce Aniston, Lzzy Hale i Justyna Święty (lekkoatletka). Pozostała dwójka to decyzja zależna od momentu, na dzień dzisiejszy bym dorzucił Olivie Wilde i Emmę Stone chyba
Mama Watson
Megan Fox
Natalie Portman
Młoda Halle Berry
Ksiezna Kate
 
Back
Top