Podludzie

Co wykładają i na jakiej uczelni?
Nie wiem ale ten jeden to pierwszy antyfacet w Polsce.
Mieszka we Wrocławiu, jest nauczycielem języka angielskiego.

Naczelny Antyfacet Rzeczypospolitej Polskiej (NARP) zajmuje się krytyką i podważaniem w codziennym życiu „Stereotypu Męskiej Roli Płciowej”. NARP prowadzi własną stronę internetową: www.antyfacet.com.pl.
 
Screenshot_2023-01-02-14-03-55-297_com.facebook.lite.jpg
 
Nie wiem, ja na ulicy do dzisiaj takiego nie spotkałem :fjedzia:

Może wszyscy akurat odwiedzają się w szpitalach? :zakręcony:


Bo nawet na zachodzie to margines marginesu. Marginesem jest całe LGBT, bo to tylko kilka procent społeczeństwa, a te skrajne przypadki transy itd to parę procent z tego marginesu. Tym się nie zarazisz i choćby nie wiem jak to promowali wszedzie- to będzie to nadal zawsze plankton. Dlatego spokojnie czekam aż to umrze śmiercią naturalną i wszystko wróci do zdrowych czasów, kiedy LGBT i nieelgiebete będą sobie żyły w zgodzie obok siebie.
 
Tak mnie zastanawiało czy politycy w życiu prywatnym są równie tak bezmyślni jak w wywiadach:
aż śmiertelnie niebezpieczni :iamdone:


Serial Prawdziwe psy, później Vega kręcił Taśmy grozy z tej serii TVP "czas na dokument". Jeszcze pamiętam ten cykl dokumentalny "Szerokie tory" o krajach byłego ZSRR.
Paradoks ale trzeba uczciwie przyznać, że największy budżet na dokumenty był za czasów SLD...

BTW policjanci z tego serialu prowadzili śledztwo, które później było w Pittbullu:

W realu udało mu się uniknąć kary, trochę miał tylko problemów w psychiatryku...
 
Tych ludzi powinno sie pozamykac w pokojach bez klamek. Ten osrodek to straszny rak
Te wszystkie lewackie organizacje razem z ich założycielami typu stasko czy ten gruby knur ukrywający się w Norwegii to jedno wielkie skupisko pierdolonych nierobow i oszustów. Znaleźli sobie łatwy sposob na życie by ciągnąć hajs od państwa prowadząc takie gówno ośrodki bo do normalnej pracy takie kurwiska nie pójdą przecież
 
Naczelny ukrofil cohones już chyba znalazł swojego ulubionego "historyka"



Nie zgadzam się z nim, przynajmniej po tym co czytał w opisie i komentarzach bo nie oglądam już dawno Zychowicza odkąd bazuje na taniej klikalności


Nic takiego nie było. To był dobry chłopak, a złe lachy się same na widły nabijały.

Ostatnio medycyna, teraz jak widać historia piszę się na nowo.

Nigdy nie spotkałem się z taką narracja. TVN aż tak poleciał?
 
Back
Top