Podludzie

Psychiatryk na nfz nie przysługuje?
 
Psychiatryk na nfz nie przysługuje?
Ja proponuję tańszą wersję. Zajebać młotkiem w czoło. Tanie alternatywne rozwiązanie, które musi się udać!
Nawet jak się nie uda to i tak warto było spróbować.
:conorsalute:
 
Psychiatryk na nfz nie przysługuje?
Za moich czasów byłoby to wyleczone na podwórku.
 
Coś Ty tu odjebał za kombosa?

Psychiatryk na nfz nie przysługuje?
Ja proponuję tańszą wersję. Zajebać młotkiem w czoło. Tanie alternatywne rozwiązanie, które musi się udać!
Nawet jak się nie uda to i tak warto było spróbować.
:conorsalute:
Przecież na pierwszy rzut oka widać, że poterzebuje pomocy psychiatrycznej. Jest też w necie (I na forum też latał) filmik jak jakies przebierańce na paradzie równości zwracają uwagę na stan polskiej psychiatrii.

Ci ludzie mają zaburzenia, sami już na to zwracają uwagę. Nie ma tylko kogoś kto ich wyciągnie z tego gówna. Studiują pojebane kierunki bez przyszłości, zajmują się gówno wiadomo czym, obracają się w takim środowisku który tylko pogłębia ich stan psychiczny i jak ta Sybilla zwraca uwagę, nie ma czasu na pracę :brainoverload:
Najebać nie tym młodym ludziom, tylko tym, którzy ich stan pogłębiają. A młodzież wysłać do normalnej, pożytecznej pracy po której nie będzie im w głowie walczyć z zaimkami. Taka praca dla nich, to np pomoc w szpitalach czy domach opieki, zamiatanie ulic, jak któreś bystrzejsze, to może jakiś punkt xero?
Nie sądzę że ten psychiatra pomoże. To prawdopodobnie jakiś querrowy, zaimkowy, blablalpq specjalista po studium akademi tęczowej i jeszcze bardziej namiesza pod kopułą. Nie zdziwię się jak któryś z tych aktywistów targnie się na życie.
 
Psychiatryk na nfz nie przysługuje?
To legalne taką zrzutke zrobić? :korwinwhat:
To ja pierdole, tez jestem trans-niebinarnym-zjebem i potrzebuje na na leki ponieważ nie mam czasu chodzić do pracy.
Jebać was głupie heteroseksualne pracusie ::jondance:: a jak wam sie cos nie podoba to zanim coś napiszecie to sie kurwa spytajcie o zaimki :triggered:
 
To legalne taką zrzutke zrobić? :korwinwhat:
To ja pierdole, tez jestem trans-niebinarnym-zjebem i potrzebuje na na leki ponieważ nie mam czasu chodzić do pracy.
Jebać was głupie heteroseksualne pracusie ::jondance:: a jak wam sie cos nie podoba to zanim coś napiszecie to sie kurwa spytajcie o zaimki :triggered:
:antonio:
 
To legalne taką zrzutke zrobić? :korwinwhat:
To ja pierdole, tez jestem trans-niebinarnym-zjebem i potrzebuje na na leki ponieważ nie mam czasu chodzić do pracy.
Jebać was głupie heteroseksualne pracusie ::jondance:: a jak wam sie cos nie podoba to zanim coś napiszecie to sie kurwa spytajcie o zaimki :triggered:
Dokładnie, też kiedyś miałem taką rozkminę :lol:
 
W USA proces o karę śmierci jest kilkukrotnie droższy niż proces w którym nie grozi kara śmierci. Polska gdyby przyjęła to prawo to tylko według standardów zachodnich a nie chińskich.
Moment, u nas już była kara śmierci... I było tanio, i było dobrze, i zmienili, bo jesteśmy "cywilizowani".
 
Moment, u nas już była kara śmierci... I było tanio, i było dobrze, i zmienili, bo jesteśmy "cywilizowani".
Zlikwidowali bo wiedzieli, że kiedyś za malwersacje publicznych pieniędzy sami mogą ją dostać.

Od Kwaśniewskich i Millerów przez Rosatich i Tusków aż do Morawieckich i innych Sasino-Szumowskich.
 
Zlikwidowali bo wiedzieli, że kiedyś za malwersacje publicznych pieniędzy sami mogą ją dostać.

Od Kwaśniewskich i Millerów przez Rosatich i Tusków aż do Morawieckich i innych Sasino-Szumowskich.
Polackie pękanie dupy masz z tym kwachem, o!
 
Dokładnie, też kiedyś miałem taką rozkminę :lol:
Właśnie się dowiedziałem o fakcie, że dzieci (10+) w szkołach w Krakowie przechodzą na niebinarność, co daje im możliwość uniknięcia ćwiczeń na wfie. Oprócz tego jest to modne, więc każde niedowartościowane dziecko szybciutko połyka ten syf. Potem już wiadomo. Dlatego panowie (i jakieś panie, które tu są) - rozmawiać o wszystkim, edukować, a nade wszystko - doceniać. Docenione dziecko rozwija się normalnie, i nie potrzebuje każdej atencji od kogokolwiek, zwłaszcza od lgbtqchujow
 
Właśnie się dowiedziałem o fakcie, że dzieci (10+) w szkołach w Krakowie przechodzą na niebinarność, co daje im możliwość uniknięcia ćwiczeń na wfie. Oprócz tego jest to modne, więc każde niedowartościowane dziecko szybciutko połyka ten syf. Potem już wiadomo. Dlatego panowie (i jakieś panie, które tu są) - rozmawiać o wszystkim, edukować, a nade wszystko - doceniać. Docenione dziecko rozwija się normalnie, i nie potrzebuje każdej atencji od kogokolwiek, zwłaszcza od lgbtqchujow
A ja myślałem, że to się formuje już na etapie płodu i życie oraz wychowanie nie mają tu żadnego znaczenia.

Jak to w końcu jest? Mógłby mi ktoś wyjaśnić? Tak po naukowemu?
 
A ja myślałem, że to się formuje już na etapie płodu i życie oraz wychowanie nie mają tu żadnego znaczenia.

Jak to w końcu jest? Mógłby mi ktoś wyjaśnić? Tak po naukowemu?
Bo tak jest, tylko to bardzo cwana manipulacja... Oni mają wszystkie (prawie) media, polityków, księży, i cokolwiek co ma jakąkolwiek władzę.
0a04wac1uig81.jpg
from-left-american-singer-william-actor-leonardo-dicaprio-german-economist-klaus-schwab-founde...jpg
 
Last edited:
Back
Top