Piłka nożna

Jest mi kurwa wstyd. Pierdolone wkłady do koszulek + marionetka na ławce rezerwowych = co sezon kompromitacja. Bez jaj, 3 raz się ośmieszamy już na początku sezonu. Ten Mariusz to jednak umie przygotować zespół. Ale i tak jestem w szoku, że 3 zmiana to był Kownacki a nie Wilusz bo Rumak tak lubi taktyki nie zmieniać tylko wprowadzać defensywnych grajków gdy zespół przegrywa. Jevtić na 50 podań górą zanotował 60 niecelnych ale to i tak nie przeszkodziło mu w spróbowaniu po raz 61... Pawłowski zanotował ładny zjazd formy. Pogratulować. A końcówkę sezonu miał przecież dobrą. Teo po tamtym sezonie przebierał tymi chudymi girkami na zachód? Trza było tego pacharzyne sprzedać tak jak tego Kamińskiego. Teraz to nawet pół bańki za niego nie dostaną. Aha, przez 90 minut zespół z Islandii był z 5 razy na naszym polu karnym a i tak stworzyli 1000 razy lepsze okazje na gola niż my. Super taktyka kurwo! Przepraszam za mój wulgarny język ale emocje miotają mną jak szatan. Kurwa mać.
 
Pamiętam te mecze Lecha jak walczyli z Udinese, Salzburgiem, Juve czy Man City a teraz z takimi kurwa patałachami przegrywają. Wypierdolcie tego rumaka czym prędzej dobra rada od bezstronnego kibica.
 
Koncowka meczu Molde - Zorya:



Stan 1-1 (poprzedni mecz tez bylo 1-1):



87 minuta - Forren (Molde) nie trafia karnego dla Molde



89 minuta - Forren (Molde) strzela samoboja



94 minuta - Elyounoussi (Molde) nie trafia karnego



Kurs na wygrana Zorya przed meczem 6.00 XD. Az musze sobie poszukac i obejrzec ta emocjonujaca koncowke.







Co do Legii to niezly burdel i milion roznych informacji np.:



http://www.uefa.com/uefachampionsleague/season=2015/matches/round=2000545/match=2014144/prematch/player-lists/index.html#



Ma swiadczyc ze Bereszynski byl zgloszony do 2 rundy.



Co wiecej podobna sytuacja 4 lata temu:



http://eurosport.onet.pl/pilka-nozna/liga-europy/wegierski-klub-lagodnie-ukarany-przez-uefa/le7ys



Ale sa jeszcze inne informacje ktore sugeruja ze jedna albo druga strona ma racje.
 
Lecha trudno skomentować. Ja bym na ich miejscu z domu nie wychodził ze wstydu,a do oceny Legii poczekamy do ogłoszenia konsekwencji.
 
10390385_749743031754835_2613291637818402652_n.jpg




XD
 
Skakałem z radości po domu jak Ruch strzelił gola! Smutek duńskiego komentatora - niezapomniany.
Świetne puchary dla naszych w tym roku. Aż do porażki Lecha. Zawsze ktoś musi zepsuć...
Ruch może trafić m.in. Tottentham lub Inter, więc nie nastawiam się na grupę, ale przy takiej grze i mega łatwym losowaniu... Kto wie?
 
masakra z tym Molde. :-) jak ktoś będzie miał link do całej koncówki meczu to mógłby wrzucić, bo ja nie moge znaleźć a chętnie bym zobaczył jak to wyglądało



w dodatku 1 gol dla Zorya majstersztyk.







https://www.youtube.com/watch?v=M5Z-YwmiaFg
 
https://www.youtube.com/watch?v=reIwGLlRI-k



Tutaj masz skrot calego meczu razem z koncowka, te karne wygladaja na strzelane normalnie :<.





Z naszych informacji wynika, że UEFA bardzo by chciała zachować wynik z boiska i mądre głowy zastanawiają się, jak to zrobić, ale na tę chwilę trudno znaleźć podstawę prawną, by nie przyznać Celtikowi zwycięstwa 3:0 w rewanżu. Z samego rana zbierze się komisja i będzie debatować, czy walkower to jedyne wyjście. Problem polega na tym, że gdyby UEFA przepchnęła Legię dalej, Celtic mógłby się odwołać do Trybunału w Lozannie i pewnie by wygrał. Potrzebny jest więcej jeden punkcik zaczepienia, jedna interpretacja, która pozwoli Legii (i UEFA) o coś się oprzeć. Jak wiadomo, prawnicy potrafią dokonywać cudów w zakresie swobodnego rozumienia zapisów, więc cała nadzieja, że dadzą radę i tym razem coś wymyślić.


