Piłka nożna

10372006_783566428344665_6601488221615544568_n.jpg
10418292_783557361678905_4954479583761668854_n.jpg




10337719_783557358345572_4846661310857841428_n.jpg
 
<h1 class="aktualnosci-tytul" style="margin: 0px; font-size: 15px; font-family: Georgia; color: rgb(49, 49, 49); background-color: rgb(255, 255, 255);">
Yaya Toure: Byłoby zaszczytem zagrać dla Paris Saint-Germain!



<h1 class="aktualnosci-tytul" style="margin: 0px; font-size: 15px; font-family: Georgia; color: rgb(49, 49, 49);">
Stan wyjątkowy w mieście gospodarzu Mundialu w Brazyli
 
dobry ruch fabiańskiego.



vorn to nie jest jakiś wirtuoz na tej pozycji, także szansa na pierwszy skład jest duża.



a jeżeli tak będzie to polacy będą pierwszymi w trzech klubach!!!!!
 
Podobno Liverpool wyciągnie z Southampton Lovrena, Lallanę i Lamberta. Ten ostatni już podobno klepnięty. Świetna sprawa :D
 
Przecież to bedzie rezerwowy. Liverpool w tym sezonie niemal nie miał ławki rezerwowych. Muszą się wzmocnić skoro grają na wielu frontach.
Kasę niewielką wydadzą, zamkną się 30mln za cała trójkę. Chodzi o jakąś klauzulę dotyczącą Lallany i Bournemouth,
 
niech kupia kogos mlodego na rezerwe, szybkiego i z potencjalem, po co psuc koncowke kariery Lambertowi sporadycznymi wystepami w koncowkach czy pucharach? oby nie zdecydowal sie na ten transfer, szczegolnie, ze Święci radza sobie dobrze ostatnio.
 
Lambert wchodził na ogony ostatnio w Soton, więc w czym problem? Poza tym jest kibicem LFC, więc myśle, że decyzja będzie prosta.
 
@Comber



Nie lekcewaz Maurycego w Tottenhamie. Moze tez byc tak, ze pojdzie ktorys za nim. Jezuu jak ja bym chcial Lovrena i Lallane, zamiast Dawsona i Towsenda czy innego Lennona......
 
UEFA chce ukarać Xabiego Alonso, za zeskoczenie z trybun podczas strzelenia bramki przez Garetha Bale'a w finale Ligi Mistrzów. Karą ma być zawieszenie w meczu o Superpuchar Europy przeciwko Sevilli.
 
Di Maria powiedzial w prasie, ze jest obrazony tym, ze laczy sie go z Tottenhamem.



heheszki, rozjebal. :)
 
A ja baju w ogóle bym nie bral do siebie niczego co się teraz w hiszpańskich media dzieje, bo takie głupoty tam ostatnio piszą...
 
'Many things were said, sometimes you think a lot and it hurts you when you are trying to always do your best for a club and then it comes out that you might be going to Tottenham.'



no tak, mialo byc 86+Angel za Garetha. z tym, ze wypowiedz z teraz.
 
O możliwej absencji w turnieju świeżo upieczonego zwycięzcy Ligi Mistrzów poinformował selekcjoner Portugalczyków. - Muszę brać pod uwagę każdy scenariusz - przyznał Paulo Bento, gdy zapytano go, czy zagrożony jest występ piłkarza w pierwszym meczu mistrzostw z Niemcami (16 czerwca).



Ronaldo w czwartek dołączył do kolegów z reprezentacji zgrupowanych w ośrodku treningowym w Obidos. Piłkarz Realu od kilku miesięcy uskarża się na ból w rzepce. Z tego powodu nie wziął udziału w piątkowych zajęciach i na pewno nie wystąpi w sobotnim spotkaniu towarzyskim z innym finalistą MŚ - Grecją.

Nie wiadomo, kiedy obolały piłkarz wróci do treningów. - Będzie z nami, ale na razie nie będzie trenować. Jego zdrowie jest najważniejsze. Nie wyznaczamy mu żadnego deadline'u powrotu do zajęć - stwierdził Bento.

<h2 style="position: relative; zoom: 1; margin: 0px; padding: 0px; border: 0px; outline: 0px; font-size: 14px; vertical-align: baseline; letter-spacing: -0.4px; line-height: 1.2em; color: rgb(51, 51, 51); font-family: Arial, Geneva, sans-serif; background: rgb(255, 255, 255);">
Lekarz z Realu

Portugalczycy robią wszystko, żeby CR7 jak najszybciej wyzdrowiał. Piłkarski związek zatrudnił nawet lekarza Realu Madryt.

W swojej pracy Javier Santamaria ma skoncentrować się na Ronaldo i Pepe, innym piłkarzu "Królewskich", który na przedmundialowe zgrupowanie drużyny narodowej i przyjechał z kontuzją. <br style="position: relative; zoom: 1;" />
Drużyna Bento w MŚ zagrają w grupie G, razem z Niemcami, Ghaną i USA.

Opiekun każdej reprezentacji do 15 czerwca będzie mógł dokonać roszad w swoim składzie, jeśli któryś z 23 wybrańców na turniej będzie kontuzjowany.
 
Perez rozwiewa wątpliwości. Transfery po mundialu, żadnego Suareza nie będzie a jedynie zmiennik dla Benzemy. Zdaje się że będzie to Juan Iturbe z Hellas Werony.


