Podludzie

Widziałę to towarzystfo na dharma festiwal na żywo. Zjebali mi 4 dni urlopu w Piaskach. Zachowywali się jak podludzie. Ci wygladają tak samo więc to też podludzie.


To taki stary psytransowy festiwal na mierzei ? Podobno kiedyś było to coś zajebistego, jak Goa Dupa Festival w Bieszczadach.
Niestety, wtedy się psychotransami nie interesowałem.
 
To taki stary psytransowy festiwal na mierzei ? Podobno kiedyś było to coś zajebistego, jak Goa Dupa Festival w Bieszczadach.
Niestety, wtedy się psychotransami nie interesowałem.


Powyzej filmik z roku kiedy widziałem to tałatajstwo. Filmik znaaaacznie odbiega od tego jak to faktycznie wygląda. Ajałaski to ajałaski. Podludzie

Pa. To jest ośrodek, do którego jezdzilem kilkanaście lat. Teraz ma fajne opinie na google. Piaski club siè zwie obecnie, opinie polecam sortować po najgorszych.
 


Powyzej filmik z roku kiedy widziałem to tałatajstwo. Filmik znaaaacznie odbiega od tego jak to faktycznie wygląda. Ajałaski to ajałaski. Podludzie

Pa. To jest ośrodek, do którego jezdzilem kilkanaście lat. Teraz ma fajne opinie na google. Piaski club siè zwie obecnie, opinie polecam sortować po najgorszych.



Piaski znam i lubię.

Akurat klimaty z filmu też, tzn miałem krótka na to fazę, ale intensywna. Od jakiegoś czasu mi się przejadło.
 


Powyzej filmik z roku kiedy widziałem to tałatajstwo. Filmik znaaaacznie odbiega od tego jak to faktycznie wygląda. Ajałaski to ajałaski. Podludzie

Pa. To jest ośrodek, do którego jezdzilem kilkanaście lat. Teraz ma fajne opinie na google. Piaski club siè zwie obecnie, opinie polecam sortować po najgorszych.

To już wolę prostych sebastianów
 
O kurwa, jakiś grubszy towar wjechał na rejon


Zdziwiłbys się.
Przy takich zbiorowych mantrowaniach ludzie odlatują na czysto. To działa podobnie do tych spędów chrześcijańskich, wiesz, z gospel w tle, kiedy pastor przykłada ci dłoń do ryja , a ty zupełnie szczerze wpadasz w ekstazie.
Dla mnie to zbyt pojebane klimaty i jest w tym coś złego, demonicznego, samooszukujacego, to co wrzucił Dida
 
Zdziwiłbys się.
Przy takich zbiorowych mantrowaniach ludzie odlatują na czysto. To działa podobnie do tych spędów chrześcijańskich, wiesz, z gospel w tle, kiedy pastor przykłada ci dłoń do ryja , a ty zupełnie szczerze wpadasz w ekstazie.
Dla mnie to zbyt pojebane klimaty i jest w tym coś złego, demonicznego, samooszukujacego, to co wrzucił Dida
Tylko ci są bardziej pojebani od chrzescijan
 
Rzeczywistość jest zwykle bardziej przerażająca.

Wg naukowcówc Who i ich "badań" teraz to już nowa normalność. Wcześniej to był ciemnogród
Mnie to nie ruszało, ale po czasie po prostu mnie to kurewsko bawi.
Ci ludzie wymyślają sobie niestworzone problemy, a odpowiedź jest jedna. Są jebanymi mięczakami :beczka:
 
Mnie to nie ruszało, ale po czasie po prostu mnie to kurewsko bawi.
Ci ludzie wymyślają sobie niestworzone problemy, a odpowiedź jest jedna. Są jebanymi mięczakami :beczka:
Mnie tam wkurwia, że normalniejszych zamykają w szpitalach, a te pierdolce się lansują w necie. Kto jest normalniejszy? Kobieta co myśli, że jest Królową Elżbietą czy powyższe gady.
 
Back
Top