Podludzie

Tęczowe Karateki, panie i panowie:


G2wJSZwW8AAiEt6
 
Co za kurwa :triggered:

To kurwisko odżywione po pachy ale na psa brakło...
5 lat to jest nic jak patrzę na tego zwierzaka.

Grubą kurwę (o ile to ona jest na zdjęciu) powinni doprowadzić do takiego samego stanu jak ona psa

5 lat jest ok... ale w obozie pracy przymusowej.

Ja bym jeszcze kurwę skopał tak, żeby rzygała krwią i dopiero potem do obozu pracy, a nie 5 lat w ciepłym kurwidołku.

Co za kurwa.

Zgadzam się z powyższymi propozycjami.
 
mamy w kraju takie miejsce, tylko trzeba by trochę kominy poprawić i jakieś dobre filtry zamontować, żeby to gówno w powietrzu nie wisiało później :roberteyeblinking:
Dla takich zjebów, w przypadku których nie ma żadnych wątpliwości jeśli chodzi o winę, powinna być kara śmierci i chuj. Nie wierzę w mity o resocjalizacji takich jednostek. A praw człowieka takie bydle pozbywa się w chwili popełnienia morderstwa/gwałtu itp.
 
Dla takich zjebów, w przypadku których nie ma żadnych wątpliwości jeśli chodzi o winę, powinna być kara śmierci i chuj. Nie wierzę w mity o resocjalizacji takich jednostek. A praw człowieka takie bydle pozbywa się w chwili popełnienia morderstwa/gwałtu itp.
I teraz jaką pustke muszą mieć w głowie cymbały które twierdzą że karając śmiercią, stajemy się tacy jak Ci zwyrodnialcy. Jak im się to spina we łbach żeby takie podludzkie jednostki utrzymywać jak najdłużej w pace, byle nie utylizować bo nie wolno przecież.
::clintdis::
 
Dla takich zjebów, w przypadku których nie ma żadnych wątpliwości jeśli chodzi o winę, powinna być kara śmierci i chuj. Nie wierzę w mity o resocjalizacji takich jednostek. A praw człowieka takie bydle pozbywa się w chwili popełnienia morderstwa/gwałtu itp.
Poczytaj o tym kolesiu co odpierdalał. Wczoraj oglądałem wywiad z nim
 
Back
Top