Piłka nożna

Nie wysle bo to jeszcze niechodzone sa :) Po za tym na pewno inny rozmiar :-)



Ja na tą poluje teraz dla kumpla bo od początku Premier League ma wszystkie United z okazyjnymi i jubileuszowymi włącznie,tylko ta mu brakuje.



extra_football_shirt_6320_1.jpg
 
Nie bo to jeszcze niechodzone sa. I na pewno nie twoj rozmiar :-)



Tej szukam dla kumpla bo ma wszystkie UTD łącznie z jubileuszowymi i wyjazdowymi od początku PL.



Ostatnia do kolekcji



IMG_0266.jpg
 
klasa sama w sobie, ta powyższa koszulka.



to chyba barwy, gdy manchester nie nazywał się jeszcze manchester...



pamiętam jak śmigał w takiej, bądź bardzo podobnej, nijaki eric c.
 
przyznaj sie, ze chciales nabic pare poscikow razem z ta koszulka!



podobno Kross dogaduje sie z United, wedlug DM, dziennikarz ktorzy jeszcze nigdy nie puscil bzdury. CIEKAWIE!!! :)
 
Diego Costa. Jakim cudem człowiek który miał pauzować 2 tygodnie wraca do treningów po 5 dniach...? Szamanka z Serbii lepsza od Papieża albo ktoś tu wali ścieme.
 
Ten wyciąg z końskiego fiuta postawił na nogi też kebaba Arde, szkoda, że Pepe tam się z nimi nie wybrał xD



@baju, może nie do końca zdrowi, ale trenują z drużyną - przecież Costa miał mieć z głowy na ponad 2 tygodnie ...







ponoć Suarez ma mieć/miał operację?
 
serio? oboje juz zdrowi? dobry ten balkanski vinstrol!!!



no to ciekawy final, jakie typy? bardzo bym chcial one-man show, CR niszczy Atletico?
 
Kolejorz podpisał nowego gracza. Jest to 25 letni ulubieniec Nawałki, środkowy obrońca Maciej Wilusz (GKS Bełchatów)



Uwaga ciekawostka: Klub wysłał maila z informacją o transferze do wszystkich posiadaczy karnetów:)
 
'I to by było na tyle, jeśli chodzi o przenosiny Toniego Kroosa do Manchesteru United.



Toni Kroos: "Wiele było w ostatnim czasie spekulacji. Ale Manchester nie był i nie jest opcją do przenosin"'



juz mi sie nie chce czytac czegokolwiek plotkowego o transferach, poczekam na okienko. :p
 
Ja zawsze czekam, wczoraj w tv dopiero mnie uswiadomili, że Barca juz oficjalnie kupiła mega bramkarza
 
:-):-)



Szykuje sie pierwszy hit tego okna



Chelsea are in advanced talks with French champions Paris St-Germain over the sale of defender David Luiz for about °40 m. /BBC,Sky sports/
 
Teraz to będzie wysyp spekulacji i newsów, że każdy zmienia klub bo trzeba o czymś pisać. 99% informacji, które nie są oficjalne nadaje się do kosza. Pewnie mistrzostwa wykreują ze 2-3 nowych bohaterów i od lipca będziemy czytać artykuły, że przechodzą codziennie do innego klubu.
 
ja wierze Sky.



co do średniości, nie. on jest bardzo dobry, tylko pytanie na jakiej pozycji będzie ustawiany, bo jak na DP to transfer życia, jak na ŚO (a myśle że tak będzie ze względu na to że wypuścili Alexa za darmo, i raczej nie widać obok Thiago 2giego obrońcy) to sie nie opłaca.
 
Dla mnie transfer będzie pewny jak Luiz zostanie oficjalnie zaprezentowany przez PSG. Wiem doskonale, że BBC i Sky to nie onet ;) i wydaję mi się, że Luiz będzie w tych 1% potwierdzonych transferów i zmieni otoczenie. Lewandowski w ciągu roku zagrał chyba w obu Manchesterach, Chelsea, Realu, Barcelonie, PSG i na pewno jeszcze kogoś pominąłem. Oczywiście RIVALDO mój post nie był w tonacji, że pierdolisz głupoty z transferem Luiza tylko lekka chęć zwrócenia uwagi, że w tym okresie prawie każdy artykuł w którym jest informacja o transferze trzeba dzielić nawet nie przez 2, ale najlepiej przez 10 i najlepiej czekać na oficjalne info klubu, że podpisali zawodnika.
 
Mou dba o portfel Romana, w 5 m-cy Chelsea zarobiła na sprzedaży dwóch rezerwowych (ten sezon nie należał do Luiza) piłkarzy ponad 100 mln euro.



Najlepszy koment Gary'ego Neville: • David Luiz runs around like he's being controlled by a 10-year-old on a Playstation"



To co, Barca teraz wyciągnie Marquinhosa?
 
mi się wydaje że będzie Silva Marquinhos a na DP Luiz, Matuidi niby DP ale się go upchnie gdzieś bardziej z przodu i będzie git.



Chelsea zwyczajnie musiała kogoś sprzedać, jeżeli chca robić wzmocnienia na napadzie itd. żeby ich FFP nie dopadło, w tamtym roku transfer Maty ich uratował bo inaczej też by kare dostali.



ta kwota 40 mln to mnie w sumie nie dziwi, Luiz ma wypracowaną marke, jest dobrym piłkarzem, choć czasem robi błędy i w dodatku Chelsea go za 21 mln bodajże kupiła, więc wiadomo zysk musi być. Ciekawe co z FFP PSG? olejwają i zapłacą kare z ropy? czy kogoś sprzedadzą?
 
tylko atletico!!!



ja zaczynam już zaraz finałem baraży w anglii.



z jednej strony mógłby awansować qpr- wtedy liczba drużyn z londynu dalej wynosiłaby 6.



za awansem derby natomiast przemawia fakt grania derbowych meczy z leicester.
 
Gdybym nie był kibicem Realu to pewnie też kibicowałbym "biedniejszym", a tak sercem i rozumem za Realem.
 
Back
Top