Podludzie

Dobra. Proszę się nie kłócić. Chciałem tylko ustalić, że następnym razem kiedy ktoś będzie wyrzucał, dajmy na to, Korwinowi, że mieni się liberałem a nie chce marszów przywilejów równości to można wtedy z czystym sumieniem rzec: "ok, ale co mnie tam obchodzą jakieś pedały" i nie wyjść na hipokrytę :tysoncoffe:
 
Chciałem tylko ustalić, że następnym razem kiedy ktoś będzie wyrzucał, dajmy na to, Korwinowi, że mieni się liberałem a nie chce marszów przywilejów równości to można wtedy z czystym sumieniem rzec: "ok, ale co mnie tam obchodzą jakieś pedały" i nie wyjść na hipokrytę :tysoncoffe:

Ale przecież przyznałem, że była hipokryzja Stanowskiego.
 


Ambitne te sexworkerki obecnie


Hasło, podaję hasło : PIENIĄŻKI. Niski, wątłej budowy blondyn nagle zmieni się wysokiego bruneta z sixpackiem. W sumie każda samica ma takie ukryte pragnienia na wysokiego, przystojnego i bogatego bruneta, więc nie powiedziała nic szokującego. Lajw is sympyl
 

Ten koleś pobił już wszelkie granice hipokryzji. Kiedyś przeszkadzała mu zażyłość brzęczka i błaszczykowskiego – darł z niej łach non stop. Jego własna z Michniewiczem już żadnym problemem nie jest.

Oburzał się na Najmana i promował na plecach tego niepełnosprawnego boksera. Szalał z powodu słowika. Jak się okazało, że właściciel kanału sportowego w przeszłości też grubo nabroił, a kanał sportowy promował gromdę plus borek w projekt mocno zaangażowany, to co? To cichutko. Kontakty Michniewicza z fryzjerem dla krzysia to też nie problem.

Jak jego idol mazurek brata się z politykami to też problemu nie ma, bo to swój, a nie obcy.

Jak ludziom wciskali gówniane szklanki z kanału sportowego za grubą kasę to obracał to wszystko w żart.

Taki to jest typ.
 
W sumie to ona jest już tak komicznie zrobiona, że jest po prostu brzydka.
"Ja nie chcę już tracić czasu..." :DC:
Przykro mi, laleczko, ale najważniejszy czas już straciłaś.

Najlepsze są te "wysoko postawione poprzeczki", myśli, że należy jej się Brad Pitt a może liczyć, co najwyżej, na arabskiego szejka ... na klatę :beczka:

Ona cięzko musiała się napracować wy szowinistyczne świnie! Tyle operacji zrobić to trzeba mieć dużo na koncie notabene KLOCKÓW

:śmiech:
 
Mnie to boli rozwój tej medycyny estetycznej. Rozumiem, że można sobie coś tam poprawić ale z obserwacji zauważylem, ze jest to chyba uzależniające. Najpierw lekko usta laski soboe robią, coś tam ponaciągają i wyglądają atrakcyjnie a potem zaczynają przesadzać i jest jak jest. Najgorsze w tym jest to, że wszystkie potem wyglądają bardzo podobnie.
Ta Justyna? No fajna dupa, podał bym śmierdziela ale czy ma coś w sobie wyjątkowego? Podejrzewam, że kiedyś wyglądała lepiej.
 
Mnie to boli rozwój tej medycyny estetycznej. Rozumiem, że można sobie coś tam poprawić ale z obserwacji zauważylem, ze jest to chyba uzależniające. Najpierw lekko usta laski soboe robią, coś tam ponaciągają i wyglądają atrakcyjnie a potem zaczynają przesadzać i jest jak jest. Najgorsze w tym jest to, że wszystkie potem wyglądają bardzo podobnie.
Ta Justyna? No fajna dupa, podał bym śmierdziela ale czy ma coś w sobie wyjątkowego? Podejrzewam, że kiedyś wyglądała lepiej.
Podobnie z tatuażami. U wielu przeradza się to w formę nałogu. Ale jednocześnie im chyba z tym dobrze, bo z reguły początkującym w temacie powtarzają z uśmiechem, coś w tylu że "od jednego się zaczyna, ale prawie nigdy nie kończy na jednym.

