Podludzie

Zrób chociaż jedną milionową tego co ona zrobiła dla ludzi!
Nie głosowałem przeciw międzynarodowej dyskusji na temat problemu zlinczowanej, biednej dziewczyny...

To już może być więcej niż jedna milionowa tego co ona zrobiła dla ludzi. :zakręcony:

Może być? :lesnarhappy:
 
FVS0PhBWAAEQZ7C.jpeg
 
I niech mi ktoś tu jeszcze napisze, że baba nie potrafi człowieka wkurwić, nawet pastowanego.
::really::

Edit: ktoś to czytał? Ja pierdolę wszystkie przywary przygłupiego czarnucha odfajkowane.

Cytuję:

"Podejrzanego w sprawie, 22-letniego Deundrea Holloway, zatrzymano 50 km od miejsca zbrodni już w ubiegły czwartek wieczorem. Co ciekawe aresztowano go w związku z zupełnie innym przestępstwem - kradzieżą roweru. Ale ponieważ podał on fałszywe dane, dopiero zdjęcie nadesłane na posterunek pozwoliło funkcjonariuszom ustalić, że jest on osobą poszukiwaną w związku morderstwem Dodd.

Jak ustaliła policja, Holloway spotykał się od czasu do czasu z 22-latką. Nie wiadomo, czy to on był ojcem jej nienarodzonego dziecka.
Mężczyzna usłyszał już zarzuty dwukrotnego zabójstwa, rozczłonkowania ciała, zatajenia zabójstwa i posiadania kradzionego samochodu.
Miał kryminalną przeszłość, ale niezwiązaną z przestępstwami z użyciem przemocy. Trzy lata temu okradł swojego kolegę, gdy szli kupić narkotyki. Dostał dwuletni wyrok w zawieszeniu i nakaz zwrotu 900 dolarów. Teraz grozi mu dożywocie. Karę śmierci zniesiono w stanie Illionis w 2011 roku."

Niggerskie BINGO

:applause::beczka:
 
Kurde Panowie, od tych freakfightów i spadających kryptowalut jebie mi na dekiel. Nawet miałem popierdolony sen:
Denis Załencki udzielał w ringu wywiadu i stwierdził że P. Nastula obecne na gali jako widz był hujowym zawodnikiem. Nastula wziął 2 mikrofon, podeszedł do denisa i powiedział: " no pokaż cwaniaczku co umiesz" po czym go złapał, wychaczył i obalił go że leżał brzuchem i sprzedał mu lepe w tył głowy, a denis zaczął sie miotać i krzyczeć: " dawaj cwaniaku na gołe pięści walcz"....
i sie obudziłem
 
Back
Top