Piłka nożna

Nie wiem jaką klasyfikację robicie, skoro mieszacie we wszystko Riberyego. Jeśli piszemy o piłkarzach ofensywnych to pierwsza trójka jest taka jak napisałem. Jeśli chodzi o typowego egzekutora i napastnika z krwi i kości to Zlatan jest czołowym snajperem.
 
Messi kontuzja, ponoć wypada z gry na 4-6 tygodni. Szkoda, bo teraz jest dodatkowa wymówka "Ronaldo ma lepsze statsy, bo Messi był kontuzjowany !!!".
 
przeciez to on juz mowil od dawna, zawsze mial wielki szacunek do tego klubu choc jego stylu kopiowac nigdy nie chcial.
 
Nie że wierzę w jakieś spiski, ale przeczytajcie formularze które wysłała fifa głosującym. To są kurwa jakieś jaja, mam nadzieję,że przypadkowo to wszystko pominęli i to naprawią.
 
Nie jestem kibicem Realu ani Barcelony, ale to jest juz lekka przesada. Najpierw wypowiedz Blattera, teraz to oczywiscie jesli to prawda. Chyba ktoś chce, żeby Messi znowu niezasłużenie wygrał Złotą Piłkę.
 
c265c00c36a12dbf67cabceeff79e06d1179.jpg




Takie tam podczas wycierania kurzu.
 
Chyba niektórzy za bardzo wczuwają się w misję nawracania na jedynego boga Christiano R. Pomału nadaje się to do leczenia.
 
to samo w druga strone z Messim, serio. :)



nie ma co przekonywac drugiego, to prywatny osad juz, kazdemu 'pasuje' inny pilkarz, po chuj w ogole takie przepychanki.
 
Yazz: oho, ile wielokropków w jednym poście synek. 5 mln spoko ale ten złodziejski pomiot dostał jeszcze po dupie 9cio milionową grzywną, której nie zapłacił, wiec ja się o to pytam :-)







TwardyB: come to dark side, we have a CRookies!
 
CR znowu walczy z kontuzją, w meczu ze Szwecją zagra z silnym bólem kostki, jak cały czas ostatnio zresztą. Mam nadzieję,że sędzia będzie uważny, bo boję się,że Szwedzi obiorą za podrzędny cel wykluczyć Ronaldo z rewanżu, ryzykując nawet kilka żółtych kartek.
 
Dziś Islandia z Chorwacją, niestety nie idę na mecz bilety sprzedały się jak swierze bułeczki. 2-1 dla Islandii choć może być ciężko !
flag-of-iceland.gif
 
Ja początkowo idę na mecz Polaków, jak będzie za bardzo wiało nudą to odpalam Portugalia-Szwecja, liczę na Portugalczyków! Dobrze,że jest transmisja na youtube, to będzie bez zacinania. Skład Polaków na mecz ze Słowacją:



Boruc • Olkowski, Jędrzejczyk, Kamiński, Kosznik • Krychowiak, Jodłowiec, Błaszczykowski, Mierzejewski, Sobota • Lewandowski



Obrona to dla mnie spore zaskoczenie, liczę,że się nie zawiodę, bo nie śledzę naszej ligi i nie wiem jak sobie radzi Olkowski czy Kosznik.
 
Olkowski gra całkiem nieźle moim zdaniem. Jest wyróżniającym się obrońcą w lidze. Kosznik zresztą tez. Ofensywnie usposobieni obrońcy. Dużo czasu spędzają pod polem karnym rywala.
 
Oj, brakuje kogoś pokroju Jacka Bąka, Tomasza Hajto, Tomaszxa Wałdocha czy Michała Żewłakowa w tej obronie...
 
Back
Top