Podludzie

C08DF13E-F7E9-4C58-A59B-9CFF8B774079.jpeg
 
Miałem to do srovida wrzucić ale tutaj chyba bardziej pasuje. W USA zawiązała się grupa artystów, aktywistów, lekarzy i naukowców nazywających się People’s C.D.C. Są wkurwieni na CDC, rząd, itd., ale kurwa za to, że zmniejszają niepokuj związany z pandemią i utrzymują ludzi w pracy!! :facepalm: Chcą żeby nakaz noszenia masek był wieczny
:siara::

Ruch rozpoczęła czarnoskóra profesor polityki miejskiej i zdrowia niejaka Mindy Thompson Fullilove:
https://www.maynoothuniversity.ie/sites/default/files/styles/ratio_2_3/public/assets/images/ProfFullilove.jpg?itok=VUMc3IgF


na insta mają już kilkadziesiąt tysięcy obserwujących

Oczywiście wg nich mówienie, że nie musimy sie już maskować, bo musimy wrócić do normalności jest, no jakie? Rasistowskie!


"A lot of anti-mask sentiment is deeply embedded in white supremacy." :beczka::
 
Last edited:
odwróciłem się na chwilkę i mój kot znów na klawiaturę mi wskoczył
no dobra, jutro wrzucę zdjęcie mojego orzeczenia o dysleksji... chwila, to chyba nie Ty jesteś kolesiem, który nie wierzy w psychologię?
:homer:
od jutra nie piję
:conorsalute:
Ograniczenia umysłowe to biologia, nie psychologia :lol: :beer:
 
co sądzicie o endrju tejcie? @Siwy25_1 @ninja i inni
Dla mnie typ jest w miarę śmieszny, ale jego fanboje to spierdoleńcy level hard
jakieś sigmy mejle, niby alfa ale nie będę miał dziewczyny, kurwa nie rozumiem
 
co sądzicie o endrju tejcie? @Siwy25_1 @ninja i inni
Dla mnie typ jest w miarę śmieszny, ale jego fanboje to spierdoleńcy level hard
jakieś sigmy mejle, niby alfa ale nie będę miał dziewczyny, kurwa nie rozumiem
nie wiem kto to w ogóle jest, poznałem na etapie twittów pomiędzą rudą opóźnioną szwedką a tym pajacem
 
Miałem to do srovida wrzucić ale tutaj chyba bardziej pasuje. W USA zawiązała się grupa artystów, aktywistów, lekarzy i naukowców nazywających się People’s C.D.C. Są wkurwieni na CDC, rząd, itd., ale kurwa za to, że zmniejszają niepokuj związany z pandemią i utrzymują ludzi w pracy!! :facepalm: Chcą żeby nakaz noszenia masek był wieczny
:siara::

Ruch rozpoczęła czarnoskóra profesor polityki miejskiej i zdrowia niejaka Mindy Thompson Fullilove:
https://www.maynoothuniversity.ie/sites/default/files/styles/ratio_2_3/public/assets/images/ProfFullilove.jpg?itok=VUMc3IgF


na insta mają już kilkadziesiąt tysięcy obserwujących

Oczywiście wg nich mówienie, że nie musimy sie już maskować, bo musimy wrócić do normalności jest, no jakie? Rasistowskie!


"A lot of anti-mask sentiment is deeply embedded in white supremacy." :beczka::

Przecież to jest ewidentnie brzydki chłop.. z jakimś zmyślonym nazwiskiem w dodatku. :beczka:
Obstawiam, że porobi przewały w stylu tej podludź z blm i się nachapie dobrej pitachy na odklejeńcach.
 
Back
Top