Piłka nożna

Szkoda Atletico bo rozgrywali mega sezon. W finale zagrali perfekcyjnie w defensywie ale press zakładany już na połowie rywala skutkował brakiem sił na dogrywkę. A końcówka zasadniczego czasu gry to już szturm na bramkę piłkarzy Simeone i czuć było że ta bramka w końcu padnie. Jeszcze przyjdzie czas na historyczny sukces w LM.



Ronaldo nie istniał ale rekord 17 bramek w obecnej edycji robi wrażenie i chyba tylko on jest w stanie na tą chwilę to pobić.



Ramosa to na rękach powinni zanieść z Lizbony do Madrytu.



TwardyB: nie słyszałem bredni Kurowskiego bo mecz ogładałem z Węgrzynem i Pełką ale to co on wygaduje to jakaś masakra. W tym meczu było wszystko co w futbolu jest najpiękniejsze. Jeżeli to co zagrały obie drużyny nie trafia do przeciętnego kibica to nie wiem na czym się owy kibic wychowywał.
 
Jestem Przeszczęśliwy ! ! !



Vamos Ramos !



Świetna Fota zgadniecie kogo?



BocBDspCMAAc5MS.jpg
 
Tego Pana



BobH1GqCAAArtn3.jpg




Just a reminder that no matter how hard you try, you'll never be as cool as Xabi Alonso



https://vine.co/v/MwgYQuh7nIZ
 
Szkoda mi bardzo Atletico bo tak niewiele zabrakło do sukcesu, ale Real pokazał charakter. W dogrywce to już tylko oni grali. Ronaldo w finale nie pokazał w sumie nic oprócz kaloryfera, ale fenomenalna edycja w Jego wykonaniu. Będzie złota piłka, chyba że jakiś inny piłkarz w pojedynke wygra mistrzostwa świata.
 
ja nie rozumiem tych pretensji o doliczone minuty - Felipe Luis jesli dobrze pamietam (dlugowlosy z Atleti) lezal z dobre 2 minuty i nie chcial zejsc za boisko, do tego 5 zmian (kazda 30sekund, tak mowi regulamin), do tego liczne przerwy w grze i przepychanki. te 5 minut spokojnie mozna usprawiedliwic.
 
Od 80 minuty dwóch leżało dobre 3 minuty + zmiany. Zresztą co to za pieprzenie z tymi 5 minutami jak Ramos strzelił koło 92:50. Nie rozumiem tego. Atletico nic nie pokazało w ataku - mieli połowe strzału przy którym Casillas zachował sie jak amator. Koke powinien wylecieć, Gabi gra ręką w polu karnym, a Juanfran niczym Pettis kopie w głowe Marcelo.



Niektórzy muszą kupić sobie maść, wiadomo na co.
 
Ramos strzelił w 92:47, ale i tak wina sędziego, ze doliczył 5 minut, bo bogacze z Madrytu nie mogą przegrać.
 
ólvaro Arbeloa: "We're going to cut Luka's hair tomorrow". (Marca)



Modric wyglądał podczas świetowania na nieźle nabitego (ponoć tak się kończy picie z Alonso), koleś jest dla mnie nieziemski i wg mnie piłkrz sezonu w Realu.



BoeJlKmIMAEFOT7.jpg








Chociaż do mistrza Pirlo jeszcze mu brakuje xD



https://www.youtube.com/watch?v=g6N6rT18pF4
 
moglbym sie z tym zgodzic, Modric jako jeden z niewielu trzymal mega poziom w RM kiedy inni sie dosyc mocno chwiali, nawet CR. napastnika im potrzeba na gwalt.
 
Florek raczej coś w tym roku wykombinuje, Goal pisze o 100 mln za Suareza. Wydaje mi się, że parasol ochronny dla Benzemy jest już dziurawy, a przecież wszyscy piszą, żę w tym roku oglądamy jego najlepszą wersję bo się chłopak rozwinął SICK !!!

baju, a co tam piszą, że LvG już chce się pozbyć Maty?
 
podobno fcb sklada oferte 40mln funciakow za Juana, ale jak juz mowilem, na nic sie nie nakrecam od tego newsa z Kroosem. :)



Suarez dla RM, marzenie kazdego kibica Krolewskich chyba w tym momencie.
 
ahaha, mimo, ze nie jest urodziwy zbytnio, to w tych wlosach mu milion razy lepiej. kurwa swietlana przyszlosc przed Chorwatem w RM. dobry ruch.
 
szczerze? licze na Les Elóphants, Three Lions i CR'a. :)



jezeli ktos ma wygrac z faworytow to niech beda to Niemcy.
 
Ja oglądam to z miłości do piłki. Trzymać kciuki będę za te słabsze drużyny, zresztą jak zawsze. Najbardziej chyba liczę na Bośnię i Hercegowinę oraz Chorwację. Z faworytów, to byle nie Niemcy. :)
 
Suarez dla RM, marzenie kazdego kibica Krolewskich chyba w tym momencie.


Moje nie. Jeśli Real kupi napadziora który miałby zastąpić Benza to najpewniej będzie to Falcao, który jada kolacyjki z Perezem, a jego menagerem jest Mendes. Poza tym chyba tylko po to poszedł do Monaco, bo z większego klubu po jednym sezonie nie udałoby mu się odejść do Realu. Suareza w RM się obawiam, czy nie próbowałby za wszelką cenę stać się tam najlepszym piłkarzem przez co niegrałby tak zespołowo jak Benzema. A przy Ronaldo i Bale'u nie ma miejsca w ataku na chamidło. To co gra w Liverpoolu to jest inna bajka.
 
Jak na klub który od ostatnie wygranej w CL (12 lat temu) wydał na transfery 1,123 miliarda euro przystało, feta też była nie z tej ziemi.



BohEfu8IQAAyrg9.jpg




BoifBF8IcAAoPxt.jpg




BoiEGqUCIAAV3b3.jpg




Bog5EAYIIAAlN53.jpg




Bog_qYoIMAEQiEF.jpg




BohNCHWIEAAlL8J.jpg




Boh-NpJIAAARZ3R.jpg




BohENdFIIAAGVXs.jpg
 
Paris Saint-Germain przyjął ofertę Barcelony dotyczącą transferu obrońcy Marquinhosa • poinformowała katarska by HDvid Codec V6.0">telewizja beIn Sports. Za 20-letniego Brazylijczyka Katalończycy oddadzą PSG jego 31-letniego rodaka, Danego Alvesa i dopłacą dodatkowe 20 milionów euro.
 
Marcos to dobry obrońca, ale jeszcze młody i nie osiągnał pełni możliwości więc Barcelona na pewno nie ustanie w poszukiwaniu kogoś bardziej doświadczonego do pierwszego składu obok Pique.
 
Back
Top