Podludzie

Na demokracji i polskim interesie też się tak znają
Kurwa, tacy mężczyźni (bo wiadomo, że to 100% mężczyzna a nie patriarchalny incel mizogin) później pierdolą o zielonej energii, dwutlenku węgla, zamykaniu kopalń itd. bo oni chyba myślą, że w tych kaloryferach płynie czysta siła miłości i stąd takie ciepłe!

Nie mają pojęcia o podstawowych rzeczach, które ich otaczają. Przychodzi do swojej kawalerki w Warszawie, odkręca kurek i tyle.

Coś jak dziecko mówiące, że mleko pochodzi ze sklepu. Później takie karateki i inne produkty pralni mózgów biją im brawo, głosują i arbitralnie pouczają wszystkich wokół.

I oto jest odpowiedź na pytanie: to co zrobić żeby było lepiej?

Gówno, da się zrobić, dopóki takie pokemony mają w ogóle prawo do otwierania gęby, że o głosowaniu w wyborach nie wspomnę.

Ale się uruchomiłem :lesnarhappy:
 
Literacisze

FB_IMG_1700745769248.jpg
 
Co ty pierdolisz. Bruce Dickinson w leginsach miał 100x więcej z mężczyzny niż te dwa dziwadła ze zdjęcia. Nie fatyguje się z odpisywaniem bo i tak nie dostanę powiadomienia.

A skąd wiesz ile ten typ ma z mężczyzny? Znasz go tak blisko? Stąd znasz tego typa? Kto to?
Więcej niż oni: ?

artworks-000116068216-6c1km0-t500x500.jpg


adult-queen-freddie-mercury-costume-43192-a.jpg


pobrane (10).jpeg


david-bowie-stripes2.jpg




Przypomnę że minimum z dwóch mężczyzn wyżej to homo.
 

Attachments

  • maxresdefault.jpg
    maxresdefault.jpg
    216.3 KB · Views: 2
Kurwa, tacy mężczyźni (bo wiadomo, że to 100% mężczyzna a nie patriarchalny incel mizogin) później pierdolą o zielonej energii, dwutlenku węgla, zamykaniu kopalń itd. bo oni chyba myślą, że w tych kaloryferach płynie czysta siła miłości i stąd takie ciepłe!

Nie mają pojęcia o podstawowych rzeczach, które ich otaczają. Przychodzi do swojej kawalerki w Warszawie, odkręca kurek i tyle.

Coś jak dziecko mówiące, że mleko pochodzi ze sklepu. Później takie karateki i inne produkty pralni mózgów biją im brawo, głosują i arbitralnie pouczają wszystkich wokół.

I oto jest odpowiedź na pytanie: to co zrobić żeby było lepiej?

Gówno, da się zrobić, dopóki takie pokemony mają w ogóle prawo do otwierania gęby, że o głosowaniu w wyborach nie wspomnę.

Ale się uruchomiłem :lesnarhappy:
Szpagat na bank nie jarzy, wie tylko, że jak się zesra i wodę spuści to gówno płynie sobie rurą ale dlaczego i jak to nie ma pojęcia.
 
Co to za szamka będzie szła? No właśnie wczoraj widziałem, że coś odpalał na żywo to będzie trzeba zerknąć bo chłop robi dobrą robotę dla "menosfery".

Też tak myślę, że to jest próba właśnie odnalezienia samej siebie.
Nie, to źle wyrażona prośba o pomoc :jarolaugh:

Na szczęście później jest po drodze selekcja, większość takich kurwixów odpada :suchykarol:
 
Back
Top