Podludzie

Ja postuluję żeby ich nie odklejać. Owinąć policyjną taśmą, zostawić i omijać. Pozwolić im rozwiązać problem jaki stworzyli, nawet gdyby trzeba było na jakiś czas zorganizować objazd.
było: jakiś koleś trzy dni ich przetrzymał w fabryce i dopiero wezwał policje. Nawet pracownicy robili sobie z nimi zdjęcia dla beki :korwinlaugh:


W sumie nie wiem czy Hołownia pasuje do tematu polityka czy podludzie:

 
Artyści dzieciom

 

Gdy mój kuzyn miał jakieś 12 lat chciał być dziewczyną, a konkretnie wróżką, przebierał sie za dziewczyne, zakładał sobie peruki albo szmatki itd, teraz ma 17 lat, jest normalnym chłopem i pluje na tęcze.
Ten chłopak ten by był pewnie normalny, skąd przyzwolenie na takie chujstwo? Ile on ma lat? 8? Rodziców do psychiatryka albo na stryczek, to samo rząd który na to pozwolił.
:burnit:
 
Gdy mój kuzyn miał jakieś 12 lat chciał być dziewczyną, a konkretnie wróżką, przebierał sie za dziewczyne, zakładał sobie peruki albo szmatki itd, teraz ma 17 lat, jest normalnym chłopem i pluje na tęcze.
Ten chłopak ten by był pewnie normalny, skąd przyzwolenie na takie chujstwo? Ile on ma lat? 8? Rodziców do psychiatryka albo na stryczek, to samo rząd który na to pozwolił.
:burnit:
To jest jeden z komentarzy pod filmem
This child is probably thinking “hmm, mommy and daddy never recorded me this much when I was a boy. I see how much more attention I get saying I’m a girl so I’m going to keep doing it because it seems like that’s what they want”

Najprawdopodobniej to wina rodzicow. Nie wiem co trzeba miec w glowie zeby zakladac kanal na jutubie o swojej rodzinie i pokazywac publicznie swoje pociechy. Zwykle atencyjne kurwy.
 
z ciężkim sercem, no ale :siara:

Sean Penn: ‘It’s Time To Send Unvaccinated Citizens to Jail’​

Sean Penn wants unvaccinated citizens to be sent to jail

 
Back
Top