Piłka nożna

10313834_604111366369860_8282037206938207035_n.png
 
Ja pierdole przez tego Casillasa to można oszaleć. Ile razy on tak chujowo wychodzi to głowa mała. Posadzić kreta na ławke na nastepny sezon. Bale był chyba najgorszy na boisku, ale znalazł się w najważniejszym momencie.

Arlovski ty lepiej zmień te brzydulę, a nie już szukasz punktu zaczepienia. Rozumiem frustracje, że FCB nie wygrała, ale kurwa wygrali to wygrali.

Na koniec żart:

Wiecie, co Barcelona wygrała w tym sezonie?
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
-
Gówno, hehe
 
Pojazd po rodzicach, to takie dojrzałe szczeniaku. Co kurwa nie jest kretem? no kurwa nie jest? Więc japa.
 
Ten mecz mi tylko przypomnial dlaczego nie ogladam juz pilki noznej tak intensywnie jak jeszcze pare lat temu. Atletico rozgrywalo ostatnie minuty meczu troche niefrasobliwie (nwet bardzo) i to sie zemscilo. Real wykorzystal bledy i wygral. Wynik, moim zdanie, w zaden sposob nie oddaje fakycznego stanu rzeczy. Gdyby nie dziwne straty punktow na koniec sezonu Real cieszyl by sie potrojno korona :-)
 
Solaris, zabłsynąłeś teraz jak gówno spadające w przerembli. W skrócie: nie zabłysnąłeś, a Twoja riposta była właśnie tym spadającym czymś... Iker to KRET. KRET. Czy Ci się to podoba czy nie, tak się nazywa ludzi, którzy podpierdalają innych/wynoszą info/są szpiegami itp.itd. a wjazd na rodziców jest conajmniej żenujący.
 
Arlovski ty lepiej zmień te brzydulę, a nie już szukasz punktu zaczepienia. Rozumiem frustracje, że FCB nie wygrała, ale kurwa wygrali to wygrali.


Żadne frustracje. Kto wygra finał było mi obojętne. Wyraziłem tylko swoją opinię.
 
Kret czy nie, wciąż jest jednym z trzech obecnie najlepszych bramkarzy na świecie.
 
Thai nie musisz mi poprawiać humoru, już i tak jest super xD



Iker już nawet kapitanem się nie czuje, wszytskich przed i w takcie meczu motywował Ramos, nawet zaraz po końcowym gwizdku Iker namawiał Ramosa, żeby to lub razme podnieśli puchar.



https://vine.co/v/MwXiVX5mTDa
 
Na pewno nie ma w niej miejsca dla Ikera



Jak to napisał Zibi xD

Wloscy dziennikarze mowią ,ze Casillias jedyną rzecz jaką dobrze dzisiaj złapał w ręce ,to był Puchar.


BobwH0gCIAANgYs.jpg:large








Illialamendiemu to nawet chyba pucharu nie dali potrzymać xd
 
Jeśli według Ciebie nie ma tam miejsca dla Ikera to proszę podaj swoją trójkę :). Strzelam, że pewnie:
1.Neuer
2.Hart
3.Curtois ?

Poza tym jeden słabszy mecz nie czyni go gorszym zawodnikiem.
 
Choć temat znajduje się w podforum "Cohones", apeluję o wyważone wypowiedzi. Następny atak personalny, niezależnie od tego kto zaczął, spotka się z przykrymi konsekwencjami dla agresora. Panowie, więcej spokoju.
 
Ja Ci mogę w samej Hiszpanii trzech wymienić.



Coutois, Kaylor Navas i (werble) Diego Lopez

Poza tym jeden słabszy mecz nie czyni go gorszym zawodnikiem.


Thai, spoko, szanuję Twoją opinię, ale widziałem wszystkie mecze Realu (o stawkę) w ostatnich dwóch latach i uwierz mi, tu nie chodzi o jeden słabszy mecz.



https://www.youtube.com/watch?v=n8fJADzc1uw&feature=youtu.be



Bobu-45IUAAvPmV.jpg:large




Bobu_mMIQAEyFje.jpg:large
 
Haha, no to poleciałeś ładnie :) Widzę, że dalsza dyskusja nie ma sensu.