• Kontrakty? Trzeba porozmawiać o kontraktach Khediry i Benzemy, jesteśmy z nich bardzo zadowoleni. To samo dotyczy Di Marói, chcemy, żeby został tutaj na wiele lat. On nie ma żadnej oferty z City. Wiem to, bo jestem przyjacielem właścicieli tego klubu i oni nie złożyli za niego żadnej oferty. Reszta opowieści to kłamstwa. Pytali o niego i Pepego w zeszłym roku, ale nie było nic więcej.



• Morata i Casemiro to dzieci, ja nie mam pojęcia, gdzie w wieku 21 lat był Zidane. Jeśli będą musieli odejść, to pójdą do ekip, gdzie będą grać, żeby rozwijali się jak Carvajal. Gra w Realu jest najlepsza, ale Carvajal pokazał, że są różne drogi.



• Rakitić? Ja jestem tylko na poziomie • Złota Piłka • , ale lubię wielu piłkarzy. Jednak najbardziej podobają mi się ci grający w Realu Madryt. Kolejny Galaktyczny? A to jeszcze jacyś są...? [śmiech] Nie przyszedłem się chwalić, chociaż liczby to moja działka. Nie przyjdzie nikt gorszy od obecnej kadry, a ci bardzo dobrzy zostaną. Kiedy kupujesz gracza, dokonujesz inwestycji. Bale? Nie ma wątpliwości do tego, co on wnosi. Jeden gol nie jest warty 100 milionów, ale Bale jest warty tyle, że był dwa razy najlepszym graczem Premier, a atakowano go na początku jak Zidane'a, przeze mnie, za to, że ja go sprowadziłem. Nie rozumiem tego, ale takie są te ataki. Bale wyznaczy w Realu swoją epokę i wygra Złotą Piłkę lub będzie jej blisko.



• Plotki? Taniec z transferami to bardziej sprawa prasy, piłkarzy, agentów... Na początku byłem tym zaskoczony, teraz już mniej. Jeśli chodzi o ten rok, trzeba poczekać na Mundial. Przy poprzednim załatwiliśmy Khedirę i ózila.



• Myślę, że Casillas zostanie w Realu do końca swojego kontraktu. Ani z jego strony, ani z naszej nie ma żadnego sygnału, że miałoby być inaczej. Nie można nigdy niczego zapewniać, ale nic nie wskazuje, żeby miało być inaczej.



• Arbeloa zostanie w Realu Madryt. Myślę, że zostanie praktycznie większość. Napoli po Arbeloę i Lópeza? Jak to Napoli ostatnio szaleje... Nikt nie rozmawiał ze mną o transferze do Napoli czy gdziekolwiek indziej.



• Obaj bramkarze grali świetnie i ten problem musi rozwiązywać Carlo Ancelotti, ja nie mam z tym nic wspólnego... Chociaż padały słowa, że Casillas nie gra przeze mnie [śmiech]. Ja nigdy nie rozmawiam z trenerem o składzie. Jedenastkę poznaję podobnie jak wy. Z trenerem mogę rozmawiać o wszystkim, ale nigdy o tym. Nigdy na nic nie wpływałem.



• Illarra? Myślę, że zostanie z nami na wiele lat i poradzi sobie świetnie. Nie zrozumiałbym w tym przypadku wypożyczenia.



• Agóero? Powiem szczerze, na dzisiaj nie rozważamy jego transferu, nie jest w naszych planach. Nieposiadanie dobrych graczy jest tak samo złe jak ich za duża liczba w składzie. W poprzednim roku ciężko było zarządzać Higuaónem i Benzemą, po odejściu Higuaóna było łatwiej. Nie wiem czy posiadanie dwóch doskonałych graczy na jedną pozycję jest aż tak dobre.
 
Nie rozumiem tego kopiowania tekstu z wiadomej strony na cohones? Krótkie info starczy np takie.



Morata dogadany z Juve :-) a Real wg Corriere dello Sport daje 50 mln za Vidala.
 
zabawne, ze z tych trzech bramkarzy to wedlug mnie stanac pomiedzy slupkami powinien DDG. najlepsza forma.



swietna paczka, ale dziwi brak Carvajala.
 
Brak Carvajala to dla mnie nieporozumienie.
BRAMKARZE:
Tim Krul (Newcastle United)
Jasper Cillessen (Ajax Amsterdam)
Michel Vorm (Swansea)

OBROŃCY:
Paul Verhaegh (FC Augsburg)
Stefan de Vrij (Feyenoord Rotterdam)
Bruno Martins Indi (Feyenoord Rotterdam)
Terence Kongolo (Feyenoord Rotterdam)
Daley Blind (Ajax Amsterdam)
Joól Veltman (Ajax Amsterdam)
Ron Vlaar (Aston Villa)
Daryl Janmaat (Feyenoord Rotterdam)

POMOCNICY:
Wesley Sneijder (Galatasaray)
Leroy Fer (Norwich City)
Nigel de Jong (AC Milan)
Jordy Clasie (Feyenoord Rotterdam)
Jonathan De Guzmón (Swansea)
Georginio Wijnaldum (PSV Eindhoven)

NAPASTNICY:
Memphis Depay (PSV Eindhoven)
Jeremain Lens (Dynamo Kijów)
Robin Van Persie (Manchester United FC)
Dirk Kuyt (Fenerbahóe)
Klaas-Jan Huntelaar (Schalke 04 Gelsenkirchen)
Arjen Robben (Bayern Monachium)


Kadra Holandii, obrona w większości jest prawie anonimowa :-)
 
Back
Top