Piłka ręczna

hahaha ale dania scisnieta! dalej tak!



hiszpanie maja niesamowicie dobra obrone



co tam sie dzieje kurwa, pogrom! co za bramy wala hiszpanie, masakra
 
Hiszpanie mega. Stawiałem na nich ''chyba'' od początku, ale w tym meczu z duzą dozą niepewności, przecież Duny grały rewelacyjnie do tego meczu. Do stanu 9-8 było genialne widowisko!
 
ja chyba w pierwszym poscie pisalem, ze hiszpania bedzie mistrzem, ale nie spodziewalem sie, ze zrobia taka miazge z dunczykow. zagrali chyba mecz zycia, kibicowalem im i wyszlo pieknie
 
SKANDAL. Wisła przegrała z Piotrkowaninem przez w/o, bo służba medyczna spóźniła się 17 minut (15 minut max w regulaminie). Co za skurwysyństwo ze strony Piotrkowa, 0 fair-play... O profesjonalizmie służb medycznych nie mówię, bo to jest żałosne.



Brawo Piotrków! :-)
 
Możesz mieć pretensje tylkoiwyłącznie do działaczy Wisły, że nie potrafią ogarnąć tak podstawowej sprawy jak obługa medyczna. Nie znam sytuacji w tabeli, ale może Piotrkowianin potrzebował punktów, no i ma 2 punkty na czysto, bo chyba nie sądzisz, ze z Wisłą wygra ktokolwiek prócz Iskry.
 
Do działaczy nie mam pretensji, bo wszystko było zrobione na czas. To zawiodła służba medyczna.



Frajerstwo i brak fair play u Piotrkowa to inna sprawa.
 
Seria robi wrażenie. Gratulacje :-) Powodzenia w play-offacha



out.php
 
http://www.laola1.tv/en/int/handball/ehf-european-cup/rk-maribor-branik-orlen-wisla-plock-/video/477-2753-112087.html - Wisła vs Maribor, puchar EHF.
 
Wisła - Iskra jutro. Niestety nie jadę do Kielc, bo po prostu nie było już miejsc. 400 osób zapisało się pierwszego dnia na wyjazd. Faworytem Iskra, bo Wisła ostatnio bez formy. Liczę jednak na niespodziankę w Hali Legionów.
 
jak mozna na 4 karne 1 wykorzystac ja pierdole :-) gdzie jest ta kadra z ktora kazdy sie liczyl
 
W sobotę i niedzielę będzie odbywał się Puchar Polski w Legionowie. Finał prawdopodobnie między Wisłą, a Iskrą. Ciekawe jak Wisła zagra pod wodzą Kisiela. Praktycznie przesądzone jest, że trenować Wisłę od przyszłego sezonu będzie Manolo Cadenas - świetna informacja, trener z najwyższej półki :-)...
 
Kisiel - ZWRACAM SZACUNEK. Cieszy, że Wisła poprawiła swój styl gry, a to można zawdzięczać chyba tylko tej osobie.
Szkoda tej porażki, ale sam styl, walka do końca - to mi się podoba. Taka porażka wstydu nie przynosi. Głupim błędem było, że nie przykryliśmy każdy na każdego w ostatniej sytuacji, może byłoby inaczej, może...
Chrapek - po tym co dziś pokazał, to ja nie wiem czemu zażądał 100% podwyżki, chyba tylko i wyłącznie za nazwisko. :) Jak już tak się pcha do tych Kielc, może i lepiej? :)
Tak czy siak - DZIĘKI PANOWIE ZA WALKĘ DO OSTATNIEJ MINUTY! MISTRZ, MISTRZ, ZKS! Czekamy na maj!
 
1955, kocham te kieleckie tłumaczenia :-) Wisła grała na 1 procent i w ogóle, lagi mieliśmy, krzywa podłoga, głupi sędziowie...
 
Nie jestem z Kielc ale na dziś dzień druga Siódemka Vive jest lepsza niż pierwsza z Płocka (za tydzień ważny mecz) myslisz czego Lijewski i Jurecki nie grali w kadrze ?
 
Lijewski i Jurecki w kadrze nie grali, bo odpoczywali na dzisiejszy mecz. Poza tym to świadczy o tym, jak traktują reprezentację - mają ją w dupie. Druga siódemka Iskry jest lepsza? No spoko, tylko po czym rozpoznajesz 1 siodemkę od 2? Według mnie to nie jest tak, że Iskra ma ustalone kto gra w 1 składzie, a kto w 2, bo dużo osób gra na podobnym poziomie. Ja nie mówię, że Wisła jest super hiper, ale Kisiel prowadzi ten zespół od 2 tygodni, więc porażka jedną bramką ujmy nie przynosi, biorąc pod uwagę nasze problemy kadrowe...
 
W sobotę i niedzielę - ŚWIĘTA WOJNA! Mecze finałowe czas zacząć. Wybieram się do Kielc :). Mam nadzieję, że wygramy choć jeden mecz w Hali Legionów.
 
Atletico Madryt zbankrutowało i można brać zawodników pewnie za darmochę. Balić, Romero, Jurkiewicz, Kallman, Markussen, Gojun a według mnie przede wszystkim kołowy Aguinagalde. Vive czy Wisła ma pole do popisu.
 
Iskra raczej nikogo nie weźmie, przynajmniej nie przed tym sezonem, tak mówił Servaas, chociaż u niego wszystko jest możliwe.



Jurkiewicz chciał dojść już wcześniej do Wisły, ale Atletico go blokowało. Sądzę, że teraz dojdzie. Do końca tygodnia mają być nareszcie ogłoszone transfery w Płocku. Z tego co wiem to ma dojść podobno jakichś 3 Hiszpanów + być może Mokrzki i jeszcze jeden Polak, którego nazwiska wolę nie podawać. Najwyższa pora na transfery. Aguinagalde by się przydał bardzo, ale w obliczu przedłużenia kontraktu z Tore (chociaż wolałbym, żeby odszedł) i podpisaniem Kwiatka sądzę, że nie będzie na niego pieniędzy i miejsca. Jest też Sypa, więc koło obsadzone. Ktoś z Madrytu na pewno do Wisły dojdzie, ale jak już Raczkowski zapowiedział - Balić to spekulacje :-)



Szkoda, że Atletico zbankrutowało, ale możliwe, że Wisła już gdy awansuje do finału turnieju o dziką kartę będzie pewna udziału w LM. W grupie z Kielcami! :) Moje marzenie mogłoby się nareszcie spełnić. :) Oby EHF wybrał tę ewentualność, ale najpierw trzeba będzie pokonać Montpellier. Turniej o dziką kartę na pewno w Płocku się nie odbędzie, bo wtedy w OA jest chyba Memoriał im. Huberta Wagnera.



Sporo firm ostatnio upadło - Atletico, Czechowskie, Cimos Koper... Można się wzmocnić. Najbardziej skorzystał Vardar Skopje i Dinamo Mińsk, które zapowiadają się na bardzo mocne drużyny w następnym sezonie.



A z mniejszych newsów to:



- Kowalczyk będzie trenował Puławy - miał być Maksimow, Walther, Cervar, a skończyło się na Bogdanie... :-)



- Powen nie sponsoruje już Zabrza, i możliwe, że połączą się z Górnikiem.
 
Back
Top