Piłka nożna

podobno Tevez z 10 w Juve, kurwa jesli dostanie po Alexie numer to mega szok.



kwestia czasu az zateskni za Argentyna i znow bedzie placz.
 
Jakos nie przywiazuje uwagi do numerow ale dziwnie bedzie ogladac Teveza z 10 na plecach a nie Alexa. Licze ze Apacz pokaze na co go stac i bedzie tym napastnikiem ktorego w Juve wyczekuje sie od dluzszego czasu. Marotta zrobil zloty interes placac jedynie 12 mln Euro
 
serio 12mln euro? to dowodzi jaka wspaniala strategie finansowa ma City, haha. what a fuckin joke.
 
390133_607268882639999_281136677_n.png




"10" powinna być zastrzeżona moim zdaniem. Dobrze że go mamy za tak śmieszną kasę.
 
Sam Del Piero sie wypowiadal na temat czy 10 powinna byc zastrzezona i uwaza ze nie. Wspominal ze bedac dzieckiem marzyl by zalozyc koszulke z numerem 10 i nie mozna odbierac tych marzen innym.
 
@up takie pieniadze bo nigdy nie wiadomo kiedy zachce sie mu pączków albo w golfa pograć.To nie jest piłkarz pełno etatowy , on ma ważniejsze rzeczy na głowie :)



Co do numeru to jest jakis skandal takiemu zjebowi dać dyszke po ''Il Capitano''
 
Wiadomo ze Alex tak powie ale wg mnie zrobiłtak wiele, stał się taką Legendą że powinno się jego nr zastrzec by w taki sposób uhonorować jego ogromny wkład w historię i dokonania dla klubu.
 
Niestety komercja zjada wszystko, takie zastrzeżenie również powinno mieć miejsce w Realu, w przypadku "7" Raula.
 
<font color="#333333" face="Arial, sans-serif">Skradzione z twittera @BBCSporf



Brazylia 2006: Ronaldinho & Ronaldo



Brazylia 2013: Fred & Bernard



;)



A Neymar widzę, że znajdzie wspólny język z Busquetsem.
 
Podrzucilibyście jeszcze raz ten gif od maliny bo już się nie wyświetla.
Śmieszył mnie jakiś tekst jednego z komentatorów z poprzednich meczy PK , który powiedział, że Neymar nie udaje, jak upadnie nie macha rękoma do arbitra itp. itd. Oki, jak wszystko idzie to i Neymar jest spokojny, ale widać, ze na ta chwilę ten piłkarz ma jakkieś "problemy z głową" i może nie poradzić sobie z presją, oczywiście to tylko gdybanie, ale nad tym i nad jego posturą w Barcy będą musieli popracować.
Przecież w Hiszpanii znajdzie się nie jeden Arboleda, który będzie usiłował wsadzić mu palec tam gdzie nie trzeba, a Brazylijczyk może nie utrzymać nerw na wodzy. W ogóle co to było ten wysłany całus do obrońcy, który schodząc z boiska ukłonił głowę i pozdrowił Neymara? Niby miało oznaczać, że Nemar jest wyluzowany?
 
No i znowu dochodzimy do wielkiej prawdy, że tylko w Barcelonie symulują, nigdzie indziej. Serio warto przerabiać ten temat 1000x ?
 
Najlepsze było to,że komentatorzy z miejsca założyli,że to obrońca był brutalem i czerwona się należy. A te ciągłe przypierdalanie się do Mourinho podczas meczu było mega słabe. Iwański i Juskowiak, kolejny meeega minus.



I CR przynajmniej jakos zasłużył na ten numer, bo jest kimś mega znaczącym dla Realu, nie tak jak Tevez, który dostaje ten numer z miejsca.
 
Niestety wszyscy symulują, ale Barcelona była na szczycie i wtedy większość doszukało się, że przez te symulki wygrywali ;p
 
Naprawdę chcesz żeby wrzucił jak symulują gracze Realu? Ronaldo, Pepe i Arbeloa oczywiście nie aktorzą, tylko zawsze gracze Bracelony. Ile razy mozna wałkować ten sam temat.
 
Napisałem: każdy symuluje, ale zapomniałem że każdy widzi co chce. Nie chodzi mi o wrzucanie jak symulują gracze Realu, Barcy.. Była dyskusja o teatrze Neymara, to wrzuciłem filmik z teatru Neymara, który jakbys nie zauważyl to ma na sobie koszulkę reprezentacji Brazylii i nie zagrał jeszcze ani jednego meczu w Barcelonie.
 
I tu się zgodzę, Neymar jest graczem Barcelony tylko na papierze bo nie zagrał w niej ani razu.







Symulował już dużo wcześniej, wystarczy przeszukać kilka powtórek z meczów Santosu.
 
Back
Top