Podludzie

Der Onet w formie

Zrzut ekranu z 2023-07-16 09-40-02.png
 
W Turcji czy Etiopii prędzej by to prawo przeszło ale nie w krajach gdzie są jebane prawa człowieka.
Tylko niech ci wszyscy obrońcy praw człowieka opowiedzą o nich ofiarom gwałtów, morderstw, przemocy domowej itd.
Jeśli ktoś zachowuje się jak zwierzę, to tak powinien być traktowany. Automatycznie zrzeka się swoich praw człowieka. Kropka.
Żeby nie było, do takich ostatecznych rozwiązań powinny być niezbite dowody. Bo wiemy jak ludzie potrafią manipulować by zgnoić kogoś kogo się nie lubi, itp.
 
Pomieszanie cech płci. Ona za dużo męskich a jemu włącza się instynkt macierzyński. Świat dziwaczeje. Przecież to samica jest stworzona do opieki nad potomstwem a samiec tylko lata z fujarką po okolicy aby zapewnić przetrwanie gatunku. To chyba wina tych kotletów sojowych albo bułek z mąki z robaków.
Albo zwykły kurwiszon, co ją to cipsko swędzi i marzy o ubogaceniu przez perskiego księcia. Za chuja ma na fejsbuniu wypisane motto w stylu "nie zasługujesz na mnie...", zdjęcia okroszone błyskawicami i ogólnie jest faaaajna. Znak tych skurwiałych czasów, gdy kobieta goni cały czas za karierą i kasą bo nie chce być gorsza od faceta. Ja rozumiem, że nie każda chce, bądź musi być matką, ba nawet lepiej by taka nie miała dzieci ale kiepsko to świadczy o naszym gatunku.
 
Kurwa jego mać jak mnie wkurwiają te kacapy. Byłem właśnie w biedronce na stawkach (wola/śrd) u siebie. Pracuje tam na kasie (tylko!) takie stare ukraińskie babsko, chyba już z rok minął jak ją widuję (rzadko tam bywam, ale ją kojarzę dobrze). Ma kurwa z 65 lat, jest w chuj niemiła, gada tylko po rusku, koleś przede mną (jakiś leszcz z zachowania, pewnie wspiera ukraine i tęczowych haha jaki zbieg okoliczności. Zobaczył, że wziął rozjebany jogurt, mówi dobra już kij z tym, pani odłoży, poposił żeby odjęła, ona z wielką onsą, że jej nie, że pajdu coś tam, i jeszcze z mordą do niego żeby tą srajtaśmę zawijał, gościu kurwa ze 35 lat, bez słowa widać bał się czegoś w środku. Ja jej rzuciłem z wkurwienia odliczony hajs i wyszedłem, nikt kurwa nie reagował, nawet się nie skrzywił. Polacy stali się ofijaclnie zachodnim lewackim przestraszonym społeczeństwem. Ja pierdole, sorry za chaos, jebać ich kurwa. Pracuje w tej biedrze z rok przynajmniej i gada do ludzi kwoty i ogólnie wszystko gada do nich po upaińsku. I nie wierzę kurwa, że nie ma kogoś chętnego na to miejsce. I chyba jest tak, że każdy pracownik robi wszystko, a nie tylko na kasie siedzi, a ta robi łachę o wszystko i pewnie boją się jej nawet zwolnić. Co za syf
 
Back
Top