Pogotowie Cohones

To prawda, że w przychodni musi być lekarz dostępny minimum do 18? Ot, np teraz pilnie potrzebuje, jest tylko do 12:00, musze czekać na godzine 18:00 by isc na dyżur nocny do szpitala(i czekać 4 h w kolejce bo sezon na grype jest).
 
Pytanie, jak najlepiej (ew.najszybciej) uzupełnić niedobór magnezu. bo po objawach (skurcze łydek, słaba koncentracja, rozdrażnienie, uczucie zmęczenia zaraz po przebudzeniu) wychodzi na to że znów sie wypłukałem nieświadomie z jego zapasu. i teraz czy by znów doprowadzić do normalnego stanu wystarczy branie 3x dnia magnezu w tabletkach + 2 rano i wieczorem plusz magnez rozpuszczony w wodzie?
@Gienek
 
Po kilku dniach powinno być spoko ale najlepiej i najszybciej w kroplowce @Vic3k

Ok. Na razie sproboje się tym "podleczy"lc" zobaczymy czy b3dziesz jakaś poprawa. :crazy:
Ale to jest wręcz niesamowite ze brak jednego. Minerału potrafi tak człowieka zjebac
 
Ok. Na razie sproboje się tym "podleczy"lc" zobaczymy czy b3dziesz jakaś poprawa. :crazy:
Ale to jest wręcz niesamowite ze brak jednego. Minerału potrafi tak człowieka zjebac
wow myslalem ze ja jako jedyny tutaj tak mam, codziennie biore te jebane tabsy, bo jak zapomne 2-3 dni to odrazu powrot tego wszystkiego co wymieniles
 
wow myslalem ze ja jako jedyny tutaj tak mam, codziennie biore te jebane tabsy, bo jak zapomne 2-3 dni to odrazu powrot tego wszystkiego co wymieniles


Ja miałem coś podobnego jakieś 3 miesiące temu i jakoś wtedy udało mi się podreperowac siebie ale ostatnio właśnie trochę olalem temat i żniw zacząłem się chujowo czuć. Niestety ale kilka lat picia regularnie energetykow i kawy dość znacząco wyplukalo organizm
 
Boli mnie kręgosłup, część piersiowa. Masaż nie pomaga. Czasem kręgosłup jakiś taki sztywny. Nawet pompki odpuściłem.
Jakieś rady, poza tą,że umrę?
 
Troche o antybiotykach



są napisy w różnych językach.

Ps. Polecam ten kanał, nie pierwszy raz zresztą chyba :)
 
Miał ktoś kalafiora i potem starał się o ubezpieczenie? Sytuacja wygląda tak : byłem na zawodach (ubezpieczony) na następny dzień pojechałem na pogotowie, lekarz ściągnął Ale nadal urósł. Idę jeszcze raz ? Macie jakieś wskazówki żeby to dobrze wyszło ? Nigdy mi nic nie było to nie ogarniam spraw z ubezpieczeniami.
 
Ledzwia mnie od kilku dni napierdalaja jak skurwysyn. Czasem przechodzi, na wieczor znow lapie. Masc rozgrzewajaca pomaga tylko na noc, rano znow chujnia. Ojebalem ketonal jak nie pomoze to juz sam nie wiem co.
 
Nie wiem, czy to od przeziębienia (dopadło mnie cos dwa dni temu i trzyma), czy może od rozpuszczalnej witaminy C 1000 (piję 2x dzienie w dawce 2k na raz), a może CU się uaktywniło, a może wszystko na raz, ale coś jelita źle pracują ( w szczegóły nie bedę się wdawał - wiadomo ocb ).

@Masu , coś kiedys pisałeś o jakmś dobrym probiotyku. Jak to się nazywało? Może zapodam tak czy siak coś na poprawę flory. Antybiotyków narazie sobie nie przepisałem, choć mam w domowej apteczce różne tam ), ale probiotyk nie zaszkodzi, nie?
YO
 
Nie wiem, czy to od przeziębienia (dopadło mnie cos dwa dni temu i trzyma), czy może od rozpuszczalnej witaminy C 1000 (piję 2x dzienie w dawce 2k na raz), a może CU się uaktywniło, a może wszystko na raz, ale coś jelita źle pracują ( w szczegóły nie bedę się wdawał - wiadomo ocb ).

@Masu , coś kiedys pisałeś o jakmś dobrym probiotyku. Jak to się nazywało? Może zapodam tak czy siak coś na poprawę flory. Antybiotyków narazie sobie nie przepisałem, choć mam w domowej apteczce różne tam ), ale probiotyk nie zaszkodzi, nie?
YO
SanprobibSuperformula biorę po dwie dziennie po śniadaniu.
 
W stacjonarnych aptekach to mają, czy internet?
W stacjonarnych na pewno. Ja sobie chwalę, bo pozbyłem się wszelkich problemów żołądkowych. Nie wiem co ostatecznie pomogło, czy zmniejszenie ilości glutenu (na pewno bo probiotyk wszedł niedawno) czy to. Jak się raz na jakiś czas zdarzy zgaga przy cheat mealach to pije szklankę wody z sokiem z jednej cytryny i mija od razu. Nowy człowiek
 
Lewy zawias mnie nawala.

Nie , nie w szafie.
I bez głupich skojarzeń proszę :joer:

Szczena. Już zjedzenie jabłka robi się trudne. Żona mnie nie bije.

Przejdzie samo bez wizyty u konwała, czy tam kowala?
@Gienek i spółka? ?
 
Mam nadzieję ,że to nie jakieś raczysko
:facepalm:
Kaczka, zaczynasz być jak...
KeithOutlived375.jpg

Jeszcze sto lat pociągniesz ;)
 
Back
Top