EDIT: Też widziałem praktycznie każdy mecz w ostatnich latach i bardzo często Casillias ratował dupę Realowi i ogólnie spisywał się bardzo dobrze. Ale wiadomo, każy ma prawo do własnej opinii.
 
di Maria MOTM, dzieki niemu dzis Real wygral, to nie podlega dyskusji wg mnie. Ramos kurwa nieoceniony jest ostatnio dla calego klubu. masakra, dobry mecz, fajne widowisko, slabo by bylo gdyby skonczylo sie po 90 z wynikiem dla Atleti.



brawo RM. CR mi sie wydaje tylko po to chcial strzelic bramke tak bardzo aby pokazac sie bez koszulki, schudlo mu sie sporo.



jak ktos mi kurwa jeszcze kiedykolwiek powie, ze Benzema to napastnik kalibru Realu to wysmieje!!! WYSMIEJE. ten mecz pokazuje ile Karim daje w waznych spotkaniach Realowi. niech mi ktos podliczy jego dzisiejsze sytuacje. tragedia nie napastnik. mozecie wrzucac jego tysiace zagran czy bramek z ogorkami, ale takie mecze dla mnie charakteryzuja zawodnikow. CR nie grajac najlepszych zawodow po kontuzji pokazal 1000 razy wiecej zaangazowania niz lysy Francuz.



+ zmiana Marcelo to jedna z lepszych zmian w futbolu.
 
No jak dla mnie Karim zawsze był przeciętnym napastnikiem. Mam nadzieję, że to był jego ostatni sezon w Realu. Ewentualnie sprzedać Moratę i Benzema jako rezerwowy.
 
nie ma takich zawodnikow juz jak Drogba!!! ze swieca szukac. zawsze myslalem, ze Romelu bedzie czyms podobnym, ale na ten moment potrzebuje dostac zaufanie od kogos.
 
Przecież Karim dzisiaj wogóle mógł nie zagrać...dziwię się, że jest tak niedoceniany choć co sezon strzela te 20+ bramek grając u boku takiej bestii jak CR7. Poza tym zobaczmy ile Benz dał w meczach z Bayernem, bramka w 1 meczu czy dogranie do Bale'a przy bramce Crisa. Ciężko mi znaleźc napastnika, który by tak swobodnie rozgrywał piłkę grając tyłem do bramki. Dzisiaj ledwo się wyrobił na mecz, więc bym tego nie brał na serio. Mógł zejść jak Costa.
 
dzięki realowi wygrałem flaszke :D (oficjalnie to kibicuje barcy) :-) dawno już nie oglądałem piłki nożnej ale ten mecz i te emocje pod koniec drugiej połowy to coś pięknego :-)
 
@baju



No wlasnie fajnie by bylo, bo caly swiat ( procz madritistow oczywiscie) by sie cieszyl ze maly i biedny utarl nosa w najwazniejszym meczu klubowym.



Co do meczu to tak jak powiedzial Kurowski w studiu czy jak mu tam, ze mecz raczej dla koneserow i znawcow pilki niz przecietnych ogladaczy. Cale trio BBC chujowe na maksa. Di Maria ciagnal ta gre + jak zwykle kurwa ten czub Ramos potrafil sie znalezc w tej jebanej 93 minucie. Inna rzecz, ze sedzia odplynal z 5 minutami. Max 3, co by i tak niestety nie zmienilo wyniku chyba. Simeone tez popelnil wielki blad wystawiajac Coste. Tate oszukasz, mame oszukasz, ale miesni nie oszukasz. No szkoda szkoda.







A co najlepsze wylaczylem po bramce Marcelo i poszedlem spac. I w nocy mialem sen, ze w 117 minucie Miranda strzelil z glowki na 3:2 i potem ktos sprzed pola karnego na 3:3 w 120 minucie i w karnych Atletico wygralo.Budze sie rano z bananem na twarzy, ale cos mi tu kurwa nie gralo. Przeciez, oni nie mieli sily kurwa muchy ubic, to jakim cudem dwie kasty mieli wcisnac. Otwieram lapka no i czas prysnal:-)
 
Back
Top