Piłka nożna

OFICJALNIE: Carlo Ancelotti nowym trenerem Realu Madryt! Włoch podpisze trzyletni kontrakt. Prezentacja jutro o 13:00.

Skąd info o Cavanim?
 
Jeszcze nie oficjalnie, więc można jeszcze liczyć na Cavaniego w Realu :) No chyba,że będzie to Suarez.
Zbigniew Boniek zderzył się z betonem w PZPN. Prezesowi związku nie udało się przeforsować nowego statutu. Zostanie po staremu, co oznacza, że w polskiej piłce nadal będą mogły działać osoby, które mają na sumieniu grzechy korupcyjne.

Boniek tuż po wyborze na prezesa PZPN mówił, że zmiana statutu jest dla niego jedną z priorytetowych spraw. Zlecił ekspertom stworzenie nowego statutu, który m. in. uniemożliwiłby politykom ubiegania się o funkcje kierownicze związku. Ponadto Bońkowi nie podobało się, że kluby Ekstraklasy mogą udzielać poparcia w wyborach trzem kandydatom, a elektroniczna metoda liczenia głosów nie jest jedyną obowiązującą - wylicza "Przegląd Sportowy"

Stary statut pozwala również działanie w strukturach polskiej piłki osobom, które zostały skazane za korupcję. Według nowych zapisów PZPN miałby zawieszać, dyskwalifikować lub wykluczać członków.

Nowe pomysły nie miały szans w starciu z betonem w PZPN, który jak widać, całkiem dobrze się trzyma. Części działaczy zależy, by został utrzymany status quo. Zbigniew Boniek był wściekły po głosowaniu. Prezes na Twitterze poinformował, że kwestia nowego statutu nie będzie już podejmowana.

"Za mojej kadencji statut już się na żadnym zjeździe nie pojawi, bo po co... stary jest słaby ale jest. Po co się kłócić ? Nie mam na to czasu" - napisał Boniek.

Wynik głosowania nad statutem był pierwszym poważnym zgrzytem w nowym zarządzie PZPN.
 
no ciekaw jestem czy Anczelotti zagrzeje miejsce.



Cavaniego do United? co to za infooo w ogole. ;O
 
no ja widze, ze do czelsi 'niby', zero oficjalki tam, ale United niby wlaczylo sie pozno do wyscigu co mnie mega dziwi, bo nie bylo info o nim zadnego praktycznie.



ile razy ktos tam powiedial, ze ktos tam powiedzial, ze Lewy dogadal sie z United/ CFC/FCB? trzeba czekac na oficjalne strony i fejsbuki.
 
Marca pisze, że Suarez jest już od jakiegoś czasu dogadany z Realem i czekają na "zielone światło" od Carlo. Teraz gdy jest już trener czekam na oficjalne info o Isco, wypierdol Kaki (liczę, że bromance Włocha i Brazylijczyka nie przetrwał próby czasu i odległości jaka ich dzieliła przez te wszystkie lata) i kupno Suareza, taki pakiecik pozwala mi spokojnie zapomnieć o Bale'u - niech się gilgotają z AVB dalej xD
 
anczelotti Kake wyjebie? nie ma szans, przeciez to byl perfekcyjnygejowski zwiazek w Milanie.



Suarez bedzie ciezki do wyciagniecia, Isco bedzie mial ciezko o pozycje w zespole i zacznie sie placz dosyc szybko. tak szczerze to mysle, ze ma wiekszy potencjal od Oezila i wiecej dalby druzynie gdyby na niego stawiano. just my opinion
 
baju, ja się o Isco nie martwię, jeśli przyjdzie do Realu to będzie grał. Nie jest to jakiś tam szklany Canales tylko wg mnie najbardziej utalentowany piłkarz z młodej generacji Hiszpanów. Już tam Carlo dostanie wytyczne od Pereza i Zidane'a xD



Kaka to pasożyt jakich mało, jak przeczytam jeszcze jeden news o jego "odbudowie" to chyba się potnę :-)



A złotousty Cruyff coś tam wspomniał o tym, że jak już mają Neymara to można tak dla fejmu sprzedać Messiego xD
 
Kaka out, jego czas juz minął przy całej sympati dla niego, co on zagrał dla Realu odkąd przyszedl?
 
Z trzy przebłyski miał, nie gadajcie :-) No niestety, już za późno, Carlo go nie obudzi, za stary już jest Ricardo, kontuzje go zniszczyły.
 
no Cruyff dobra teorie wyjebal, w sumie troche sie tam zgadza, konflikty interesow Nike - Adidas, wykonywanie rzutow wolnych, bycie wiodaca postacia. z tym, ze wg mnie Neymar nie ma cech lidera, a umiejetnosciami Messi go zjada.



taka pewnosc, ze Isco wyjebie ze skladu Oezila, Modricia i Kake? konkurencja jest ogromna na tej pozycji. lepszy transfer bylby ktos na zastepstwo Xabiego. (Ilkay dla mnie idealnym kandydatem albo Sahin gdyby przywiozl forme z Dortmundu ze soba)
 
No trzeba sprzedać Messiego i to od razu ! :D







Hehe Johann wie, że to co powiedział to nie jest zdrowy rozsądek. Messi to największa legenda Barcy i zostanie tam do końca.



Jak ktoś się łudzi, że Neymar będzie liderem to chyba zapomniał jak skończył Ronaldinho, Ibra czy Eto'o.
 
Tylko że Ronaldinho był serio liderem, ale sodówka uderzyła do głowy (jak większośći brazylijczyków) i był grubszy ode mnie, przez co stracił sporo formy. Balety też swoje robią.



Oczywiście śmieszne jest to, sprzedajmy Messiego, bo mamy Neymara. Neymar do pięt nie dorasta (WTF:-)) Messiemu.
 
mjnx.jpg








Tevez juz w drodze do Turynu.
 
Pogięło. Jakiś Sorin Oproiescu się zgłosił do Krakowa ze swoim zmontowanym - sfałszowanym CV i wideo, oni go zaprosili na testy. Pogoogluj sobie. To tak naprawdę student z Rumunii, a nie zawodowy piłkarz.
 
Chciałbym wygranej Urugwaju, bo wkurwia mnie ta obecna Brazylia, ale postawiłem na nich kasę, więc niech dowiozą to zwycięstwo do końca.



@down



Ale jak dojdzie do dogrywki to i tak nasze kupony pójdą w pizdu, więc w wypadku remisu niech Suarez ukąsi bramkę, nie rywala.
 
Isco jest już piłkarzem Realu Madryt. Hiszpan podpisze kontrakt na pięć lat z opcją przedłużenia o rok. Florenino Pórez potwierdził transfer piłkarza Mólagi w rozmowie z radiem RNE (Radio Nacional de Espaóa) i przyznał, że Królewscy osiągnęli porozumienie z klubem z Andaluzji i samym zawodnikiem. • Brakuje tylko badań medycznych, Isco jest już kupiony. Osiągnęliśmy porozmienia z klubem i piłkarzem • , powiedział prezes. Zarobki Isco będą wynosić około trzech milionów euro, które mogą wzrosnąć do czterech. Królewscy zapłacą Móladze 27 milionów euro. Oficjalna prezentacja zawodnika będzie miała miejsce w przyszłym tygodniu.
 
Back
Top