Weszlo
 
https://www.youtube.com/watch?v=fplwpnm4PPs







i.vu, HubiSSJ3, Gambit - mysle ze ten filmik wyjasni wasz spor :).
 
Metalist Charków (Ukraina) Partizan Belgrad (Serbia) AS Saint-Etienne (Francja) Rio Ave (Portugalia) PSV Eindhoven (Holandia)


Możliwi rywale Ruchu w kolejnej rundzie.
 
jak by trafił Ruch trafiił na Partizana to jakieś tam małe szanse mają bo serbowie to nie najwyższa półka co do reszty to nie widzę nadzieji.
 
Final Ligi Europy jest rozgrywany w Warszawie, do tego dochodzi spotkanie w Lidze Europy Legii :). Bedzie sie dzialo.
 
Jaka żenada, jakie oszustwo? Przepisy były znane przed meczem, nie wymyślili tego przed chwilą. Mogli karne wykorzystać.
 
Ale czy kiedys nie bylo juz podobnych przypadkow i kara za to nie byla po prostu grzywna?



Szkoda, ze tak slono przyszlo im zaplacic za ta glupote...
 
Legia do Finalu LE w Warszawie :-)



a Ruch niech sie modli o Rio Ave.



podobnych przypadków nie było, były przypadki że koleś nie został zgłoszony do składu i grał, a nie że był formalnie zawieszony i grał.



swoją drogą to troche śmieszne, za co ci delegaci fifa hajs biorą, oni powinni kontrolować żeby meczowe 18 były zgodne z przepisami
 
marta-ostrowska-pilkarze-nago-nie-wchodze-do-szatni_17646686.jpg


I po co bylo Legii babe zatrudniac?

#szowinizm
"W grupie ITI byłam asystentką prezesa. Byłam szefem biura, szefem administracji."
"Wszyscy mnie naprawdę przyjmowali z otwartymi ramionami, przyjaźnie. Przełamuję stereotypy. Także przesądy, że baba przynosi pecha."
he he
 
Fakt, jakby te dwa karne wykorzystali, to by pomimio tego i tak awansowali. Swoją drogą cieakwe, czy jak ktoś obastawiał awans Celticu, to może suę teraz w bukmachera ubiegać o przyznanie wygranej :D.
 
Karne Vrdoljaka nie robią tutaj różnicy. Legia otrzymała walkower za dwumecz.



EDIT: W takim razie bez sensu. Jawne odbieranie możliwości zrewanżowania się. Można wygrać pierwszy mecz np. 4:0 i w ogóle nie stawić się na rewanżu a mimo tego i tak awansować...
 
Ja pierdole, parodia jakaś. Zajebiste przepisy, śmiech na sali. Przecież nie zagrał w meczu szybciej, więc o co ten problem, po prostu nie był zgłoszony w dwóch meczach, w których i tak nie mógł zagrać.
 
Jesli był nieuprawniony to w ogóle nie powinien znaleźć się w składzie Legii, ale najwyraźniej w piłce nie ma tego typu komisji, które by o to dbały. To Uefa czy tam Fifa każe za kartki, ustala po ilu się pauzuje, więc powinni tego pilnować, ale dla kur** dobra sportu przed, a nie po meczu. Teraz zespół przegrywający dwumecz bardzo wysoko przechodzi dalej, a wygrywający odpada. Je**e Fair-play niech sobie wsadzą w d**ę aż po gardło :-| Taki zadowolony byłem z jakości dwumeczu w wykonaniu Legii...Takie zasady to parodia w ogólnym rozrachunku. Zrozumiałbym jeszcze, gdyby zawodnik miał znaczący wpływ. 0:0 w 1 meczu, 2:0 w drugim i jego dwie bramki, ale czy tak było? Uefa najwyraźniej lubi takie decyzje.



Legia powinna pojechać na przyszły mecz pucharowy Celticu i wejść na murawę, a kibice na trybuny ;-)
 
Ja pierdole, parodia jakaś. Zajebiste przepisy, śmiech na sali. Przecież nie zagrał w meczu szybciej, więc o co ten problem, po prostu nie był zgłoszony w dwóch meczach, w których i tak nie mógł zagrać.


Nie do końca bo w wyznaczonej kadrze na St. Patrick's zajął jego miejsce piłkarz, który nie był zawieszony i mógł grać.
 
Back
Top