Piłka nożna

haha, ciekawe ile 'barcelonczykow' kibicuje Atletico. po takim sezonie fcb pewnie pareset tysiecy sie 'przeprogramowalo'. :)
 
ale emocje...



derby cisnęło, miało dwie świetne sytuacje, ale dwa koszmarne błędy obrońców spowodowały, że bobby zamora swoją szansę wykorzystał.



zegar pokazywał 91 minutę...



qpr ponownie w elicie!!!
 
dzisiejsze zawody barton rozegrał bardzo grzecznie...:-)



liczyłem po cichu, że w razie braku awansu qpr harry przejmie młoty, bo już kiedyś robił z nimi dobry wynik.



niestety parę dni temu wydano komunikat, że gruby zostaje na swoim miejscu.



czyli, co?... tartak z naczelnym drwalem andym carrollem.



dużo spekulacji, jak na razie, odnośnie nowych graczy w west hamie, chociaż kilka nazwisk przyciąga uwagę...



shelvey, snodgrass, sidwell, zarate, niang....
 
nazwiska bardzo fajne, ciekawe ile z nich wypali. Caroll jakby byl w formie to i West Ham moglby fajnie sie pokazac.



zawsze z WHU liczylem na Vaz Te, myslalem, ze bedzie wielka gwiazda, w sumie nie wiem dlaczego, ale jakis potencjal pokazywal. ostatnio chyba troche gorzej z nim.
 
dziś będzie miał Juras dobry melanż, Legia mistrz : ( i Fonfara dołoży cegiełkę do otwarcia szampana:-)
 
Normalnie jaja. Arda na ławie, Costa z Villa w ataku + R. Garcia, a Real z Pepe i Khedirą w składzie, a Benzema out :-)



Casillas, Carvajal, Pepe, Ramos, Coentrao, Khedira, Isco, Modric, Di Maria, CR7 i Bale.



Courtois; Juanfran, Godin, Miranda, Filipe Luis; Raól Garcóa, Tiago, Gabi, Koke; Villa, Costa



Oczywiście to przewidywalny skład.
 
z WHU liczylem na Vaz Te




stracony sezon.



początek miał obiecujący, potem nie dogadywał się z grubym, chyba nawet prosił o transfer.




ten zaciąg włoski może wypalić, ale oni chyba wypożyczeni tylko?


tak, wypożyczeni.



z trójki boriello, nocerino, armero szansę na angaż ma tylko ten ostatni.



w tym sezonie może dojść niang na podobnych warunkach (wypożyczenie z opcją pierwokupu).



to może być dobry ruch, bo w milanie za wiele nie pogra.



moje osobiste życzenie to steven caulker z cardiff, ale po niego zapewne sięgną możniejsi...
 
Gambito, chyba przewidywany, jedna literka, a zmienia caly sens. :p



jak wyjdzie Khedira to pierdolne.
 
baju, słońce mi dzisiaj przypiekło xD (dobrze, że postawiłe przecinek, bo i tu sens wypowiedzi mógłby być mylący <baju słońce>) :-)



z dwojga złego wolę Niemca bez formy niż adoptowanego Baska bez cohones



fajna dziara na finał



https://pbs.twimg.com/media/BoaLQ2wIcAAS8AT.jpg:large
 
Oficjalnie



Real:



Casillas; Carvajal, Varane, Ramos, Coentróo; Khedira, Modric, Di Maróa; Bale, Benzema, Ronaldo.



Atletico



Courtois, Juanfran, Miranda, Godón, Filipe Luis, Tiago, Gabi, Koke, Raól Garcóa, Villa, Diego Costa
 
teraz stawia na Varane? w finale? omg, eksperymentalnie dosyc. przod mi sie za to bardzo podoba. :)
 
Real pograny grubo, dorzuciłem tez gola Cristiano Ronaldo.



Piwko schłodzone grill już skwierczy... to bedzie piękna noc choć fanem żadnej z drużyn nie jestem.
 
sergio ramos dawno nic nie odjebał.



moment idealny...



wydaje mi się, że największe znaczenie będzie miała dyspozycja fizyczna piłkarzy simeone.



jak ta będzie kiepska to real się po nich przejedzie, jak po valencii w przedostatnim swoim finale.
 
Lecę na seans życia. Mamona postawiona na Atletico, remis bez zakładu, telewizor włączony, emocje grają.
Jazda, jazda, jazda!
Typuję 2-1 po dogrywce.
 
co to byla za padaka, myslalem, ze takie wyjscia bramkarzy chujowe to tylko w fifie14, lol



czemu Bale tego nie podawal? tylko on wie.
 
Akurat Bale nie musiał podawać, tylko powien stzelać w bramkę a nie obok. A Iker... bez komentarza :-)
 
Jestem za Atletico, ale Ikera szanuję za całą piłkarską karierę i trochę mi smutno, że tak zjebał. No ale nic, do boju Atleti!
 
taki sport.



lepsi od ikera puszczali buble w finale.



ale to wynik do przerwy, gdy real podniesie puchar nikt o tym pamiętał nie będzie.



jednak nie chciałbym żeby tak się stało...
 
Back
Top