Podludzie

i kto tu jest podczłowiekiem? Pięknie wyjaśniony mit pompowany przez media, spychologie, zamiast szukanie winy na własnym podwórku

Czasami na fejsie widziałem jak wśród znajomych niemieckich Turków wyskakują ludzie z logiem AFD i dostają mniej więcej takie kontry :roberteyeblinking:
 
Image


 
Last edited:
Ja pierdole.
Na jakimś TLC czy innym gównie leci program w stylu Randka w Ciemno. Tylko że...kobieta wybiera mężczyzn po prezentacji kutasa. Tzn najpierw robi selekcję po stopach, potem nogach, następnie machają kutasami na różne sposoby by się zaprezentować, dla widza bez cenzury, aż po szyję. Twarz poznaje gdy wybierze.

Te same lewackie stacje walczą z seksizmem, uprzedmiotowieniem kobiet itd
 
Ja pierdole.
Na jakimś TLC czy innym gównie leci program w stylu Randka w Ciemno. Tylko że...kobieta wybiera mężczyzn po prezentacji kutasa. Tzn najpierw robi selekcję po stopach, potem nogach, następnie machają kutasami na różne sposoby by się zaprezentować, dla widza bez cenzury, aż po szyję. Twarz poznaje gdy wybierze.

Te same lewackie stacje walczą z seksizmem, uprzedmiotowieniem kobiet itd
A już myślałem, że te debilki co robią selekcje po np. wzroście są pierdolnięte..Jak widać wiele jeszcze przed nami.
 
A już myślałem, że te debilki co robią selekcje po np. wzroście są pierdolnięte..Jak widać wiele jeszcze przed nami.

Ja rozumiem odważne programy ale gdy to ma sens i treść. Np puszczają też jakiś program o waginach- ale taki bardziej o problemach kobiet i ginekologiczny. Jako facet nie dam rady obejrzeć(patrzenie ginekologiczne na pochwę jest okropnym przeżyciem, a już np. korekcja chirurgiczna warg sromowych...ught) ale jest to ciekawe i uświadamiające dla kobiet. Zwłaszcza, że nadal masa z nich nie chodzi przez lata na kontrolę do ginekologa, lub żyje z różnymi problemami nie wiedząc, że można im łatwo zaradzić pokonując zawstydzenie.
Takie zdobycze lewackiej rewolucji seksualnej rozumiem, nawet szanuje. Ale kurwa nie kurwa wybory miss kutasa
 




Ja rozumiem odważne programy ale gdy to ma sens i treść. Np puszczają też jakiś program o waginach- ale taki bardziej o problemach kobiet i ginekologiczny. Jako facet nie dam rady obejrzeć(patrzenie ginekologiczne na pochwę jest okropnym przeżyciem, a już np. korekcja chirurgiczna warg sromowych...ught) ale jest to ciekawe i uświadamiające dla kobiet. Zwłaszcza, że nadal masa z nich nie chodzi przez lata na kontrolę do ginekologa, lub żyje z różnymi problemami nie wiedząc, że można im łatwo zaradzić pokonując zawstydzenie.
Takie zdobycze lewackiej rewolucji seksualnej rozumiem, nawet szanuje. Ale kurwa nie kurwa wybory miss kutasa
lepiej. W duńskiej telewizji była wersja tego: magia nagości chyba to się nazywało. Tylko wersja dzieci i dorośli. Okazało się, że wśród dorosłych był pedofil...

Oburzał się na Najmana i promował na plecach tego niepełnosprawnego boksera. Szalał z powodu słowika. Jak się okazało, że właściciel kanału sportowego w przeszłości też grubo nabroił, a kanał sportowy promował gromdę plus borek w projekt mocno zaangażowany, to co?
Ja tam Stanowskiego nie bronie po promowaniu Nitra i głupich wypowiedziach po śmierci na PunchDown, ale promowanie Gromdy? Sport, którego nie rozumiem, Grabowski ma śmieciowy życiorys (najpierw pisali, że siedział za VAT, ale wyczuwałem, że ten wyraz twarzy jest za prostacki na bycie białym kołnierzykiem :korwinlaugh: ), ale uczciwie mówiąc to trudno znaleźć czystych ludzi w sportach walki.
Przecież nawet Don King współpracujący z wieloma stacjami TV ma zabójstwo na koncie i pewnie nie tylko zdjęcia z nowojorską mafia... Zawodnicy to już w ogóle masa kryminalistów i to prostackich...
Wasilewski odwiedzał Pershinga razem z ojcem w wiezieniu (chociaż bycie adwokatem nawet bandytów to przeważnie nie jest nic złego).
 
Last edited:
Wielgus twarz nieskalana myśleniem. Ah lewaki za małe mózgi do myślenia, za krótkie rączki do roboty.
A daj pan spokój, ja wiele jestem w stanie zrozumieć tym bardziej, że polityka to bagno. Tyle, że kurwa są pewne granice za takie coś powinna być wykopana z życia politycznego. W sejmie powinny być obowiązkowe testy z iq i ekonomii i np pula pytań gdzie każda partia po kilka pytań układa. Podobnie z ustawami, które głosują. Chcesz za czymś głosować to zdaj najpierw test wiedzy z tematu i udowodnij, że znasz treść postulatu/ustawy.
 
A daj pan spokój, ja wiele jestem w stanie zrozumieć tym bardziej, że polityka to bagno. Tyle, że kurwa są pewne granice za takie coś powinna być wykopana z życia politycznego. W sejmie powinny być obowiązkowe testy z iq i ekonomii i np pula pytań gdzie każda partia po kilka pytań układa. Podobnie z ustawami, które głosują. Chcesz za czymś głosować to zdaj najpierw test wiedzy z tematu i udowodnij, że znasz treść postulatu/ustawy.
winne jest społeczeństwo i nie da się tego nawet zwalić na słabą ordynację wyborczą. Gdybyśmy robi sondę uliczną przed lokalem wyborczym na kogo ludzie głosowali to większość odpowiedziałaby na jaką partię i że pierwszy z brzegu...
3 razy to trol pytanie wysyłałem i 3 razy nie wiedziała :korwinlaugh:
 
 
"NBC News pisze, że 31-latek potrącił 7-letnią Athenę w czasie manewru cofania. Mężczyzna wysiadł z pojazdu, a następnie wziął dziecko do środka furgonetki. Dziewczynka nie była poważnie ranna. Tanner Lynn Horner przyznał, że nawet z nią rozmawiał, ale spanikował, gdy powiedziała, że powie swojemu tacie, że została potrącona przez samochód. Wówczas ją zabił."
Pierdolnięty śmieć, krzesło jak nic.
 
"NBC News pisze, że 31-latek potrącił 7-letnią Athenę w czasie manewru cofania. Mężczyzna wysiadł z pojazdu, a następnie wziął dziecko do środka furgonetki. Dziewczynka nie była poważnie ranna. Tanner Lynn Horner przyznał, że nawet z nią rozmawiał, ale spanikował, gdy powiedziała, że powie swojemu tacie, że została potrącona przez samochód. Wówczas ją zabił."
Pierdolnięty śmieć, krzesło jak nic.
Powiesić śmiecia
 
Back
Top