Podludzie





F1U-J6LaIAAJQF9
 
Z moich obserwacji wynika że to większe ochlejusy niż przysłowiowy polski budowlaniec. Idę do palmiarni w kolejce ukry- wali wódą, Idę do kina niedaleko słychać ukry siedzą - śmierdzi gorzałą.
Dlatego ja od dawna mówię. Wyłapać wszystkich i wypierdolić za wschodnią granicę niech bronią ojczyzny. Chociaż ja jestem zwolennikiem kraju ogółem czystego etnicznie i narodowościowo.
 
Dlatego ja od dawna mówię. Wyłapać wszystkich i wypierdolić za wschodnią granicę niech bronią ojczyzny. Chociaż ja jestem zwolennikiem kraju ogółem czystego etnicznie i narodowościowo.
Dla mnie to nie jest takie czarno białe. Znam też ukrów co siedzą tutaj po 6 lat i dłużej i przyjechali uczciwie pracować. My też jeździliśmy do Niemiec zarabiac marki w latach 80 i 90. Odróżniam zwykłych ludzi którzy chcą tylko pracować i utrzymać bezpiecznie swoje rodziny. Co innego ukraiński rząd. Na kolanach piwinni przeprosić za Wołyń choćby z wdzięczności za naszą pomoc. Druga sprawa że Duda i Morawiecki to skończone pizdy i nie potrafimy nic ugrac w sytuacji gdy mamy karty w ręce.
 
Druga sprawa że Duda i Morawiecki to skończone pizdy i nie potrafimy nic ugrac w sytuacji gdy mamy karty w ręce.
Ja powiem tak - jak rzadko wspomnę Millera. On był kurwa ostatnim premierem który nie chciał byśmy byli pierwszą pizdą Europy.
 
Ja powiem tak - jak rzadko wspomnę Millera. On był kurwa ostatnim premierem który nie chciał byśmy byli pierwszą pizdą Europy.
Z tamtą lewicą obalałem Krzaklewskiego. Obiecywali zrobić porządek z solidarnością i kościołem ... Później kwas całował zwierzchnika obcego państwa po pierścionku i późniejsze afery. Co do osoby Millera to pomijając wszystko inne to jednak miał przysłowiowe jaja.
 
Back
Top