Pogotowie Cohones

Mam taką jakby czerwoną górkę na dziąśle. Coś już szukałem nt temat informacji. Czy ktoś to miał? Można to wyleczyć samemu czy konieczna jest wizyta u stomatologa?
 
To kolano które miałem chore w nowej pracy jest całe spuchnięte. Może tylko dla tego, że było mało używane i stąd teraz przeciążone i dlatego woda się zbiera?
 
Taaa... zużyłem 100ml dentoseptu. Przez chwilę było lepiej, ale znowu zaczęło się jebać :/ stomatolog czeka :(

Tak.
W sensie ,że masz oczywiście stan zapalny w kle , a Dentosept Ci ew odkazi japę, ale stanu zapalnego wewnątrz - już niet.
Tak jak piszesz - do kowala , ew. dentysty.
 
Sa jakies opaski stabilizujace kolano? Ostatnio co chwile mi rzepka przeskakuje, nawet jak siedze i mam wyprostowana noge. Boje sie ze kiedys to zle sie skonczy
 
Sa jakies opaski stabilizujace kolano? Ostatnio co chwile mi rzepka przeskakuje, nawet jak siedze i mam wyprostowana noge. Boje sie ze kiedys to zle sie skonczy
No głupio pytasz. Oczywiście, że są :D
Pany zatoki zajebane jak co roku, żółte śpiki i skrzepy krwi z rana, nos zatkany, wieczny katar, wszystko schodzi do gardła aż się rzygać chce. Dostałem od lekarki antybiotyk Duracef, jednak ja jestem przeciwnikiem tego, bo mi potarga żołądek jeszcze, a do tego będę osłabiony. Dostałem też krople Nasivin i tabsy Dasselta. Oczywiście obie przeciwalergiczne, jednak propozycji odczulania żadnej. Trzeba na to skierowanie?
@Gienek ?
 
Na odczulanie nie mam pojęcia. Jeśli chodzi antybiotyk to radziłbym brać bo może jest tego potrzeba po kilku dawkach żołądka nie zniszczysz. Ja bym poszedł na jakiś dyżur laryngoligiczny. Odczulanie ? Jeśli wcześniej nie byłeś uczulony to słaba misja. Ropa w zatokach to raczej nie od uczulenia tylko od wirusa lub bakterii. @Shoocker
 
@Gienek podrzuć jakiś środek przeciwbólowy z siłą Pudziana, bo miałem robione kanałowe i po założeniu tej trucizny ząb napierdala niemiłosiernie ;(((
 
To chujowo Ci założyli bo nie powinno boleć. Jebnij sobie Ketonal 100 mg ale to na receptę, ewentualnie paracetamol. Jak będziesz brał ketonal to jakiś osłonowy sobie weż np. Controloc @Vic3k
 
To chujowo Ci założyli bo nie powinno boleć. Jebnij sobie Ketonal 100 mg ale to na receptę, ewentualnie paracetamol. Jak będziesz brał ketonal to jakiś osłonowy sobie weż np. Controloc @Vic3k

kupiłem na razie ibuprofen max i na razie daje rade, a po przepatrzeniu kilku tematów w necie wychodzi że może ten ząb bolec 2-3 dni zanim trutka poradzi sobie z tym dziadem :)
 
Proszę o pomoc. Moją mamę strasznie denerwują "strzelające kości" przy ruchu. Rodzinny przepisał jej MOLEKIN i była jakaś lekka poprawa. Zastanawiam się czy nie kupić jej Animal Flexa z Universala czy przesadzam?
 
Miał ktoś z Was zabieg prostowania przegrody nosowej lub miał przez długi czas problemy z krwotokami z nosa?
 
@Gienek
Takie coś: od paru dni cieżko mi się oddych. Ostatnio nasila się tak, że musze brać momentami mocnymi łykami powietrze, wiesz , jak tonący który wynurzy się na powierzchnie.
Przy tym każdy wdech to jest takie dziwne uczucie w klatce piersiowej, czuje to i od strony klatki aż po plecy. Nawet gdy nie oddycham , coś po prostu siedzi, czasem wręcz boli przy ruchac, mocniejszym oddychaniu. Plus jakby mnie ściskało. Cały czas odruchowo łapie się za klatkę piersiową.

Miał ktoś kiedyś coś takiego? Aha, chyba od dziś zaczyna się też kaszel...
 
@Gienek
Takie coś: od paru dni cieżko mi się oddych. Ostatnio nasila się tak, że musze brać momentami mocnymi łykami powietrze, wiesz , jak tonący który wynurzy się na powierzchnie.
Przy tym każdy wdech to jest takie dziwne uczucie w klatce piersiowej, czuje to i od strony klatki aż po plecy. Nawet gdy nie oddycham , coś po prostu siedzi, czasem wręcz boli przy ruchac, mocniejszym oddychaniu. Plus jakby mnie ściskało. Cały czas odruchowo łapie się za klatkę piersiową.

Miał ktoś kiedyś coś takiego? Aha, chyba od dziś zaczyna się też kaszel...
Połknąłeś pestke arbuza i Ci rośnie w środku.
 
Nie leczyłem i nie przestało, idę niedługo do laryngologa i muszę to ogarnąć, bo masakra
Jestem po dwóch wizytach i niewiele się dowiedziałem. Zrobili badania krwi, ciśnienie itp. Dostałem maść i tabletki. Lekarz zasugerował zabieg wyprostowania przegrody nosowej BYĆ MOŻE to pomoże.
 
Co jakis czas dosc mocno nakurwia mnie w okolicach nerek. Tak przez minute pozniej z dzien o tym pamietam i spokoj na jakis okres. USG Nerek bylo i wszystko git, ortopeda i kregarz widzieli zdjecia kregoslupa i co tam bylo zepsute jest juz naprawione, a nakurwia dalej. Rodzinny i ortopeda nie maja pomyslu co dalej i mnie gonia. Jakies pomysly do kogo dalej uderzac?
 
@dssport może to być piasek w moczowodzie, tak mały ze na usg nie wyjdzie a pobolewac będzie. Robiles badania moczu/krwi? Jakieś leki na to bierzesz?
 
może to być piasek w moczowodzie, tak mały ze na usg nie wyjdzie a pobolewac będzie. Robiles badania moczu/krwi? Jakieś leki na to bierzesz?
pod te bole nie robilem. Robilem tylko te potrzebne do badan sportowych no i nic tam nie bylo. Nie biore nic.
 
Back
Top