Piłka ręczna

Droni

Bellator
Welterweight
Z racji, że organizowane są Mistrzostwa Europy, a Polska dziś wygrała z Danią po zajebistym meczu 27-26 postanowiłem założyć ten temat. Jak oceniacie szanse na medal Polaków?
 
ja pierdole a ten znowu zakłada oddzielny temat, dyskutujemy sobie właśnie o tym w Hyde Parku, nie spamuj i wracaj do tematu skoków
 
Boks, piłka nożna, ręczna, skoki narciarskie...



Jak chcecie, to już jestem za założeniem tematu "Sport" lub "Inne dyscypliny sportu" :-)
 
Tak własciwie tylko Serbia nam odskoczyła, reszta trzyma równy poziom punktowy. Trzeba z Niemacami wygrać, żeby w narodzie była radość i sie Grunald przypomniał.:-)
 
Tak własciwie tylko Serbia nam odskoczyła, reszta trzyma równy poziom punktowy. Trzeba z Niemacami wygrać, żeby w narodzie była radość i sie Grunald przypomniał.:-)
 
Boks i piłkę nożną lepiej zostawic w spokoju bo się sprawdziły. "Inne dyscypliny sportu" to już prędzej.



Z resztą i tak Hyde Park jest od wszystkiego coraz mniej MMA na forum ;p
 
Nie zrozum mnie źle. "Boks" i "Piłka nożna" się przyjęły, chciałem tylko podkreślić, że jest coraz więcej tematów o innych dyscyplinach.
 
Marcin:



po 1: nie ten, albo sie jakos wyrazaj do mnie albo wcale



po 2: chyba piłka ręczna bardziej zasługuje na miejsce na forum niż tak jak podałeś w jednym z tematów windsurfing czy coś w tym stylu



po 3: jeśli nie wnosisz niż do dyskusji, to lepiej się nie wypowiadaj



po 4: jak już miałeś coś sensownego napisać, to ucz się od Cactusa.







Szwecja,Macedonia,Czechy,Niemcy - bardzo wyrównana grupa i każdy rywal może być trudny, ale wierzę że damy radę :)
 
Nie zrozum mnie źle. Boks i Piłka Nożna się przyjęły, chciałem tylko podkreślić, że jest coraz więcej tematówo innych dyscyplinach.


No masz rację za nie długo to będzie forum ogólno sportowe ,a potem kto wie :-)
 
Robisz ro drugi raz, więc jest to irytujące, po drugie nie widziałem ostatnio abyś wypowiadał się w tematach o MMA. Piszesz o skokach, obstawiasz w grze kaczki i zakładasz nowe tematy bez potrzeby.
 
Staram się pisać w mma, o skokach wysyłam linki. Czyli uważasz, że mam napierdzialać tak jak kaczka po 70 postów dziennie, z których połowa jest bezsensowna?
 
Ostatnia odpowiedź do Marcina:







Skoki Narciarskie - Mam tam 25 postów może.



Temat założony w środku grudnia, a więc nie zakładam tych tematów dużo. Dziękuje. Pozdrawiam.







Wichary po krytyce zagrał najlepszy mecz na turnieju. Brawo!!!
 
Droni

Twoje tematy

<li class="alt">
Skoki Narciarskie Started: 1 month ago Most recent reply: 30 minutes ago.

<li class="alt">
Test o mma Started: 1 month ago Most recent reply: 1 month ago.

<li class="alt">
Wasze typy: Shogun vs. Hendo Started: 2 months ago Most recent reply: 2 months ago.

<li class="alt">
Wasze typy Started: 2 months ago Most recent reply: 2 months ago.

<li class="alt">
Wybory ;p Started: 3 months ago Most recent reply: 3 months ago.

<li class="alt">
Cała Polska olewa PPV!!! Started: 4 months ago Most recent reply: 4 months ago.

<li class="alt">
Plakaty UFC 133 i UFC 135 Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.

<li class="alt">
Przypadek Matta Hughes`a Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.

<li class="alt">
PPV UFC 132 Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.

<li class="alt">
Typowanie Started: 7 months ago Most recent reply: 7 months ago.
[list type=decimal][*]Piłka ręczna Started: 28 minutes ago Most recent reply: 51 seconds ago.[*]Kaczka and malinowsky Started: 3 months ago Most recent reply: 1 week ago.[*]UFC 141: Fabricio Werdum vs. Brendan Schaub Started: 2 months ago Most recent reply: 1 month ago.[*]UFC 141- Pytanie Started: 2 months ago Most recent reply: 2 months ago.[*]VIDEO: Saleta vs. Najman Started: 2 months ago Most recent reply: 2 months ago.[*]Lebedev vs. Toney (Toney kręci z wagą) Started: 3 months ago Most recent reply: 3 months ago.Skoki Narciarskie Courchevel Started: 5 months ago Most recent reply: 5 months ago.Kolejne walki na UFC 136 i 137 Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.Nagrania MMA i Boksu Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.Typer: Oliveira vs. Lentz Started: 6 months ago Most recent reply: 6 months ago.Marcin Najman vs Riddick Bowe Started: 7 months ago Most recent reply: 7 months ago.[/list type=decimal]
Uważam że 90 % jest założonych bez sensu.

kurfa Bóbi pońć miły :D
 
mysle ze z niemcami moze byc ciezko, chociaz juz z nimi wygrywalismy, natomiast z reszta powinno byc zwyciestwo bez wiekszej spiny
 
Co za mecz przegrywali 9-20 w I polowie, zeby zremisować 29-29 to jest niebywałe. Gratulacje :)
 
Wichary pierwszy mecz miał słaby. Dziś nie bronił aż tak tragicznie ale pod nieobecność Szmala pierwszym powinien być nasz młody Wyszomirski.
 
Z Danią też początek miał całkiem przyzwoitym. A te zatrzymanie w sytuacji 1 na 1...


Wyszomirski jako joker całkiem podoba mi się. Może nawet jemu taka rola bardziej pasuje?


Oczywiście za tak słabą grę, jak w pierwszej połowie, nie możemy obwiniać tylko bramkarza...
 
z tym działem inne sporty to dobry pomysł. a tak to mamy temat do pilki, euro, skoków itd



Kiedy mecz z Macedonią ?
 
dzis bylo duzo szczescia, ale nie mozna tylko na nie liczyc :D



licze, ze juz wiecej tak poczatku nie zawala :P
 
Ja żałuje tych ostatnich pięciu sekund bo mógł bodajże Wiśniewski, próbowac rzucic z połowy.



Polska vs Macedonia już jutro,boję się że znów polaków tak jak w meczu z Serbami te gwizdy sparaliżują.
 
Back
Top