Pogotowie Sercowe Cohones

popcorn.gif
 
A ja się zgadzam z Loganem. Czytając co za bzdury klepie mahonek serio byście powiedzieli, że chłop ma 21 lat? W życiu.
 
Czytając co za bzdury klepie mahonek serio byście powiedzieli, że chłop ma 21 lat? W życiu.


Gdy się pracuje ze studentami, to wcale nie dziwi. Smutne ale tak jest.
 
Ja mu dawałem 18. No oczy zarośnięte miłością do KSW to już to sprawia, że takiego delikwenta nie traktuje się poważnie ;)
 
Ja mu dawałem 18. No oczy zarośnięte miłością do KSW to już to sprawia, że takiego delikwenta nie traktuje się poważnie ;)


Oceniać przez pryzmat KSW? :P
 
Przez twój całokształt. Ja dopiero za tydzień mam 21. urodziny, jest też paru z wcześniejszych roczników ale i tak ty tu jesteś najmłodszy, mahonek :-) Do tego zoofil, foki molestuje.
 
No to kolego oceniasz przez pryzmat forum i zamiłowania do KSW. Nie znasz mnie prywatnie, nie wiesz jaki jestem ;)



Jeden lubi chodzić na foki, drugi woli pić whiskey do monitora. Mam 21, lecz czuje się młodziej.



Z resztą obojętnie jakis post to ktoś musi się przyczepić... O byle co aby coś dołożyć.
 
A sprawdziłeś forum ksw?






Nie, ale uznałem, że moja riposta będzie tak genialna, że użytkownicy zwrócą mi zrabowany pas MMARocks i będe miał liczne bonusy wynikając z faktu jego posiadania :-)
 
Nie wiem co w takim szoku jesteście co do jego wieku.Nigdy nie widzieliście głupiego 21-latka?



P.s Tsu wszedłem na twojego TT i jakie teksty do panny,jaaja w ch%j :-) za pare lat jak na to spojrzysz to będziesz się śmiał jaki byłeś tekstowy donżułan i jeszcze lepsze że to wtedy działało ;-)
 
Back
Top