Piłka ręczna

też dziś słyszałem o szego w vive, co do ghionei to podobno ma z kimś już papiery podpisane, niekoniecznie z vive, lipa z rumunem, że kontraktu nie przedłużyli, a jeśli szego odejdzie to z bramkarzami też bd klops, bo cadenasowi wichary jakoś nie podchodzi i po sezonie może być out albo koniec kariery
 
Ghioneę to już rok temu chciało wiele klubów. Nic dziwnego. Ale wierzę, że wytrzasną kogoś pokroju Spanne, Nenadicia etc. Nieznanego, ale dobrego. Oby.



cruor, skąd jesteś? :)
 
pozdro przejmujemy ten temat :P Vive ma lepszych zawodników ale my lepszych kibiców i ogólnie jesteśmy fajniejsi hehehe
 
Jeśli Iskra będzie dalej tak grać jak dziś z Kilonią to widzę ich jako jednego z głównych faworytów do wygrania LM. Mega mecz.
 
Oczywiście, że jest Iskra i Petrochemia/Wisła, a nie jakieś Vive Orleny i inne z dupy nazwy sponsorów.
 
Na nafciarze.info można poczytać, że do Wisły fajne transfery się zapowiadają. Oby ten jeden, najważniejszy wypalił. Jaszka by się przydał, tylko ciekawe jak z kasą będzie, bo milion złotych w ręcznej za jednego zawodnika to dużo. Wisła o 16:55 gra z Kolding, na nSport transmisja.
 
Ale jaja :-) Przełączyłem ok. 42 min bo Rumunki znowu zaczynały odskakiwać a tu masz :-)



Spory sukces Polek ! Pięknie :-)



W ćwierćfinale z Francją
 
ja tez nie wierzylem ,ale koncowka kapitalna :-)nawet komentator zwatpil a tu psikus :-)
 
Dzisiaj bardzo słabo wygląda nasz gra. Wyniki jak na razie mocno w plecy



Wydaje mi się, że to całe zamieszanie wokół naszej reprezenacji mocno wpłynęło na dzisiejszą dyspozycję, Ciężko poznać, że to ta sama drużyna tak świetnie grała z Francją



Ilość słupków i poprzeczek przechodzi ludzkie pojęcie :-) Ale trzeba również przyznać, że serbska bramkarka gra wyśmienite spotkanie, ilość obronionych rzutów jest ogromna
 
polkiza bardzo spiete ,nic nie wychodzi ,o3 miejsce mam nadzieje ze powalcza juz z zebem :)
 
szkoda tego meczu, bo serbki do ogrania były i są, ale te słupki...poprzeczki...masaraksz
 
1486749_662135143849084_1045591774_n.jpg




jest moc, dobra swinka. :)
 
Słabo,bardzo słabo, żenada!



To co nasze szczypiornistki wyprawiały to woła o pomstę do nieba. Skuteczność juniorska.
 
Obejrzałem wszystkie mecze naszej kadry na tych mistrzostwach, wielki sukces. Kinga Grzyb miss mistrzostw <3
 
U nas jak zwykle po staremu, żeby strzelić bramkę potrzebujemy 5 strzałów. Zawsze taka chujowa skuteczność
 
dajcie spokuj ,zero gry skrzydlami skutecznosc masakryczna ,az ogladac sie niechce bo nerwy mnie zjedza
 
Back
Top