Podludzie

To są ci młodzi, wyeuwoluowani z wielkich miast? :awesome:


Chciałbym się wyżyć ale nie będę taki chamski,

jedno tylko napiszę, oglądanie debila z krzywym ryjem, wkurwiającym głosem i manierami słownymi co drugie zdanie,
koszącego kasę na jebanych frajerach oglądających tego dzbana, bo wpierdala kebaby,
jest uwłaczające dla naszej cywilizacji. A co dopiero przychodzenie i czekanie na przyjazd tego debila jak kiedyś nastolatki na Micheala Jacksona.
Kim są ci debile to ja nie mam pojęcia.
 
Chciałbym się wyżyć ale nie będę taki chamski,

jedno tylko napiszę, oglądanie debila z krzywym ryjem, wkurwiającym głosem i manierami słownymi co drugie zdanie,
koszącego kasę na jebanych frajerach oglądających tego dzbana, bo wpierdala kebaby,
jest uwłaczające dla naszej cywilizacji. A co dopiero przychodzenie i czekanie na przyjazd tego debila jak kiedyś nastolatki na Micheala Jacksona.
Kim są ci debile to ja nie mam pojęcia.
Z tego zdjęcia to widzę głównie dorośli ludzie choć ciężko to ludźmi nazwać. ::clintdis::
 
Pewien użytkownik cohones noszący białe kimono z miejscowymi śladami brązu trzyma ostro kciuki za Kraków.
:śmiech:
Przecież właśnie dlatego w Krk wymieniają lewaka wraz z radą miasta na normalnych ludzi, a reszta miast z lewackim zarządem zrozumiała, że można i też zaczynają przygotowania do referendum... Czarzasty jezzcze będzie siedział :jjsmile:
 
Przecież właśnie dlatego w Krk wymieniają lewaka wraz z radą miasta na normalnych ludzi, a reszta miast z lewackim zarządem zrozumiała, że można i też zaczynają przygotowania do referendum... Czarzasty jezzcze będzie siedział :jjsmile:
Referendum jeszcze musi się udać.
 
Chciałbym się wyżyć ale nie będę taki chamski,

jedno tylko napiszę, oglądanie debila z krzywym ryjem, wkurwiającym głosem i manierami słownymi co drugie zdanie,
koszącego kasę na jebanych frajerach oglądających tego dzbana, bo wpierdala kebaby,
jest uwłaczające dla naszej cywilizacji. A co dopiero przychodzenie i czekanie na przyjazd tego debila jak kiedyś nastolatki na Micheala Jacksona.
Kim są ci debile to ja nie mam pojęcia.
Niezły opis Jagodna i Wilanowa.
 
Chciałbym się wyżyć ale nie będę taki chamski,

jedno tylko napiszę, oglądanie debila z krzywym ryjem, wkurwiającym głosem i manierami słownymi co drugie zdanie,
koszącego kasę na jebanych frajerach oglądających tego dzbana, bo wpierdala kebaby,
jest uwłaczające dla naszej cywilizacji. A co dopiero przychodzenie i czekanie na przyjazd tego debila jak kiedyś nastolatki na Micheala Jacksona.
Kim są ci debile to ja nie mam pojęcia.
Mnie ten jego ziomal z kondomem szreka na łbie rozpierdala.
 
1776505507369.jpeg
 
Back
Top