Podludzie

Akurat dzietność to tam wzrośnie o kilka tysięcy procent... ale tylko na czas tego "festiwalu".
Może zrzucą tarło do basenu północnego... Chociaż ryby pojedzą.
:jarolaugh:

Edit: a w sumie, Bóg może znowu wpadnie na fajny pomysł...
 

zabiłbym chuja na miejscu, co za kurwa pierdolona małpa, na każdego obrońcę tych jebanych małpiszonów, też tych na forum a są tu tacy
giphy.gif


jedyne rozwiązanie na te małpy i tak kiedyś biali z bezsilności robili, bo zrozumieli, że nie da się ucywilizować
29902182.gif
 
Last edited:
Back
Top