U tej pani na plus to, że mówi: "w ogóle" zamiast "wogle". Ale na tym plusy się kończą. To już zaczyna wyglądać jak monstrum. Jak postać z gry z wczesnych gier 3D. Coś jak Lara Croft z PSX/ps one. W "ucieczce z los angeles" z Kurtem Russelem z 96 jest taka scena z podziemnym, szalonym lekarzem chirurgii plastycznej i ofiarami jego zabiegów... Ta lala mogłaby tam wystąpić bez charakteryzacji...
 
Mnie to boli rozwój tej medycyny estetycznej. Rozumiem, że można sobie coś tam poprawić ale z obserwacji zauważylem, ze jest to chyba uzależniające. Najpierw lekko usta laski soboe robią, coś tam ponaciągają i wyglądają atrakcyjnie a potem zaczynają przesadzać i jest jak jest. Najgorsze w tym jest to, że wszystkie potem wyglądają bardzo podobnie.
Ta Justyna? No fajna dupa, podał bym śmierdziela ale czy ma coś w sobie wyjątkowego? Podejrzewam, że kiedyś wyglądała lepiej.
Nie spotkałem jeszcze dobrze zrobionych ust
 
Nie były udawane. Były tak prawdziwe i miały tak mocarne skutki uboczne, że mi trzecia ręka wyrosła.
Poczytaj co sie dzieje w Niemczech w sprawie NOPów, gdzie był dobry system zgłaszania takich problemów. Twoja narracja padła już dawno i wypierasz wszystko :matt:

Zdrowi 30 letni sportowcy z paraliżem do końca życia będą się bujać jak kalecy. Ciekawe ciekawe pewnie to przez mięso.
 
Poczytaj co sie dzieje w Niemczech w sprawie NOPów, gdzie był dobry system zgłaszania takich problemów. Twoja narracja padła już dawno i wypierasz wszystko :matt:

Zdrowi 30 letni sportowcy z paraliżem do końca życia będą się bujać jak kalecy. Ciekawe ciekawe pewnie to przez mięso.
Możesz coś podesłać. Chętnie bym zobaczył.
 
Poczytaj co sie dzieje w Niemczech w sprawie NOPów, gdzie był dobry system zgłaszania takich problemów. Twoja narracja padła już dawno i wypierasz wszystko :matt:

Zdrowi 30 letni sportowcy z paraliżem do końca życia będą się bujać jak kalecy. Ciekawe ciekawe pewnie to przez mięso.
To przez kowit, pizdo
 
Nie były udawane. Były tak prawdziwe i miały tak mocarne skutki uboczne, że mi trzecia ręka wyrosła.
Mozesz trywializowac i sie nasmiewac, ale dla niektorych to jest rzeczywistosc. (Jak ci sie nie chce ogladac. Tak ja sponiewieralo po jednej dawce. Pfizer nie uwzglednil jej przez to w raportach bo jako, ze przyjela jedna dawke zgodnie z przyjetymi zasadami zostala uznana za niezaszczepiona).
 
Boisz się, że łukaszenka będzie chciał tutaj zainstalować jedną z najpotężniejszych mafii świata, czyli Odessę, nie chcesz ruskich dezerterów -- wszystko słusznie, tyle że myślisz, że kim często gęsto są bogaci ludzie z ukrainy? Zważywszy, że całe to państwo to twór oligarchiczno-mafijny?

Ci bogaci to często ludzie z powiązaniami, wyższego szczebla -- nie zwykli żołnierze -- którzy na czym się nierzadko dorobili? Handel/przemyt broni, ludzi, narkotyków, prostytucja. Co najmniej alkoholu czy tytoniu. Daj Boże jakaś szara strefa. I czym oni się zajmą jak się u nas urządzą? uprawą rzodkiewki.

Mafia odesska to niemal na równi mafia ruska i ukraińska. jakiś czas temu wklejałem artykuł, który mówił o tym, że pomimo wojny rodziny z tych dwóch krajów świetnie się dogadują, a przez chociażby kryzys uchodźczy ich zyski wciąż rosną.
faktycznie zrobiłem za duży skrót myślowy, ale chciałem skrócić wypowiedzieć na siłe.
Odpowiedem później w temacie o Ukrainie bo w sumie to zbyt poważne sprawy na ten temat.

Dzisiaj twitter podsunął mi prawdziwych podludzi:




Kiedyś artyści/teatru służyły do przedstawiania problemów społecznych, a teraz...
Tak samo jak historycy sztuki: prawdziwi odbierają telefony od bogaczy jakie dzieła sztuki kupić, a inni zastanawiają się co przypomina Pałac Kultury...

Następne będzie chwalenie się chorobami wenerycznymi, skoro otyłość jest spoko
 
Back
Top