Piłka nożna

każdy symuluje (i chuj w dupe każdemu symulantowi) ale gracze Barcelony zdecydowanie najwięcej,a Alvesa to juz całkiem z tym popierdoliło.


Była dyskusja o teatrze Neymara, ale po co piszesz, że gracze Barcelony symulują najwięcej? Jeszcze ten Alves, bo przecież nikt o tym nie wie i jako fan Realu musisz oczywiście wszystkim przypomnieć.
 
Tak, nie mogę zapomnieć jak kiedys odjebał taką perfidną symulkę,a gość dostał czerwo za nic.



To też dobre:



http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=rsZDlY22m_M#at=35



Nie no, przecież trzeba omijać Barce, jak święte krowy. Jeżeli jakis zawodnik Realu symulowałby tak kurewsko jak Alves, uwierz,że też bym o tym pisał. Di Maria symulował i strasznie mnie to wkurwiało i nie ukrywam,że to zachowanie niegodne piłkarza noszącego herb Realu na piersi.
 
Bardzo ładnie pokazane, nie było kontaktu a ten się zwija z bólu i sędzia daje zółtą. Śmiechu warte.
 
Wywołałem burzę;) Idąc humorystycznym głosem internetu i śmiania się z Barcelony powiązałem ten fakt z niedawnym transferem Nejmara na Camp Nou. Nie chciałem w was rozbudzić byka Kajam się :-)
 
http://ekstraklasa.net/kompromitacja-wisly-krakow-testowany-sorin-oproiescu-to-oszust-podroznik,artykul.html?material_id=51cc040afbaedd2858acaf10#zamknij



Absurd w polskiej piłce sięga niebios.
 
Dorzucę coś od siebie. Nawet w moim ukochanym Juventusie jest symulka, Chiellini od czasu do czasu lubi przyaktorzyc co mnie bardzo wkurwia bo jest tak swietnym obrońcom ze jest to zupełnie niepotrzebne. a czemu Barcelona jest "wzorem" symulki? Przez te ochy i achy nad nimi i to że sa na świeczniku.
 
serio jak ktos nadepnie Ci na stope to odpychasz go i w tym samym momencie 'odrzucasz' siebie jak w amerykanskich filmach?
 
24xW7sD.gif
 
baju nadepnal Ci ktos kiedys tak wkretami ?



Na pewno troche przyaktorzyl ale to zdecydowanie nie jest przyjemne
 
ja pierdole, ludzie, on nawet tego nie dociska z pelna moca, ledwo co zaczal mu nadeptywac, a on kurwa upada, odpycha sie od niego, zwija w klebek i kwiczy z bolu, serio juz tak was powykrecal obraz dzisiejszego futbolu?
 
byl, ale umiejetnosci pilkarskich i przywodczych odmowic mu nie mozna, idol.



co nie oznacza, ze czasem glowy mu brakowalo kompletnie i ogarniecia. :)
 
Roy był kozakiem, przynajmniej jak ktoś się zwijał z bólu to miał do tego powód :)







A co do symulek, to wiadomo, że skorumpowany klub z Katalonii jest w tym najlepszy i najperfidniejszy. Guardiola świetnie chłopaków wyszkolił w sztuce padów, łapania się za ryj i sprintów do sędziego na skarge, nie mówię już o transferach, które chyba są dobierane pod umiętności aktorskie jak Neymar czy ten śmieszniutki Jordi Alba.



 
Mnie najbardziej zapadły w pamięci jako kibica Premier League starcia Roya Keane'a z Patrickiem Vieira, wtedy to grali prawdziwi zawodnicy, a nie to co teraz, takie zachowanie jak wczorajsze Neymara było kiedyś niespotykane.
 
@ up Dokładnie :)



Starcia Roya Keana i Vieiry przeszły do historii :D



To co wczoraj zrobił Neymar jest tak żenujące że brak słów, i nie chodzi tu o to że jest graczem Barcelony. Każdy kto widział wczoraj mecz miał okazję zobaczyć namiastkę tego co zgotują mu obrońcy w LM i Primera Divison, a że nerwów na wodzy trzymać nie umie i sam prowokuj to prędko zmieni nastawienie i przestanie pajacować...
 
ja jakbym szczelal dokladny wynik to 2-1 espania, pierwszy mecz tego pucharu ktory obejrze z ciekawoscia. :)
 
Rumuński Student nie przeszedł testów w Wiśle



PS:widzę że ma całkiem udane życie z tego co widzę z FB https://www.facebook.com/sorin.oproiescu
 
Back
Top